30 yaşındaki görümcemin bitmek bilmeyen 5 yaşındaki çözülmeyen davranışları.

Bu pis yuzsuz durumleri yiyip kilo almiyomus bide kizlar. Gel de yolma bu gorumceyi. Ben su icsem yariyor bu aralar. 😂
Yemiyor ki. İsteyip isteyip yemiyor. Isırıyor bitirmiyor da. Herşeyden öyle. İlgi çekmek için yapıyor. Ben bu akşam midye gömeyim kocamın paraları bi güzel gitsin ortak kredi kartından alırım :)

Evet ilgi cekmek icin bence de.Tacizci :işsiz:
Eşim peşimden ayrılmıyor ne olduysa anlamadım. Kocanla ilgilen diyor gel öp beni diyor seni çok özledim diyor. Dün erken çıkmıştı işten ben gelene kadar tek kalmış yalnızlık çok kötü iyiki geldin diyor. Dedim banane ben mi yalnız kaldım senin problemim :)) kardeşiyle mesajlarını silmiş muhtemelen dün taciz etti yine annesi babası ordaymış eşim gitmemiş evde yiyelim dedi dürümde almamış açmış sabahtan beri. Bi de şimdi kızın almadın dite bağırmasını duycam .

S Sunshine1 bu onların arasında bir şakalaşma sanırım. Bir şakayı en güzel nasıl bitirirsin biliyor musun? Çok ciddiye alarak. Bundan sonra kız kardeş ne zaman yemek isterse üzgün ve endişeli görün. Kayınvalide, eş vs kimi buluyorsan ya görümcenin kocası cimri mi, yazık kıza geçen bizden dürüm istedi, evde canının çektiğini almıyor mu kocası filan muhabbeti yap. Bir konuşsak mı kocasıyla el bebek gül bebek büyütmüşsünüz şu getirdiği hale bak kızı filan de hatta eşine.

Olmadı görümceyi köşeye çekip cebine 100 lira sıkıştır. Canım bizim de durumlar iyi değil elimden bu kadarı geliyor ama senin çocuğunun canı ne çekerse yersin en azından. Benden çekinme ben ablan sayılırım, görüyorum durumunu, eşin harçlık veremiyor galiba vs. vs.😂🤣

Bunu samimi görünecek bir şekilde yapmayı becerirsen utanır bir daha birşeyler istemeye. Hatta o size getirmeye başlar, evliliğinin kötü gittiğini düşünmeyin diye.
Çok masum bir insansınız ya, ne olur bu kadar iyi niyetli olmayın. o_O
Utanma duygusu olmayan insanlar var. Ne yaparsanız yapın, anlamazlar. Öyle dokundurmayla, alttan alttan işlemeyle mesajı almazlar. Açık açık söylesen yine oralı olmazlar. Bazılarına ne yaparsan yap kar etmez.
Öneriniz maalesef işe yaramaz. 100 liranın gittiğiyle kalır konu sahibi. :olamaz:

Eşim peşimden ayrılmıyor ne olduysa anlamadım. Kocanla ilgilen diyor gel öp beni diyor seni çok özledim diyor. Dün erken çıkmıştı işten ben gelene kadar tek kalmış yalnızlık çok kötü iyiki geldin diyor. Dedim banane ben mi yalnız kaldım senin problemim :)) kardeşiyle mesajlarını silmiş muhtemelen dün taciz etti yine annesi babası ordaymış eşim gitmemiş evde yiyelim dedi dürümde almamış açmış sabahtan beri. Bi de şimdi kızın almadın dite bağırmasını duycam .
Dikkat et, vallahi çocuk derdine düşmüş gibi 😂

o_O
Bebis o_O
Umut o_O
Azim o_O
Mi acaba o_O

Süper sen eşine yönel, duygu sömürüsü yap deki bıktım artık mutlu olamiyorum bu insanların içinde, huzur vermiyorlar birgün bırakıp gidecem o olacak tarzında konuş, esin deli gibi korkuyor seni kaybetmekten, bunu iyi kullan ve sakın şuan çocuk yapma dikkat et...

