4 senedir kocam çalışmıyor

Çürüdü ablam

Şimdi bir kaç kıyafet aldım çıktım evden.kızım hiç konuşmadı benimle sanki huzuru düzeni ben bozmuşum gibi.içindrn mutlaka üzüldü ama benimle konuşmuyor

Ayyy piremsesssss, o Zaman Okulu biraksin baksin babasina. Hayatindan giden sensin, hicte takma

Merhabalar arkadaşlar 4 senedir eşim çalışmıyor. 1 kızım var üniversiteye gidiyor.Ben çalışıyorum ewe bakıyorum. Çalışman gerekiyor kızın okulu var dediğimde ben bu saatten sonra çalışmam diyor.44 yaşında yaşını göstermiyor genç görünüyor, bende aynı şekilde .artık çok yoruldum metal olarak aldığım maaş eve ve kızın ihtiyaçlarına gidiyor .aynı gün bitiyor. Bütün güm evde yatıyor,annesi ve babasıyla akşama kadar oturuyor.benim ailem ayrıl olmaz böyle diyor bende aslında bunu istiyorum. Merak ediyorum siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız. Ruhen gerçektende bittim yoruldum.
sen çalışıp sorumluluğu almışsın adamada gün doğmuş o rahatlığa erişmiş pardon ama sen evde hiç bari sıkıntısı yokken yatan adama bakacağına aç bir ev yine çocuğunla yaşa en azından belki tekrar sorumluluk sahibi biriyle arkadaşlık yoldaşlık edersin

Çürüdü ablam

Şimdi bir kaç kıyafet aldım çıktım evden.kızım hiç konuşmadı benimle sanki huzuru düzeni ben bozmuşum gibi.içindrn mutlaka üzüldü ama benimle konuşmuyor
kızınız sizi anlayabilecek yaşta zamanla oda sizi anlayacaktır. kendi huzurunuza bakın, hayat çok kısa

Çürüdü ablam

Kızınız 5 yaşında çocuk değil. Yarın bir gün evleneceğim dediğinde çeyiz olarak babasını götürür artık. Karşıdaki adaylar birer birer kaçınca anlar ancak.

Babası ihtiyaçlarını karşılamayınca, baba harçlık dediğinde bön bön bakınca canım anam diyip koşar gelir merak etmeyin.

Emekli falan mı.. Hani yıllarca çalıstıda artık calışmak istemiyorsa belki.. Ama harçlık falan vermem ben olsam.. Anca yetiyor zaten derim.. Ama yok zaten tembel bir adamdı hep böyleydi diyorsan kızınla birlikte yasamaya devamet.. Gönder gitsin evden..

Çürüdü ablam

Çocuğunuz kaç yaşında?
Çocuğum için diyip kararınızdan dönmeyin çocuğum üzülüyor diyip vazgeçmeyin.
Siz çalışacaksınız o yiyecek hadi ya

Son düzenleme:
Çocuğunuz kaç yaşında?
Çocuğum için diyip kararınızdan dönmeyin çocuğum üzülüyor diyip vazgeçmeyin.
Siz çalışacaksınız o yiyecek hadi ya
18 ama çok narin yetişti 1 dediği 2 olmadı tek çocuk diye hiç üzmedim .sadece onsuzluk canımı çok acıtıyor. Keşke benimle gelseydi.evde tuttum bugün yinede odasını hazırlıcam belki birgün beni anlar gelir

Bugün ayrıldım evden evide tuttum.biryerden başlamam lazımdı yoksa çıkamadım o evden
Avukatla.gorusmeniz lazim evi terk etmek aleyhinize olabilir ancak şunu da hatirlatayim
Esiniz demis ya ben gitmem burasi babamin evi bunu ozellikle belirtin beni para vermedigimden kovduğu icin ayri ev tuttum diye. Çünkü bu adamda sizi kusurlu cikartip nafaka isteyecek kapasite var

Çürüdü ablam

Sizin gibi sabırlı bir insanın bu noktaya gelmesini beklemediğindendir tepkisi, yakında alışır, zaten okuluna gidecek, hiç düşünmeyin şimdi bunu, babasından ayrılmak istemiyorsa gidip onunla yaşayabilir, koskoca kız. Lütfen bunlar yüzünden bocalamayın

18 ama çok narin yetişti 1 dediği 2 olmadı tek çocuk diye hiç üzmedim .sadece onsuzluk canımı çok acıtıyor. Keşke benimle gelseydi.evde tuttum bugün yinede odasını hazırlıcam belki birgün beni anlar gelir
Sabırlı olun lütfen, kızınız yuvadan uçtu uçacak zaten, sonra siz yine bu parazitle kalacaksınız, taviz vermeyin

Maaş günü hesabına yolluyorum. Arabalar vardı sattı 2 yıldır kendi için onların parasını yedi.bitti sanırım parasına hafta sonu zaten mutfak alışveriş yapıyorum evde paraya ihtiyacı yok annesinden yiyor akşam geliyor eve
Annesine gittiğinden eminmisiniz . Bu hem paranızı yiyip , hem aldatmasın sizi .arabaları da satmış çünkü. Belkide sizi dimdizlak bırakmak için hazırlık yapıyordur. Gözünüzü dört açın. Bende calismayacagim, işi bırakacağım vs diyerek nabzını bi yoklayin bakalim

Canımm benim çok teşekkür ederim. Kızım çalışsın diyor ama babasına çok düşgün.onada kıyamıyor. Yanlış kalır diye .annem kendin için birşeyler yap diyor.ona bakıvağın parayla ev tut ke

Ev onun evi mecbur ben gidicem.araba benim üstüme yani pna ihtiyacım yok geçinebilirim.zaten şuan evede ben bakıyorum. Ailemin durumuda çok iyi.ailem hep ayrıl diyor.ben kızım için hep dayandım .ben bile kendime şaşıyorum aslında .çok güclü bir kadınım insanın başına gelince ne yapacağını bilemiyor
Ev kadının yeridir.giderseniz boşanma durumunda suçlu olursunuz. Davayı açın acacaksaniz , hakim evden gitmenizi söylerse evden çıkın.
Gidecek biri varsa o erkektir .
Evi terk eden kusurlu sayılır bosanmada

Merhabalar arkadaşlar 4 senedir eşim çalışmıyor. 1 kızım var üniversiteye gidiyor.Ben çalışıyorum ewe bakıyorum. Çalışman gerekiyor kızın okulu var dediğimde ben bu saatten sonra çalışmam diyor.44 yaşında yaşını göstermiyor genç görünüyor, bende aynı şekilde .artık çok yoruldum metal olarak aldığım maaş eve ve kızın ihtiyaçlarına gidiyor .aynı gün bitiyor. Bütün güm evde yatıyor,annesi ve babasıyla akşama kadar oturuyor.benim ailem ayrıl olmaz böyle diyor bende aslında bunu istiyorum. Merak ediyorum siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız. Ruhen gerçektende bittim yor
Haklı nedenle evi terk ettiğinizde boşanma davanızda sıkıntı olmaz. Sadece bunun kanıtlamanız gerekir. Ayrılma sürecine girecekseniz öncesinde mutlaka avukat ile ilerleyin. Öncesinde danışmanlık alın sonrasında ise dosya üzerinden anlaştığınız takdirde danışmanlık ücretlerini dosyanıza mahsup ettirebilirsiniz.

X