6 kilo nedir ki.

selam günlük ben geldim, kendimi öyle saldim ki artik toplarlanma vakti. 14 gündür reglim gecikti ve deli gibi yiyorum :KK43: onun sonucu tartida 60.5 olmama neden oldu, tek iyi sey 2 gündür su icmeye basladim onceden 1 bardak dahi icmezdim simdi 2 litreyi bulmaya calisiyorum. bugun orucluydum o nedenle sadece aksam yemegi var. sahur yapmamistim. bu hafta Allah nasip ederse hep oruclu olmayi düsünüyorum.
1 ocakta tartilmayi planliyorum yani düzenli bir tartilma olayim olmayacak. ve o gün ödül vericem kendime. tabii güzel bi sonuc varsa tartida. ben kendime kizmayinca olmuyor bu is onu anladim ve bu defa kararliyim o tarti 55 kiloyu artindan da 52 kiloyu görecek, bu ister 1 yilda olsun ister 3 ayda. bu kilolar gitmeden ben bir daha burayi terketmeyecegim.

iftar(17:00)
1 adet hurma,
1 koca tabak manti (3 kasik yogurt ve yagsiz yedim)

aksam yatmadan belki 1 bardak süt icerim veya meyve yerim. yada leblebi yerim sahur niyetine henuz karar vermedim.

selam günlük ben geldim, kendimi öyle saldim ki artik toplarlanma vakti. 14 gündür reglim gecikti ve deli gibi yiyorum :KK43: onun sonucu tartida 60.5 olmama neden oldu, tek iyi sey 2 gündür su icmeye basladim onceden 1 bardak dahi icmezdim simdi 2 litreyi bulmaya calisiyorum. bugun orucluydum o nedenle sadece aksam yemegi var. sahur yapmamistim. bu hafta Allah nasip ederse hep oruclu olmayi düsünüyorum.
1 ocakta tartilmayi planliyorum yani düzenli bir tartilma olayim olmayacak. ve o gün ödül vericem kendime. tabii güzel bi sonuc varsa tartida. ben kendime kizmayinca olmuyor bu is onu anladim ve bu defa kararliyim o tarti 55 kiloyu artindan da 52 kiloyu görecek, bu ister 1 yilda olsun ister 3 ayda. bu kilolar gitmeden ben bir daha burayi terketmeyecegim.

1 adet hurma,

aksam yatmadan belki 1 bardak süt icerim veya meyve yerim. yada leblebi yerim sahur niyetine henuz karar vermedim.

Gunde 1 ogunmu yiyeceksin

1 adet hurma,

[/B]

sahur niyetine(21:55)
2 avuc leblebi( sari beyaz karisik ikisinden de yedim)
1 bardak ev yapimi sahlep

2adet hurma, 1 kuru incir
1 kase tarhana corbasi,
balkabagi kavurmasi (3 yk kadardi ve 2 yk yogurtla yedim)

Yarin oruclu olmiycam, bi görüsmem var ve yemek yemegi cok seven biriyle :KK1: yarin biraz karmasik bi gün olacak yani. bugun yatmadan evel biseyler yerim yine mesela meyve salatasi yada 1 bardak süt gibi, yada ikisini birden yerim :KK1: kalorim cok az olacak diger türlü.

Son düzenleme:
kahvalti(10:15)
2 adet peynirli, 1 adet pastirmali sigara böregi,
domates- salatalik (zeytinyagli),
2 lokma tam yagli b. peynir,
1 lokma tulum peyniri,
1 ince dilim kasar,

saat(14:45)
1 fincan nescafe 3 ü 1 arada,
1 kuru incir

aksam(17:45)
1 tabak pesto soslu makarna,
100 gr yogurt

yatmadan belki 1 elma yerim. sabah 1 bardak elma sirkeli su ictim bu arada :) belki yatmadan da icerim karar vermedim.
her istedigimi yiyerek hic biseyden mahrum kalmayarak kilo vermeye kararliyiimm. su son kilolar yapisti kaldi üstüme koca bogazim yüzünden. tartilmayi düsünmüyorum ama uzun süre. hadi bakalim ne olacak :)

