2o14`e fit gir, sen de seneyi fit geçir!

Bugün ne yedim

Sabah: bir dilim ekmek, peynir, domates, salatalik, zeytin

aksam: iki dilim ekmek, salatalik, maydonoz, peynir, domates

aradada bir avuc sari leblebi yedim

kizlar cok az yemek mi yiyorum, halen karnim gurulduyor??

Sabah aksam ogunlerin ayni bence bu cok yanlis aksam ekmek yerine corba icsen daha iyi degil mi.ve sari yerine beyaz leblebi daha iyi degil mi :44:salatalik domates bundan sonra cok zararli bence. hormon hepsi kendimize yazik ediyoruz :26:
Mesela ben ne yedim bugun guya kilo vermem gerek yediklerime bakiniz :KK1::KK9::KK8:
1 de uyandim gece gozumu kirpmadim o yuzden
Special k kraker
3 gibi 3 mercimek koftesi bol maydonoz marul salata
Aksam 1 kase corba 3 dilim ekmek ve makarna tursu da yedim ki siskinlik yapsin :KK36::KK36:
☆☆☆ YESILCAYIMI yazmayi unutmusum ☆☆☆ :KK36:

Son düzenleme:
Günaydın kızlar
iki gündür giremiyorum yirmilik diş sorunum vardı
ama dun sporumu yaptım

1 saat yürüyüş
40dk pilates
500 havada pedal
ve squat o da 5dk sürdü :)

Ayrıca diyetim devam ediyor kesinlikle sadık kaldım pazartesi çok uçurum bir fark beklemiyorum ama en azından kendime sağlıklı beslenmeyi kabul ettiriyorum
Çünkü hepimiz şunu kabul etmek zorundayız ki kısa sürede mucize olmuyor sabır ve devamlılık bize istediğimizi vericektir.

Hosgeldin aramizaaa :KK1:
Haftadin 2 gunu bisiklet mesela pazartesi pilates sali bisiklet carsamba persmbe pilates cuma bisiklet cumartesi pilates pazar dinlenme..ve bisiklette 30 dk dan az yapma 20 dk dan snra 2-3 dk dinlen.fazla bisiklet basen yapiyomus.yemekten 1 saat sonra spor cok iyi aksam aç zaTen spor olmaz sabah kahvaltidan once yapilan spor daha iyi :KK9:

canım benim güzel demişsin ama sabah işe gitmek için 6 da kalkıyorum yani sabah spor imkansız diyebilirimm:KK50: programı şu şekilde revize ettim; salı ve cuma pilates, geri kalan 4 gün evde bisiklet, pazarda dinlenme olarak yaptım. akşam işten geldiğimde 7 buçukta yemek yiyip 8 bucukta başlıyorum bisikletee. pilates için spor salonuna gidiyorum ve 1 saat sürüyor sence nasıl?

Elbette katılabilirsin canım, hoşgeldin aramıza.. (;
Ölçülerini verirsen listeye ekleyebilirim.. (;
Bence güzel düşünmüşsün spor programını..
Bisikletle yağ yakar kondisyon yaparsın, pilatesle de kaslarını güzelleştirirsin.. (;
Yemekten 1 saat sonra rahatsız edebilir seni yine de canım..
Ama aç yaparsan daha iyi sonuç alırsın..
Yanına kuru kayısı al, işten çıkmaya yakın birkaç tane at ağzına, enerji verecektir.. (;
Böylece eve gittiğinde spor yaparsan bir sıkıntı yaşamazsın..
Yemeğini de spor yaptıktan en az 45 dakika sonra yemelisin..
Ama eğer mümkün dersen sporunu sabahları bir saat erken kalkıp da yapabilirsin, daha iyi sonuç alacağın kanaatindeyim.. (;

canım ölçülerime henüz bakmadım ölçüp sana bilgi vereceğim. aç yapınca tansyonum düşüyor daha doğrusu hemen yoruluyorum o yüzden pilatese işten çıkıp giderken form bisküvi falan yiyorum bu yeterlimi sence? sabahları imkansız diyebilirim 6 da kalkyorum zaten çalıştığım için :KK50: bi arkadaş bisiklet için basen yapıyor demiş doğrumudur acaba bu ya :18:

Baya yazmışsınız, konu ilerlemiş... :)
Ben de pazartesinden itibaren hırslı ve azimli şekilde buradayım İnşaAllah.

Bir sorum var squat yapanlara..

Bacaklarda çok iyi etkisi olduğunu anladım da popoyu büyütüyor diye bi yazı okudum nette. Doğru mu??

canım benim güzel demişsin ama sabah işe gitmek için 6 da kalkıyorum yani sabah spor imkansız diyebilirimm:KK50: programı şu şekilde revize ettim; salı ve cuma pilates, geri kalan 4 gün evde bisiklet, pazarda dinlenme olarak yaptım. akşam işten geldiğimde 7 buçukta yemek yiyip 8 bucukta başlıyorum bisikletee. pilates için spor salonuna gidiyorum ve 1 saat sürüyor sence nasıl?