Bana da öyle geldi, benim eşim de her kavgadan sonra çocuk aşkı tutanlardan, artık bana sökmüyor ama 😅 dikkat et kanaryam 😅
Huy çıkmıyor valla 2 çocuktan sonra bile aynı :KK70:

Büyük oğlum 2 yaşını biraz geçmişti eşimle büyük bi kavga ettik. Tesadüf benim annem yanımızdaydı. Kavgaya şahit olmadı ama biz de bi türlü sonrasında oturup konuşamadık. Bi gün evden çıktım aradım dedim akşam beni okuldan al senle konuşacaklarım var. Geldi çektirdim arabayı kuytuya. Diyeceklerim dedim konuştuk ettik çözdük. Tamam hadi eve gidiyoz dedik. Kontağı çalıştırdı diyo ee sorunu çözdüğümüze göre bizimkine kardeşi ne zaman yapıyoz :KK70:

Büyük oğlum 2 yaşını biraz geçmişti eşimle büyük bi kavga ettik. Tesadüf benim annem yanımızdaydı. Kavgaya şahit olmadı ama biz de bi türlü sonrasında oturup konuşamadık. Bi gün evden çıktım aradım dedim akşam beni okuldan al senle konuşacaklarım var. Geldi çektirdim arabayı kuytuya. Diyeceklerim dedim konuştuk ettik çözdük. Tamam hadi eve gidiyoz dedik. Kontağı çalıştırdı diyo ee sorunu çözdüğümüze göre bizimkine kardeşi ne zaman yapıyoz :KK70:
Ne pis bu erkekler ya , ay benimki de her kavgadan sonra öyle bir çabaya girerdi , bende en sonunda boşuna uğraşma 10 çocukta yapsan senle bu şartlarda senle durmam, kendin bakarsın artık dedim 😂 Şimdi çocuk için uğraşmıyor pek sadece gönlümü yapmaya çalışır o kadar 😅

Ne pis bu erkekler ya , ay benimki de her kavgadan sonra öyle bir çabaya girerdi , bende en sonunda boşuna uğraşma 10 çocukta yapsan senle bu şartlarda senle durmam, kendin bakarsın artık dedim 😂 Şimdi çocuk için uğraşmıyor pek sadece gönlümü yapmaya çalışır o kadar 😅
Ya ne uckurune düşkünler vallahi. Sen sinirden kendini ye adam çocuk düşünsün. Sanki o sancıları kendileri çekiyor 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Ev
Çok masum bir insansınız ya, ne olur bu kadar iyi niyetli olmayın. o_O
Utanma duygusu olmayan insanlar var. Ne yaparsanız yapın, anlamazlar. Öyle dokundurmayla, alttan alttan işlemeyle mesajı almazlar. Açık açık söylesen yine oralı olmazlar. Bazılarına ne yaparsan yap kar etmez.
Öneriniz maalesef işe yaramaz. 100 liranın gittiğiyle kalır konu sahibi. :olamaz:
Evet benim görümcem tamda böyle kızlar. İlk zamanlar yapmadım ki sanıyorsunuz kardeşin sever onada götürelim dedim çağırdım gittiğimiz yerede geldiler ama yine böyleydi. Sürekli onlarlaydım ama yinede bu hallerine devam ederdi hatta inanmicaksınız kat ve kat fazlasıydı. Bu sesiniz az çıkmış hali ben elimi ayağımı çekince durulmuştu nadir yapıyordu bu aralar azıttı ilgisizliğe düştü herhalde bilmiyorum. Eşim beni akşamları işten alıyor görümcemin eşiylede dükkanları yakın genelde birlikte almaya gelirler ama eşim bazen erken çıkınca beklemiyor görümcemin eşini. O durumda bile bi akşam kaynanamlarda görünce “ sen benim kocamı neden almadan geliyorsun he alsana beklesee” diye bağırdığını bilirim. Aa sendemi burdaydın diyip suratıma bakıp sırıtmıştı. Tabi bende onun kocası yüzünden beklediğim her 5 dakka için eşime saçmalama istersen ben x si beklicek değilim diye rest çekiyorum. Tuhaf bir savaş oldu yani tek isteğim evlilik düzenim değişik kıskanlığa girdiler.

o_O
Bebis o_O
Umut o_O
Azim o_O
Mi acaba o_O
Bilmiyorum ki üzüldü herhalde sözlerime karı koca arasında olur öyle dedi eve girer girmez alnımdan öptü. Bakalım bundan sonra ne olucak. Cidden asla karışmayı ve yorum yapmayı düşünmüyorum planlarına da katılmayacağım. Sonuçta kimse bana birşey demiyor tek takılsında görelim bakalım nasıl oluyormuş 😅

Süper sen eşine yönel, duygu sömürüsü yap deki bıktım artık mutlu olamiyorum bu insanların içinde, huzur vermiyorlar birgün bırakıp gidecem o olacak tarzında konuş, esin deli gibi korkuyor seni kaybetmekten, bunu iyi kullan ve sakın şuan çocuk yapma dikkat et...
Evet evet çünkü korkutuyorum. Ay biliyormusnuz deli gibi telefonla oynamama taktı. Napıyorsun bırak kimle konuşuyorsun diyor. Arkadaşlarımla gezicem diyorum kocanla gez diyor. Değişik bişey oldu

X