Bayan baloncuk banada destek olsana:KK43: yiyip pisman oluyorum bende 5kilo vermek istiorum:KK43:

ah o 5 kilo yok muu yapistimmi gitmiyo, kilo verdim nasilsa diye insana güven de geliyor, temmuzdan beri 1 er kilo vermis olsam simdiye 55 kilonun altindaydim. 60 da takildim kaldim, hop 59 hop 61 arasi gidip geliyorum. ben yemek degil ivir zivir cok yiyorum cikolata pasta tatli yiyorum sürekli. yine yiycem ama az yiycem bu defa hic bir seyden mahrum kalmadan devam edicem yola :) gel sende birlikte devam edelim güzel güzell

ah o 5 kilo yok muu yapistimmi gitmiyo, kilo verdim nasilsa diye insana güven de geliyor, temmuzdan beri 1 er kilo vermis olsam simdiye 55 kilonun altindaydim. 60 da takildim kaldim, hop 59 hop 61 arasi gidip geliyorum. ben yemek degil ivir zivir cok yiyorum cikolata pasta tatli yiyorum sürekli. yine yiycem ama az yiycem bu defa hic bir seyden mahrum kalmadan devam edicem yola :) gel sende birlikte devam edelim güzel güzell

Kiz benim hep bes kilo fazlam vardi hepde var olmaya devam edio ama gitsin istiorum artik yeter:)birlikte azmedelim hemde yarin p.tesi diyet gunu:))

30.12.2013 günkü menüm :) yazmayi unutmusum buraya

sabah(08:00)
2 lokma beyaz peynir,
yarim dilim kasar,
yarim dilim tulum,
1 cesit daha peynir(aidini bilmiyorum)
1 portakal,
1 havuc,
1 fincan nescafe 3ü 1 arada

ögle(12:30)
1 kase sehriye corbasi,
yarim tabak pastirmali kuru fasulye,
100 gr yogurt

aksam(18:30)
1 tabak bal kabagi kavurmasi,
150 gr yogurt.

31.12.2013
kahvalti(09:30)
1 haslanmis yumurta,
1 ince dilim kasar,
yarim dilim tulum,
1 salatalik,
1 mandalina,
1 kücük muz,
1 bucuk dilim tuzsuz cavdar ekmegi

saat(14:30)
1 fincan bitki cayi,
2 kuru incir

saat(17:00)
1 mandalina

aksam(18:45)
3 tane tarcinli kurabiye,
2 tane kiymali pogaca

aksam(20:00)
2 dilim sambali diye bi serbetli tatli

01.01.2014 :)
sabah(08:00)
1 fincan nescafe 3ü 1 arada

kahvalti(10:45)
1 adet yumurta(azcik kiymali),
1 dilim turuncu bi peynir (adini bilmiyorum sepet peyniri deniyo sanirim)
yarim dilim tulum,
1 salatalik,
1 muz,
1 mandalina.
1 adet ev yapimi tarcinli kurabiye.

saat(17:00)
1 kuru incir

aksam(19:00)
2 yk etli pilav,
3 yk zeytinyagli taze fasulye,
1 büyük kase cacik

dün kahvaltidan sonra plank yaptim ilk günüm 20 ser saniyeyle basladim.
bu arada her sabah 1 bardak sirkeli su iciyorum uyaninca bagirsak problemimi az da olsa cözdü :) bugunku menumu toptan aksama paylasiriim :KK16:

kahvalti(09:30)
3 yk havuc sote(yogurtlu)
yarim dilim ezine peyniri,
1 mandalina,
yarim portakal,
yarim domates,
1 bardak süt

aksam(17:00)
haslanmis mercimek(yarim su subardagi yesil-kirmizi mercimegi hasladim)
150 gr baharatli yogurt

aksam saat 20:00 gibi falan findik yerim belki 1 avuc.
bugun squat programina basladim ve 50 squat cektim,
plank programinin 2. günüdeyim bugun de yirmi saniyeydi ama cok canim acidi.

saat 10`da 1 kuru incir

kahvalti(10:45)
1 dilim sepet peyniri,
1 lokma eski kasar,
yarim salatalik,
3 siyah zeytin(ev yapimi),
2 lokma zeytinyagda pismis yumurta,
3 kücük dilim pirasali kek (tam bugday unundan firinda yaptik, mücver gibiydi)
azicik ev yapimi portakal kabugu receli

aksam(19:00)
1 bucuk kiymali pide (icini evde hazirladik o yüzden saglikli oldu biraz daha :) )
azicik salata

bugun 30 ar saniye 6 hareket plank yaptim 4. gün tamamlandi (kahvaltidan sonra) :)
60 squat cektim ve 3. gün tamamlandi (sabah uyaninca),
50 mekik cektim 1. gün tamamlandi (öglen 3 gibi) :)

sabah uyaninca elma sirkeli su ictim

X