Benim basen sorunum vardi arkadasim bna program hazirladi 2 gun bisiklet dedi sadece ve 15 -20 dk dan snra 5 dk dinlen snra dha hizli devam et ve bitir demisti.hani kaş yapiyim derken goz cikarma diye soylemek istedim.belki benim vucut yapimi gordu ve ona gore soyledi.en iyisi pilatese gittigin zaman ordaki egitmenlere sorman :44:bazilari da hic onermiyo mesela :KK53: keske bende 1 saat pilates yaptigim gunlere geri donsem :KK1: o zaman sanki bacaklarim karnim daha inceydi ben nerde hata yapiyorum acaba

Benim basen sorunum vardi arkadasim bna program hazirladi 2 gun bisiklet dedi sadece ve 15 -20 dk dan snra 5 dk dinlen snra dha hizli devam et ve bitir demisti.hani kaş yapiyim derken goz cikarma diye soylemek istedim.belki benim vucut yapimi gordu ve ona gore soyledi.en iyisi pilatese gittigin zaman ordaki egitmenlere sorman :44:bazilari da hic onermiyo mesela :KK53: keske bende 1 saat pilates yaptigim gunlere geri donsem :KK1: o zaman sanki bacaklarim karnim daha inceydi ben nerde hata yapiyorum acaba

Canım birşey sormuştum ama gözünden kaçtı galiba.. :44:

canım evet aslında eğitmenlere sormam gerekiyo haklısın en iyisi öyle yapayımm ama mantıken düşündüğünde neden basen yapar ki? ben ayakta kullanıyorum mesela bisiklet ve çok terliyorum hani otururken yapmıyorumm

Canım birşey sormuştum ama gözünden kaçtı galiba.. :44:
Canım dogru duzgun konusamadik.firsat bulunca mailini atarim dedi o da yok :KK1: nivea body yapiyodum ben bi ara cok guzeldi bacaklarim fln ona mi baslasam acaba kafam o kadar karisik ki tek tek onlari izlemem lazim aslinda.acaba direk ebrunun yag yakan dvd var ona mi baslasam.marketten yulaf ezmesi ananas aldim.cuma sabah 47.3 ciktim aksamina yemekte costum.bugun de hamburgerler fln yine husran.bugun sporumu avm de yaptim.''' Hizli tempoda alisveris''' artik adim aticak halim yok.

Bugün 1 saat yürüyüş ve squat yaptım
bu pazartesi çabalarıma biraz da olsa karşılık bulurum umarım

Sen kilo almaya çalışıyorsun biliyorum amma merak ettim Tibet ne?
Ne işe yarıyor?

Canim hemen sana uc link vereyim aciklama olarak Tibetle ilgili :)

http://kozmikbakim.blogspot.com/2013/09/tibet-egzersizleri-tibetin-genclik-pnar.html
http://hayalperestgunlukleri.blogspot.com/2013/01/tibetin-genclik-pnar-kitabndaki-5-temel.html
http://www.youtube.com/watch?v=HpBHS-AVLA8

Tum sorularinin cevabi bu ilk iki linkte, eger yapmak istersen de 3. linkte gosteriyor videodaki abla:)

Bu arada bugun yapamadim Tibet sabah unutmusum, simdi de regl oldum kalkamiyorum yerimden:KK17:
Bugun baya yedim:)

Sabah kahvalti: 1 gevrek, yumurta, peynir, zahter, zeytinyagi
Ara: Mandalin
Oglen: 1 tam ekmek arasi kavurma, limonata
Aksam: Burger king Big king menu, patates ve kola buyuk boy:KK17:
Birazdan asure yiyicem, sonra da sahlep icicem :21:

Kizlar bu haftasonu biraz moralim bozuktu ve pek zamanimyoktu, spor yapmadim ama kendime cok kiziyorum. Vermem llazim diyorum kolumu kaldirmiyorum, deli olacagim. Bu halden kurtulmam lazim.:18: Yarin tam gaz devam. Daha düzenli bildirim yapmaliyim.

Gunaydinn
Bel 64
Gobek 70
Kalca 90
Ust bacak 51
Ust kol 24
Kilo 47.8 :KK14::KK9: hem agliyorum halime hem guluyorum her hafta kilo aliyorum :KK9: @guraypelin seninle basabas gidiyoruz kilo almada sen bize gel ben seni 1 haftada 50 kiloya ulastiririm hatta beraber goruruz 50 yi :KK55::KK36:

Kilo: 59,4 (siskinlik var malum dönem :))
Göbek: 85
Bel:79
Bacak: 52
Kalca: 98
Kol: 29,5
Gögüs: 99

Iyi akşamlar hepinize

kilo 46.1 (-1.7)
Göğüs 77
Bel 62 (-2)
Göbek 66 (-1)
Kalça 89 (-1)
Bacak 50

Toplam incelme 4cm
toplam verilen kilo 1.700 gr
toplam spor 5 saat 20dk

Hanımlar gribim tekrarladı, sabah tartılıp ölçülemedim, yarın sabah bildirimimi yapacağım..
Geçen hafta spor yapamadım pek, epey misafirli bir hafta idi..
Spor düzenimi tekrar oturtmak istiyorumm.. :KK5:

Iyi akşamlar hepinize

kilo 46.1 (-1.7)
Göğüs 77
Bel 62 (-2)
Göbek 66 (-1)
Kalça 89 (-1)
Bacak 50

Toplam incelme 4cm
toplam verilen kilo 1.700 gr
toplam spor 5 saat 20dk

Seni kocamann tebrik ediyorum.. :KK42: