%40 artan Beta hcg değeri

Beta değerlerim . 52, 178, 445, 1042, 1303. 1042 de 5+3 de kese göründü. 1303 de iki tane kese göründü yolk sac vardı. Ve düşük riskim var keseler büyüdükçe etrafina kanama alani yaratiyor buna dayanirsa hayatta kalacaklar dayanamazsa dusecekler doktorun dedigi bu progestan verdi. Bu bebekleri çok istiyorum kaybedersem çok ağlarım 12 ay ugrastim . 13. Ayda hamile kaldim basima gelene bak .

O durumda düşük iğneai vuruyorlar engellemek içün ve yatış verebiliyorlar.Yatın ve bol su için.İnşallah szinle kalırlar.Tabi hayırlısıysa.Ben yıllardır uğraşıyorum. 7. Tüp bebek denememi yaptım.Hep hamile kaldım şükür ama kaybediyorum.Biri 10 haftalıkken öldü. Şimdi de hamileyim.6. Hafta.Keseyi gördüm bekliyorum.Endişe hiç bitmiyor

Inan ki ilk gebeligim ve yıprandım. Hic boyle hayal etmemistim. Tup bebekte peki dr korumak icin yada betayi artirmak icin birsey yapmiyor mu

Inan ki ilk gebeligim ve yıprandım. Hic boyle hayal etmemistim. Tup bebekte peki dr korumak icin yada betayi artirmak icin birsey yapmiyor mu
İlaçlarını düzenli akman gerekiyor.Ve sabah öğle akşam progesteron fitil kullanıyorum.Pıhtılaşma için coraspin, ostrojen için günde 4 defa estrofem ve üç günde bir progestan iğne

Inan ki ilk gebeligim ve yıprandım. Hic boyle hayal etmemistim. Tup bebekte peki dr korumak icin
İlaçlarını düzenli akman gerekiyor.Ve sabah öğle akşam progesteron fitil kullanıyorum.Pıhtılaşma için coraspin, ostrojen için günde 4 defa estrofem ve üç günde bir progestan iğne
Maşallah güzel Rabbim bizlere de saglikli sihhatli nasip etsin kucagimiza alalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…