7. Takımın Çıtır Mezunları...Efsanemiz Burada Devam Edecek...

safisim ben seni biraktigimda sen kactin?unuttum ben yaaa ama bayaa düsmüssün gibi geldi bana.sen dukana devam demi.ay bendemi yapsam 3 kilo icin kizzzz?

sen mezun olurken 124 müşüm...6 lilo vermişlimmm....iyi miii.gel dukana tatlım en fazla 10 günde verirsin...

arkadaslar benim simdi birdenbire ne aklima geldi.dedim aaa ben mezun karneme hic bakmadim bugüne kadar.acayimda bakip tesekkür edeyim.amaaa herkese karne yazilmis bana yokk!bunu anlayamadim,neden?benim mezuniyetim püsküüte bildirilmedimi?su an saskin bir haldeyim yani

arkadaslar benim simdi birdenbire ne aklima geldi.dedim aaa ben mezun karneme hic bakmadim bugüne kadar.acayimda bakip tesekkür edeyim.amaaa herkese karne yazilmis bana yokk!bunu anlayamadim,neden?benim mezuniyetim püsküüte bildirilmedimi?su an saskin bir haldeyim yani

canim puskuut bunun icin yorum yapmisti..sen hedef kilonu 50 kilo olarak bildirdigin icin ve 50 olmadan mezun oldugun icin sana karne vermedi..

canim puskuut bunun icin yorum yapmisti..sen hedef kilonu 50 kilo olarak bildirdigin icin ve 50 olmadan mezun oldugun icin sana karne vermedi..

aaaaa hmmm.ama ben mezun karnelerini inceledim.hedefine ulasmadan birakanlar var benden baska.yorumu nerde yapti,7. takimdami yapti?neyse yaaa bosver.ben zayifladim ya,gerisi bos...

aaaaa hmcanimm.ama ben mezun karnelerini inceledim.hedefine ulasmadan birakanlar var benden baska.yorumu nerde yapti,7. takimdami yapti?neyse yaaa bosver.ben zayifladim ya,gerisi bos...

canim yorumu paylasim topiginde yapti..kilosunun yuzde 80%ini vermeyene karne vermiyormus..sende 50 yazip 54le ayilinca oyle dedi..bende bir yorum yazmadim..buyuk ihtimal banada vermez bende 60ta mezun olmayi dusunuyorum cunki..hedefide 50 yazmistim :KK9::KK9:

selammmm güzel takımımın mezun çıtırlarııı ve mezun olmaya aday çıtırlarııı :KK3::KK3:

canim yorumu paylasim topiginde yapti..kilosunun yuzde 80%ini vermeyene karne vermiyormus..sende 50 yazip 54le ayilinca oyle dedi..bende bir yorum yazmadim..buyuk ihtimal banada vermez bende 60ta mezun olmayi dusunuyorum cunki..hedefide 50 yazmistim :KK9::KK9:

:KK1:tamam canim anladim

dün gittim kepekli pirinc aldim.ama canim hic pirinc lapasi yapmak istemiyor.kahvaltimi ettim zaten,bugün olmaz.e yarinda bayram,lapa yiyecek degilim.dur bakalim sali günü falan yapabilirim.cumartesi misafirimiz var uzaktan.gelince kesin sasiracaklar bana.diyecekler sen oraya zayif gittin,kilo almissin.

dün gittim kepekli pirinc aldim.ama canim hic pirinc lapasi yapmak istemiyor.kahvaltimi ettim zaten,bugün olmaz.e yarinda bayram,lapa yiyecek degilim.dur bakalim sali günü falan yapabilirim.cumartesi misafirimiz var uzaktan.gelince kesin sasiracaklar bana.diyecekler sen oraya zayif gittin,kilo almissin.

bayramdan sonra başlarsın canım üzülme yaa sen fıstık gibisin zaten 3 kilo nedir kiii...

burdayım azerim :KK3::KK3:

pirinç lapasına başladın mı cnm :26::26:

pirincimi aldim canim ama hala baslamadim.bayramdada cok kacirdim tatlilari aslinda.yarin kesin yapicam.cünkü cumartesi pazar yatili misafirlerim var.bari onlar gelmeden bi sisligimi atayim biraz lapayla.sen ne yaptin,basladinmi sende 3 kiloyu atma calismalarina

pirincimi aldim canim ama hala baslamadim.bayramdada cok kacirdim tatlilari aslinda.yarin kesin yapicam.cünkü cumartesi pazar yatili misafirlerim var.bari onlar gelmeden bi sisligimi atayim biraz lapayla.sen ne yaptin,basladinmi sende 3 kiloyu atma calismalarina

ay yok cnm bu rahatlığım öldürcek beni yaaaaa :KK9::KK9: ama acil çözüm bulmm gerek:26:

mezun olmus fistiklar..nerelerdesiniz bakalim..gunlerdir sesiniz cikmamiss...
bos birakmayin topigimizi okusuz kalmasin :KK43::KK43:..insallah cok uzun surmeden bizde geliriz araniza..ozaman daha kalabalik olur burasi :21::21: ama sizlerde bos birakmayin bakimm :KK20::KK20:

X