4 kedi - Hintli arkadasim - Delirmek uzereyim

Papatya129

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2014
2.034
2.465
Kizlar selam
Bi tane arkadasim var, Hindistan’dan 4 tane kedisini Avrupa’ya yasadigimiz ulkeye getirdi. 1 gunluk bir tatile cikacakti ailesiyle, gelip kalir misin odamda bakabilir misin 1 geceligine dedi. Tabii seve seve dedim. Benim de 2 kedim var bu arada cok severim kedileri.
Geldim buraya sabahtan ve kendisi ebesinin nikahinda oturdugu icin ve toplu tasima buraya gelmedigi icin beni kendi alacakti arabayla. Sonra cikmasi gerekti anahtari birakti ve bana dedi ki taksiye bin evime gel ben oderim. Taksi 54 euro tuttu ve hala param gelmedi kendisi su an tatilde.

Kediler, inanamiyorum, bana kafayi yedirtmek uzereler. Kapiyi acmayi falan biliyorlar odadan her ciktigimda kacmaya calisiyorlar tuvalete bile zor cikiyorum. Odasinin carsafi pis, degistirmemis abi, allahtan yanimda carsaf getirmistim ama yataga kedi isemis carsafimi serip burada yatmak istemiyorum. Guya kedi ucakla geldigi icin strese girip isiyomus. Salonda yatayim desem evin diger odalarinda tanimadigim ev arkadaslari var ve salon ortak alan. Kizlar inanilmaz gerginim. Mamalarini verirken bile kedileri 2 ayri odaya 2ser kedi seklinde ayirip vermem falan gerekiyomus resmen seremoni seklinde mama hazirliyorum kuru mama uzerine su, ustune yas mama, ustune toz biseler, yarim saat bekle suyunu emsin bilmem ne. Ve kedilerden biri canavar gibi surekli bana tisliyo. Delirmek uzereyim!!

Son düzenleme:
Ay bu kedi merakı nedir millette, ay işiniz mi yok bir de değil dört tane🤦

Ya gercekten benim de 2 tane kedim var ama evde varliklari bile belli olmuyo. Kuru mamayi saliyoruz aciktikca yiyolar. Uslu uslu kediler. Ben kendi kedilerim gibi sandim geldim allah affetsin ama canavar gibiler. Resmen kapali kapiyi aciyorlar ziplayip KILIDINI BILE ACABILIYO o yuzden anahtarini ustunde birakamiyorum

Ya gercekten benim de 2 tane kedim var ama evde varliklari bile belli olmuyo. Kuru mamayi saliyoruz aciktikca yiyolar. Uslu uslu kediler. Ben kendi kedilerim gibi sandim geldim allah affetsin ama canavar gibiler. Resmen kapali kapiyi aciyorlar ziplayip KILIDINI BILE ACABILIYO o yuzden anahtarini ustunde birakamiyorum
Kilidini nasıl açıyor, hintliye bak sen nasıl eğitmiş kedileri. Neyse 1 gecelikmis idare edeceksin artık.

Okurken strese girdim . keşke baştan kabul etmeseydin

Abi keske ya. Basip gidesim geliyo hayvanlara acimam olmasa dk durmam. Ben turkiyede annemlerle kaliyo diye kedilerimi cok ozluyorum. Gider kedi severim keyfim ywerine gelir dedim de kabus gibi bi gece olacak

Yapacak bir şey yok gibi gözüküyor. Belki kediler ortama alışınca yarın düzelirler.

Kedi dedigin 3 gune kadar yalniz kalir. Mamalarini hazirlayip cikip gitseymis. 1 gunluk tatil icin bosuna bu tantana.

Inanin bu kediler yalniz kalamaz hatta bence birlik olup evde darbe yapabilirler bile dhshshhs
Mamalarini anlik hazirliyoruz pasalarin
Tozlu mozlu biseler koyuluyor ustune sicak su sonra soguk su bilmem ne

Salonda yatayim desem evin diger odalarinda tanimadigim ev arkadaslari var ve salon ortak alan.
Insanlık öldü mú ya, ev arkadaşlarına niye rica etmemiş ki , illa sistematik besleniyorsa bir günlük yemegi hazirlar ayrı ayrı kaplara koyardı, ev arkadaşları da saatinde verirdi

X