70 den 45 kiloya indim :)

Offf benim 45lerde gözüm yok yaa ben 75 kiloyum şuan 65 e düşsem ideal bana ya.. boyum 1.70 :KK43: darısı başımıza inşallah ama işte benim en büyük sorunum irade... iradem yok benim. Spora da üşeniyorum. Tebrik ederim sizi valla...

Yüzünüzü koymadan foto koyma imkanınız varmı acaba önceki ve sonraki olarak? çok merak ettim.

Darısı başıma bende tam 70 kiloyum inşallah bigün bende istediğim kiloda olurum :kk77:

Uzun zamandır siteye girmiyordum.
Sizlere bende katılmak istedim.Bende 70 kiloyum ve 58 e düşmek istiyorum ama yemeyi çok seviyorum.Destege ihtiyacım var galiba.Aslında geçen sene düzenli beslenerek ve sporla 20 kilo vermistim.Ne güzel geri almıyordum 3 ay öncesıne kadar aşırı yemeye baslayınca 10 kilo aldım ve çok mutsuzum.

tebrik ederim arkadaşım.. ben de geçen sene 44-45 e düşmüştüm ve aynaya bakınca mutluydum:) ama yazın abur cuburla 48.5 a çıktım tekrar ve veremiyorum bir türlü.. bana da foto gönderir misin? akıl edip kendimi 45 kiloyken çekmemişim hiç, senin azminle motive olurum belki..

Bende fota istiyorum 83 ten 73 e dustum hedefim 58 60 arasi motivasyona ihtyacm var

kızlar merhaba..yeni katıldım aranıza..umarım güzel dostluklar başlar..:) bende 1 yıl nce evlendım.. evlenmeden once 49 kıloya kadar duşmuştum ama son 6 ayda 56 kıloya cıktım.. boyum 1.65 oldugu ıcın ve kılom bölgesel yoğunlaştığı, için çok rahatsızım. fakat benım sorunum ıstah.. yemek yapmayıda yemeyı de cok sevıyorum.. evde hergun bantta en az yarım saat yuruyorum ama yınede yemek konusunda sıkı bır dıyet uygulamadan 2 kılonun fazlasını veremıyorum.. dun bır corba denedım.. ender saracın melek programında verdıgı bır tarıf ama bende bı kac sebze ekledım:) lahana, havuc, karnabahar, sogan ve pırasa..ben bunlara ilave olarak kereviz yapragı ve mercımek ekledım..hiç koymadım..cok az deniz tuzu attım sadece.. hayret ettim ama
eşim ble severek içti.. 3 akşam sadece bu çorbayı yemeyi düşünüyorum..tabi gün içinde de dikkat ederek bakalım sonuc ne olucak..:)

Merhabalar, yoğumluktan dolayı çok fazla giremesemde arada girip aklıma oan hangi konu gelmişse birşeyler karalamaya çalışıyorum :) ben 24 yaşındayım. Bundan 1.5 yıl önce 70 kiloydum arkadaşlar. Yüzüm heryerim şişti. Aynı zamanda yemek yemeyi de o kadar severdim ki.. Birgün aynaya baktığımda bu görüntümün benim önümü kapatacağından emin oldum ve DUKAN diyetine başladım.. Büyük bir sabırla, fire vermeden gözümü kapattım ve diyete yoğunlaştım. Çok yoğun olmadan da spor yaptım. ve şimdi 47 kiloyum! hem fit, hem istediklerimi hala yiyebilen ( ama az ) bir bayan oldum çıktım :) Şimdi daha mutlu daha özgüvenim yerinde hissediyorum. Ve diyet yapan herkesi iradeli olmaya davet ediyorum yapabilirsiniz!! İmkansız denen birşey asla yok. Belki uzun vadede olacağı için gözünüzde büyüse de asla ama asla yavaş değil birden geçiveriyor ve ben nasıl böyle oldum? diyebiliyorsunuz. Resim paylaşmayı çok isterdim fakat bikinili olduğundan kimsenin göz zevkini bozmak istemem.. Ama tabi görmek isterseniz özelden gönderebilirim..

Sevgiler :)
kızlar merhaba..yeni katıldım aranıza..umarım güzel dostluklar başlar..:) bende 1 yıl nce evlendım.. evlenmeden once 49 kıloya kadar duşmuştum ama son 6 ayda 56 kıloya cıktım.. boyum 1.65 oldugu ıcın ve kılom bölgesel yoğunlaştığı, için çok rahatsızım. fakat benım sorunum ıstah.. yemek yapmayıda yemeyı de cok sevıyorum.. evde hergun bantta en az yarım saat yuruyorum ama yınede yemek konusunda sıkı bır dıyet uygulamadan 2 kılonun fazlasını veremıyorum.. dun bır corba denedım.. ender saracın melek programında verdıgı bır tarıf ama bende bı kac sebze ekledım:) lahana, havuc, karnabahar, sogan ve pırasa..ben bunlara ilave olarak kereviz yapragı ve mercımek ekledım..hiç koymadım..cok az deniz tuzu attım sadece.. hayret ettim ama
eşim ble severek içti.. 3 akşam sadece bu çorbayı yemeyi düşünüyorum..tabi gün içinde de dikkat ederek bakalım sonuc ne olucak..:)

banada yollarmısın foto acılen motıve olmam lazımm ustume yapısan o ıgrenc 7 kılodan kurtulmalıyımmmm :KK43: taktıkca yıyorumm

