4 senedir kocam çalışmıyor

Daha öncede yazdım.Siz öncelikle çalışan bir kadınsınız bu demektir ki güçlü bir kadınsınız.Bu önemli.Bu kadar sene tek başınıza çalışıp üniversitede çocuk okutan kadın bu sünepe adımıda çıkartır hayatından.
Hiç endişe etmeyin.Öyle böyle zor olsada ev bulacaksınız.
Siz önce kendinize bir yol haritası çizin.
Ev bulma bu adamla (koca bir denemez) konuşma taşınma gibi.Bu arada evde değerli altın vb varsa onları yok edin adam almasın.Bilmiyorum tabi aklıma geldi.
Bu tür adamların anası babası akrabaları elbette boşanmanızı ister mi sizden.Sonuçta sizin başınızda sorumluluk sizde siz bakacaksınız ona ömür boyu.Kim ister başına bu sorumsuz adamı.İnanın ana babası bile istemez.Bu söylenen ya da söylenecekleri hiç önemsemeyin.
Bundan sonra kendinize ve kızınıza odaklanın.Onu meslek sahibi yapın.
Son olarak artık bu aşamaya gelmişsiniz daha uzatmayın inanın hasta olursunuz.
Son önerim artık bir avukattan da destek alın onun yol haritası ile de yürüyün...

Hakkınızda hayırlısı olsun güzel haberlerinizi alırız inşallah.
çook teşekkür ederim inşallah .
ee ne dedi ailenle hayatına devam et diyince
para vermeden çıkabildiniz mi evden peki?
sigarası vs si var mı? alamasın da görsün

Daha öncede yazdım.Siz öncelikle çalışan bir kadınsınız bu demektir ki güçlü bir kadınsınız.Bu önemli.Bu kadar sene tek başınıza çalışıp üniversitede çocuk okutan kadın bu sünepe adımıda çıkartır hayatından.
Hiç endişe etmeyin.Öyle böyle zor olsada ev bulacaksınız.
Siz önce kendinize bir yol haritası çizin.
Ev bulma bu adamla (koca bir denemez) konuşma taşınma gibi.Bu arada evde değerli altın vb varsa onları yok edin adam almasın.Bilmiyorum tabi aklıma geldi.
Bu tür adamların anası babası akrabaları elbette boşanmanızı ister mi sizden.Sonuçta sizin başınızda sorumluluk sizde siz bakacaksınız ona ömür boyu.Kim ister başına bu sorumsuz adamı.İnanın ana babası bile istemez.Bu söylenen ya da söylenecekleri hiç önemsemeyin.
Bundan sonra kendinize ve kızınıza odaklanın.Onu meslek sahibi yapın.
Son olarak artık bu aşamaya gelmişsiniz daha uzatmayın inanın hasta olursunuz.
Son önerim artık bir avukattan da destek alın onun yol haritası ile de yürüyün...
çook teşekkür ederim.zor bir süreç ama hızlı birşekilde çözücem inşallah.anlaşmalı olur diye düşünüyorum .arkadaşım 6 ay önce bolandı dilekce verdiler eşiyle 1 hafta sonrada boşandılar avukata bile gerek kalmamış.inşallah benimde olur birde avukat masrafı olmaz.

içinizde bilen varmı araba benim üstüme şahsi mal olarakmı görünüyor.doğrusu arabayı satılığa koydu henüz satılmadı satılınca mahkeme ikiyemi böler yoksa benim üstüme diye banamı verir.bilen barmı bu konuyu

içinizde bilen varmı araba benim üstüme şahsi mal olarakmı görünüyor.doğrusu arabayı satılığa koydu henüz satılmadı satılınca mahkeme ikiyemi böler yoksa benim üstüme diye banamı verir.bilen barmı bu konuyu
Bütün parasının sana ait olduğunu ispatlama şansın yoksa ikiye bölünür. Ama arabayı sensiz satamaz senin üzerineyse. Satış işlemleri sırasında mutlaka orada bulun, ruhsat da sende olsa iyi olurdu

