6 kilo nedir ki.

kızlar kendime inanamıyorum ya 2-3 gündür öyle az yiyorum ki bişwy sipariş etsem hepsini yemeden doyuyorum tabağım kalıyo ve acıkmıyorum inşallah böyle gider hep :KK70: böyle az yiyeceğim ve acıkmıyacagım aklıma gelmezdi :KK53: :KK1:

kizlar iyi aksamlar :) yarin ayin 2 si ve ben persembeden beri yemedigim kalmadi. yarin tam gaz devam ediyorum eminim bu 4 günde kilo aldim o yüzden tartilmiycam. hatta yilbasina kadar da tartilmayi düsünmüyorum. yeni bir sistem deniycem umarim ise yarar.
yine kahvalti iyi bir bicimde , öglen 1 avuc karisik cerez yada 1 bardak süt ve 2 kuru incir, aksam 1 kase corba ve 4 yk yemek. eger corba yoksa 7 yk yemek :) ve belki bir ara ögün yaparim ve ondada meyve yerim yersem. 1 gün cerez 1 gün süt yapmayi planliyorum simdilik ama bakalim :)

kahvalti(07:45)
1 bucuk haslanmis yumurta,
1 dilim ezine,
1 salatalik,
6 siyah zeytin

ögle(11:45)
1 kase mercime corbasi

saat(13:40)
1 bardak sicak cikolata( oldukca yogundu) 150 kalori falan sayiyorum o yüzden bunu

saat(16:30)
1 avuc dolusu karisik cerez (cogunlugu findik)

aksam(18:00)
1 büyük kase tarhana corbasi

aksami henüz yemedim ama böyle planladim o büyük kase 2 kase sayilabilir derecede. ve bi degisiklik olmazsa günü bu sekilde kapatmayi planliyorum :) eger bi farklislik olursa burada gelir belirtirim :)

sabah(06:45)
ev yapimi müsli (1 bardak süt, 2,5 yk yulaf ezmesi, 2 hurma ve 1 kuru incirle yaptim)

saat(12:45)
1 bardak sicak cikolata

ögle(14:30)
1,5 kase tarhana corbasi

saat(16:00)
1 minik kare bitter cikolata

aksam(18:00)
1,5 avuc karisik cerez(cogunluk findik)
150 gr yogurt

bugunu böyle kapatmayi pilanliyorum, aksam yemeginde cerez yeme sebebim bugun hic yag almadim disardan o yüzden yagli bir sey yiyeyim dedim :)

kahvalti(07:45)
1 adet tost (2 dilim tam bugday ekmeginden ve 1 dilim kasardan yaptim)
1 bardaktan biraz az tuzsuz ayran

ögle(12:15)
1 kase salcali pirinc corbasi,
5 adet köfte

saat(13:30)
1 bardak sicak cikolata

aksam(17:45)
1 bardak süt (icine tarcin koydum)
1 büyük muz,
1 avuc dolusu karisik cerez.

günü böyle kapatmayi planliyorum :)

kızlar baya uzun zamandır giremiyorum çok özür diliyorum fakat artık sınavlarda başlayınca mı bilemiyorum hiç bişeye vakit bulamıyorum gerçekten :KK43: 2 hafta kadar kendim serbetce yicem kiloyu takmıycam zaten yememi azalttım kendi kendine oldu ama geçen çook eski bi aile dostuna gidince yemediğimi bırakmadı üzerimde baya emekleeri var kıramadım ee lezzetlide olunca yedim ve tartıda tam 1 kilo aldıgımı görünce 2 hafta tartılmamaya karar verdim zaten oruç borçlarım var onları tamamlayınca kaldıgım yerden devam demiycem çünkü bozmıycam inşallah buraya kaldıgım yerden devam edicem boncugumm:KK16:

kizlar ben varim ama diyeti kilo vermek icin degil sagligimi korumak icin yapicam. cünkü anladigim uzere vucudum bu kiloda kalmak istiyo ve ben ne kadar zorlarsam zorlayayim ayni kiloya hoop geri. o yüzden safra kesemden rahatsizim onu rahatlatmak adina sadece düzenli beslenicem. buraya da yazmak isterim.