İyi günler bende Zayıflamak isteyen ama başaramayan biriyim, 1 ay azimle uğraştım spor yaparak vucuttumda sıkılasma oldu ama 3 kilo verdim ve sonra sıkıldım ve tekrar kilo aldım fazla yiyerek ama şimdi tekrar yemegi azalttım, banada resim yollarsanız sevinirim

Canimm harikasinyaa gerçekten. Neden bu kadar harikasin biliyormusun cok kilolular bana alinmasin ama. obez insanlarin kilo vermesi daha kolay yani cunku onlari hedefi 50 52 yada 54 bedenlerden 38-40 bedene dusmek oluyor. 38-40 beden birinin 36 bedene dusmesi daha zor o vucut direncini kirmak cok zor biliyorum yaklasik 1.5 senedir kilo vermeye çalışıyorum zaman zaman verdigim oldu ama hic bir zaman tam hedefime malesefki ulasamadim. Benim boyum 167 ve suan en kilolu halimdeyim 66 kg. Aslinda cok kilolu olmadigimi biliyorum ama dehset otesi takintiliyim. Erkek arkadaşım var ve onunla sevgili oldugumda 50-53 kg aralari fistik gibi bir kizdim ve sporda yaptigim icin benle ayni boy ve kilodakilerden daha fit gozukurdum e simdi 10 kgden fazla kilo alinca yakisikli sevgilim sikayetlerde bulunmaya basladi ben zaten takintiliyim bu arada biraz eve kapandim uniye ara verdimm. Hepten psikolojim bozuldu surekli Ağlıyorum. Acikinca fena yemek yiyprum ama yedikten sonra bir pisman oluyorum anlatamam. Napicagimi bilemedim diyet listeleri havalarda ucusuyor ama ben bir turlu uygiluyamiyprum. En kotusude sadece aksam yemeklerine dayanamam yoksa gunduz sıkıntı yok. Evde ailecek yemek yenirken ben sofraya oturmadan duramiyorum. Porsiyon küçültme denedim tabaktan kaseye gectim ama yokkk bu seferde iki kase yiyorum. Cay tabagina gecicem yani artik o denliii. Ay canim cok konustum biliyorum ama icimi boşalttı m nolursun banada foto at yaa. Birde boyun kac onuda merak ettim ben senin kilonda olsam manken gibi olurum valla acaba boyun benden kisami ki bana hakin yada benden uzunsan gerçekten cok zayifsin ya

Canimm harikasinyaa gerçekten. Neden bu kadar harikasin biliyormusun cok kilolular bana alinmasin ama. obez insanlarin kilo vermesi daha kolay yani cunku onlari hedefi 50 52 yada 54 bedenlerden 38-40 bedene dusmek oluyor. 38-40 beden birinin 36 bedene dusmesi daha zor o vucut direncini kirmak cok zor biliyorum yaklasik 1.5 senedir kilo vermeye çalışıyorum zaman zaman verdigim oldu ama hic bir zaman tam hedefime malesefki ulasamadim. Benim boyum 167 ve suan en kilolu halimdeyim 66 kg. Aslinda cok kilolu olmadigimi biliyorum ama dehset otesi takintiliyim. Erkek arkadaşım var ve onunla sevgili oldugumda 50-53 kg aralari fistik gibi bir kizdim ve sporda yaptigim icin benle ayni boy ve kilodakilerden daha fit gozukurdum e simdi 10 kgden fazla kilo alinca yakisikli sevgilim sikayetlerde bulunmaya basladi ben zaten takintiliyim bu arada biraz eve kapandim uniye ara verdimm. Hepten psikolojim bozuldu surekli Ağlıyorum. Acikinca fena yemek yiyprum ama yedikten sonra bir pisman oluyorum anlatamam. Napicagimi bilemedim diyet listeleri havalarda ucusuyor ama ben bir turlu uygiluyamiyprum. En kotusude sadece aksam yemeklerine dayanamam yoksa gunduz sıkıntı yok. Evde ailecek yemek yenirken ben sofraya oturmadan duramiyorum. Porsiyon küçültme denedim tabaktan kaseye gectim ama yokkk bu seferde iki kase yiyorum. Cay tabagina gecicem yani artik o denliii. Ay canim cok konustum biliyorum ama icimi boşalttı m nolursun banada foto at yaa. Birde boyun kac onuda merak ettim ben senin kilonda olsam manken gibi olurum valla acaba boyun benden kisami ki bana hakin yada benden uzunsan gerçekten cok zayifsin ya

lladyybugg, yukarıda yazdıgım bı corba tarifi var.Ben 3 akşamdır o corbayı yiorum sadece. Ama tabi gün içinde de dikkatliyim beslenme konusunda. Bu 3.sabahım ve her sabah 0.5 kg eksik cıkıorum tartıda.. tavsiye ederim şiddetle. :)

ikfarekukredi, post: 37744795, member: 636742"]lladyybugg, yukarıda yazdıgım bı corba tarifi var.Ben 3 akşamdır o corbayı yiorum sadece. Ama tabi gün içinde de dikkatliyim beslenme konusunda. Bu 3.sabahım ve her sabah 0.5 kg eksik cıkıorum tartıda.. tavsiye ederim şiddetle. :)[/QUOTE]
Canim bilmiyorum ki tadi nasil olur ya. Yarin aksam bir denerim belki. Bence kilo verme in buyuk bir sebebi diyetten kaynaklı

X