çook teşekkür ederim.zor bir süreç ama hızlı birşekilde çözücem inşallah.anlaşmalı olur diye düşünüyorum .arkadaşım 6 ay önce bolandı dilekce verdiler eşiyle 1 hafta sonrada boşandılar avukata bile gerek kalmamış.inşallah benimde olur birde avukat masrafı olmaz.
anlaşmalı olarak boşanma davası açarsanız, bende örnek dilekçe var isterseniz size özelden atarım. dilekçeleri yazmaya bile bir sürü para alıyo arzuhalciler

evlendikten sonra edinilen her şey ortak oluyo diye biliyorum.ama siz sadece benim paramla alındı diye ispatlayabilirseniz,belki durum farklı olur. bu arada satılığa koyduysa biraz acele edin gerçi siz imzaya gitmeden satamazda

Tek başıma daha mutlu olurum diyorum.aslında çok güçlü kendine güvenen bir kadınım hiç birşeyden korkmam.fakat içimde tuhaf bir korkudan değil anlatamadığım bir his var.galiba sizlere ondan sordum siz olsaydınız benim gibi 4 yıl çekermiydiniz.sadece cesarete ihtiyacım var sanırım.vijdan yapmak istemiyorum
Tabi ki çekmezdim.Mücbir sebebi yok ,şahıs 44 yaşında ve eşinin,annesinin parasını yiyor ve bu yaştan sonra calismam diyor.Şaka gibisiniz.Ne mecburiyetiniz var bu şahsı beslemeye? Cocugunun sorumluluğunu bile almamış ve siz ona para mı gönderiyorsunuz halen? Kusur bakmayın ama çok yanlış yapıyorsunuz,düzelince lütfen.

çıkmaz o evden zaten bende aynı semtte yaşamak istemiyorum.yeni bir hayat istiyorum.işyerime yakın biryer bulup çıkıcam .zor alanı hemen boşanmam lazım.eşyalarımı toplamam lazım ev tutmam lazım zor bir süreç beni bekliyor
hiç zor değil lütfen gözünüzde büyütmeyin, ev bulun bide nakliyeci tamamdır. sonunu düşünün mutlu ve huzurlu bi hayat

ne güzel ablanızın sizin gibi bir kardeşi var çok şanslı.keşke benimde kardeşim olsaydı dertleşe bilcegim yada zor zamanlarımda yanımda olabilcek ben tek çocuğum.inşallah biran önce boşanıp buradan müjdeleri size veririm
güzel haberlerini bekliyoruz, birde tek çocukmuşsun gider annenle babanla yaşarsın aynı şehirdeyseniz. hizmet edileceksede onlara eder dualarını alırsın :KK36:

beni alıntılayıp bana cevap vermemişsiniz :KK70:

saygı duyamazsınız böyle bir adama..
saygı sevgiden aşktan önce geliyor bence..
çünkü hasta değil, hukuki bir sorunu da yok. keyiften çalışmıyor.

kızınız artık bir yetişkin. üniversite okuyor.
gerekirse o da yarı zamanlı ya da kısa süreli geçici işlerde çalışabilir. organizasyon vb. harçlığını çıkarır.
psikolojik olarak etkileneceği bir zamanda da değil.
ayrıca çalışmayan bir babanın çocuğa kötü örnek olduğunu düşünüyorum ben

araç üzerineyse siz olmadan satılamaz vekalet vermediyseniz.
onun dışında anlaşma yoluna gidemezseniz, davada aktif pasif hesabı yapılır bu konuda avukattan destek almalısınız mağduriyet yaşamamak için.

kızlar konuştum sen bilirsin dedi çalış dedim yaşlandım çalışamam dedi.ozaman bitsin dedim sen bilirsin dedi.yarın nakliyeci tutup eşyalarımı alayım demi evden
Dünden razıymiş zaten baksanıza. Şimdi kim bakacak ona peki? Yaşlandıysa emekli maasi var mi peki ? Anne baba baki değil ki.Hayirli olsun inşallah mücadeleniz .

X