kizlar ben varim ama diyeti kilo vermek icin degil sagligimi korumak icin yapicam. cünkü anladigim uzere vucudum bu kiloda kalmak istiyo ve ben ne kadar zorlarsam zorlayayim ayni kiloya hoop geri. o yüzden safra kesemden rahatsizim onu rahatlatmak adina sadece düzenli beslenicem. buraya da yazmak isterim.

geçmiş olsun tatlım ,zaten çok güzel yol aldın ,demekki vücudun artık dur diyor , hadi bakalım sağlıklı beslenip kilonu koruma dönemin hayırlı uğurlu olsuunn o haldee :KK34::KK34::KK34:

sabah(07:35)
1 minik kasarli tost ( 2 dilim tam bugday ekmeginden yaptim)
1 bardaktan biraz az ve tuzsuz ayran

1 kase ezogelin corbasi,
3 yk türlü

saat(14:30) 2 mandalina

aksam(17:15)
1 kase tarhana corbasi tuzsuz,

saat 18:30 gibi balik yiyicem , firinda barbun baligi 15 tane falan yerim heralde, azicik da salata yerim, cok aciktigim icin corba ictim az önce.

bugünü böyle kapatirim umarim. bu hafta kahvaltim hep ayni olacak bi liste uyguluyorum ona göre bakalim degistiricem her hafta. kizlar yarin yakin bi arkadasimin dogum günü var ve aksam biseyler yapicaz yaa pasta yemek istemiyorum ama :KK43: dokunacak cunkü biliyorum gec saatte yedigim icin ne yapmaliyim?

Son düzenleme:
sabah(09:00)
1 minik kasarli tost(2 dilim tam bugday ekmeginden)
1 bardak ayran, tuzsuz ve ev yapimi

ögle(13:15)
1 büyük kase tarhana corbasi, tuzsuz

saat(15:45)
1 fincan sütlü kahve , sekersiz

aksam(17:35)
1 kase mercimek corbasi,
yarim porsiyon z.yagli bamya,
yarim porsiyon adini bilmedigim bir sebzeli kebap (disinda hamur gibi bisey vardi)
100 gr yogurt

aksam yemegini avm de yemek zorunda kaldim ve yiyebilecegim en saglikli yemekler onlardi :KK1: insallah cok olmamistir ya. günü öyle kapattim daha da bir sey yemedim, yarim porsiyon dememin sebebi sadece onlarin yarisini yedimm :)

Son düzenleme:
Kizlar bende buraya ne yiceklerimi yazicam bende bugun basladim kilom70.400 :KK43: yilbasina kadar elimden geleni yapicam 3hafta sure ama devam edicem tabi yedikleri mi yazym kizlar
Kahvaltı 1adet rafadan yumurta 1 dilim tahilli ekmek domates 1yesil cay
Araogun yarım cay bardağı kefir
Aksam yemegi az tavuk Göğsü yogurt ekmek yok
Sonra biraz ayva dilimi yedim yesil cay ictim bu kadar
Sizce nasil menu kalorisi nasil sizce

Kizlar bende buraya ne yiceklerimi yazicam bende bugun basladim kilom70.400 :KK43: yilbasina kadar elimden geleni yapicam 3hafta sure ama devam edicem tabi yedikleri mi yazym kizlar
Kahvaltı 1adet rafadan yumurta 1 dilim tahilli ekmek domates 1yesil cay
Araogun yarım cay bardağı kefir
Aksam yemegi az tavuk Göğsü yogurt ekmek yok
Sonra biraz ayva dilimi yedim yesil cay ictim bu kadar
Sizce nasil menu kalorisi nasil sizce

bana cok az geldi canim. biraz daha ekleme yapmalisin bence en azindan aksam yemegine bi corba, kahvaltina da peynir falan ekle derim ben

sabah(07:00)
1 minik kasarli tost (2 dilim tam bugday ekmeginden yaptim)
1 fincan limonlu zencefilli cay (icine 1 tatli kasigi kadar bal koydum)

