5 YAŞ OĞLUMUN SAĞ BACAK AĞRISI

calayerozge

Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2022
44
20
31
Merhaba sevgili anneler . Oğlum şuan 5 yaşında ve ikinci kez oldu bugün diz kapağından aşağısının Ağrıdığını söyledi ve sadece sağ bacağı . Doktor için randevu aldım fakat duramıyoruz işte bişey olduğu zaman . Başına böyle birşey gelen , gören, duyan var mı acaba ? Böyle bir problemle karşılaştınız mı daha önce ?

meraba benimde 5 yaşına girmek üzere oğlum oda sık sık bacaklarının ağrıdığını söylüyor d vitamini eksikliği vardı benim oğlumda aralıkta kontrolü var ondan olabilir diye düşünüyorum ama çoğunlukla etraftan duyduğum boyu uzadığı zmanda ağrırmış çocukların bacakları öle bişeyde olabilir

Oğlum düştüğünde acil de 5-6 yaşlarında bir erkek çocuğu ve babası vardı 2 senedir çocuk sürekli kaval kemiklerini gösterip ağrıyor diyormuş ve doktora geliyorlarmış sürekli film vs çekiliyormuş bir şey yok. Doktora kontrole girdiler çıktılar büyüme ağrısı demiş yine doktor 🤷🏻‍♀️ Çocuklarda 5-6 yaşlarından sonra büyümeye bağlı bacak kemik ağrıları çok oluyormuş

meraba benimde 5 yaşına girmek üzere oğlum oda sık sık bacaklarının ağrıdığını söylüyor d vitamini eksikliği vardı benim oğlumda aralıkta kontrolü var ondan olabilir diye düşünüyorum ama çoğunlukla etraftan duyduğum boyu uzadığı zmanda ağrırmış çocukların bacakları öle bişeyde olabilir
ben de öyle olduğunu düşündüm fakat tek bir bacak olunca açıkçası biraz korktum. 🫣 inşallah sağlıklı olsunlar da büyüme ağrıları olsun hep sadece :)

Son düzenleme:
Oğlum düştüğünde acil de 5-6 yaşlarında bir erkek çocuğu ve babası vardı 2 senedir çocuk sürekli kaval kemiklerini gösterip ağrıyor diyormuş ve doktora geliyorlarmış sürekli film vs çekiliyormuş bir şey yok. Doktora kontrole girdiler çıktılar büyüme ağrısı demiş yine doktor 🤷🏻‍♀️ Çocuklarda 5-6 yaşlarından sonra büyümeye bağlı bacak kemik ağrıları çok oluyormuş
Çok teşekkür ederim cevabınız için . fakat belirttiğim gibi tek bacak olunca evham yaptım biraz🫣

Cevabınız çok onemli çok teşekkür ederim şimdiden endişelendiriyor tek sağ bacak kaval kemiği olhnca bizde aşırı hareket zıplama sonrası oluuor

Cevabınız çok onemli çok teşekkür ederim şimdiden endişelendiriyor tek sağ bacak kaval kemiği olhnca bizde aşırı hareketli günün gecesinde oluyor

Merhaba sevgili anneler . Oğlum şuan 5 yaşında ve ikinci kez oldu bugün diz kapağından aşağısının Ağrıdığını söyledi ve sadece sağ bacağı . Doktor için randevu aldım fakat duramıyoruz işte bişey olduğu zaman . Başına böyle birşey gelen , gören, duyan var mı acaba ? Böyle bir problemle karşılaştınız mı daha önce ?
Merhaba benimde 3 yaşında oğlum aynı sikayetler var sağ bacağı tek taraflı olunca endişelendim Dr goturucem sizin yorumunuzu gördüm Dr goturdunuzmu acaba ne dedi

Merhaba son durum nedir acaba gittiniz mi doktora? Benim oğlumda 4 yaşında ve yarım saat ağladı aynı dediğiniz gibi sağ bacağını gösteriyor çok endişelendim

Merhaba geçmiş olsun. Son durum nedir acaba gittiniz mi doktora? Benim oğlumda sağ bacağını gösterip uykudan uyanıp ağladı çok endiselendim

X