ögle(12:10)
1 kase kremali mantar corbasi,
4 tane izmir köfte,
100 gr yogurt

aksam(18:45)
yarim tabak etli taze fasulye yemegi,
4 tane ev yapimi cig köfte,
150 gr yogurt.

kizlar günü en fazla 1 elma yiyerek kapatirim ama yemeye de bilirim :) bu arada ne var ne yok hic hal hatir sormuyorum yaa :KK43:

Son düzenleme:
bana cok az geldi canim. biraz daha ekleme yapmalisin bence en azindan aksam yemegine bi corba, kahvaltina da peynir falan ekle derim ben
Sagol yorumun icin canim bugun corbada ictim sunlaru yedim
Kahvaltı domates maydanoz cok az zeytinyağı döktüm bide pul biber döktüm 2 dilim tahıl ekmegiyle yagina banmadan sadece domates leri yedim
Ara ogun yarim cay bardagi kefir
Akşam tavuk goguslu marol salata bide ev yapımı tarhana corbasi 1dilim tahil ekemgi yedim.. eger acikirsam gec yattgm icn ya yogurt yerim yada elma bu kadar en son olarakta yesil cay..
Kizlar elimden geleni yapip kurtulmak istiyorum kilolardab İNŞALLAH istedgmz kiloya ulasiriz

sabah(07:00)
1 minik kasarli tost (2 dilim tam bugday ekmeginden yaptim)
1 fincan limonlu zencefilli cay (icine 1 tatli kasigi kadar bal koydum)

ögle(12:10)
1 kase kremali mantar corbasi,
4 tane izmir köfte,
100 gr yogurt

aksam(18:45)
yarim tabak etli taze fasulye yemegi,
4 tane ev yapimi cig köfte,
150 gr yogurt.

kizlar günü en fazla 1 elma yiyerek kapatirim ama yemeye de bilirim :) bu arada ne var ne yok hic hal hatir sormuyorum yaa :KK43:

Burda menu yazmamiz ii oluyor fikir alisverisi yapıyoruz:) bende yarin kahvaltıda lor peynirli tost yapym tahil ekmeğine:)

sabah(09:15)
1 minik kasarli tost(2 dilim tam bugday ekmeginden)
1 bardak ev yapimi tuzsuz ayran

ögle(12:45)
1 kase sehriye corbasi,
2 yk ankara tava,
3 yk z.yagli kereviz

aksam(17:55)
1 bardak soguk süt(icine biraz tarcin koydum)
1 elma

saat(20:15)
1 adet portakal

günü böyle kapattim kizlar :)

Kizlar form light musli hic denediniz mi icindekiler keten tohumu yulaf ezmesi kuru kayısı kuru elma kuru incir kayısı Çekirdeği ici kuru üzüm var yagi % 52 azaltılmış bunun faydasi olur mu

Kizlar form light musli hic denediniz mi icindekiler keten tohumu yulaf ezmesi kuru kayısı kuru elma kuru incir kayısı Çekirdeği ici kuru üzüm var yagi % 52 azaltılmış bunun faydasi olur mu

canim onun yerine evde yapsana aynisini, ben evde yapiyordum hem saglikli oluyo hem de katki maddesi almamis hemde tok kalmis oluyorsun,

dünkü menum, biraz abarttim ama napiyim ya, aslinda bi meyveler fazlaydi aksam yedigim, yemesem olurdu ama canim istedi yedim. bende de yemek yeme degil meyve ve tatli yeme istegi cok fazla oluyor yani yemeksiz yasarim ama meyvesiz aslaaa

kahvalti(06:30)
1 minik kasarli tost (2 dilim tam bugday ekmeginden)
1 bardak ev yapimi tuzsuz ayran

1 kase domates corbasi,
1 adet cordon blue,
1 adet portakal

aksam(17:30)
1 bardak süt,
1 elma,
1 paketin 2/3 ü sade yulafli burcak biskuvi

saat(21:30)
1 portakal,
1 mandalina,