70 den 45 kiloya indim :)

Merhabalar, yoğumluktan dolayı çok fazla giremesemde arada girip aklıma oan hangi konu gelmişse birşeyler karalamaya çalışıyorum :) ben 24 yaşındayım. Bundan 1.5 yıl önce 70 kiloydum arkadaşlar. Yüzüm heryerim şişti. Aynı zamanda yemek yemeyi de o kadar severdim ki.. Birgün aynaya baktığımda bu görüntümün benim önümü kapatacağından emin oldum ve DUKAN diyetine başladım.. Büyük bir sabırla, fire vermeden gözümü kapattım ve diyete yoğunlaştım. Çok yoğun olmadan da spor yaptım. ve şimdi 47 kiloyum! hem fit, hem istediklerimi hala yiyebilen ( ama az ) bir bayan oldum çıktım :) Şimdi daha mutlu daha özgüvenim yerinde hissediyorum. Ve diyet yapan herkesi iradeli olmaya davet ediyorum yapabilirsiniz!! İmkansız denen birşey asla yok. Belki uzun vadede olacağı için gözünüzde büyüse de asla ama asla yavaş değil birden geçiveriyor ve ben nasıl böyle oldum? diyebiliyorsunuz. Resim paylaşmayı çok isterdim fakat bikinili olduğundan kimsenin göz zevkini bozmak istemem.. Ama tabi görmek isterseniz özelden gönderebilirim..

Sevgiler :)

Merhaba..bende 1,5 yıl önce dukan diyeti ile 15 kilo verdim. Şimdi 10 kilosunu geri aldım. İnanılmaz şekilde garip yerlerden kilo alıyorum :KK43:( tüm evreleri kusursuz tamamladım. Hiç kaçamak yapmadım. Önerildiği gibi haftada 1 gün saf protein yapıyorum ama deli gibi yemek yiyorum diğer günler :KK43:(çok garip bir ruh halindeyim. Artık proteinden nefret ediyorum. Kendime yeni çıkış yolu arıyorum ama bılamıyorum:KK43:( bu diyetin neden hayat boyu 2 den fazla yapılamayacağını şimdi anladım.beynin asla buna izin vermiyor. Kontrolü ele geçiriyor.yazılarınızı sonuna kadar okudum. Acaba şimdi ne durumdasınız merak ettim? Kilo aldınımı? Haken korumayı başardınızmı?dukan diyeti bana çok hızlı şekilde kilo kaybettirdi ama sağlığımdanda birleyler gştti:KK43:( mesela hemoroid ve kabızlık beladıyla mücadele ettim aylarca. Saçlarım çok döküldü. Sizde böyle kötü etkiler görüldümü?? Bir de merak ediyorum yaşınız kaç? Genede tebrik ediyorum sizi ve benim düştüğüm hataya düşmemenizi tavsiye ediyorum. Hazır o kadar emekle kilo vermişsiniz geri almayın sakın
Sevgiler

Merhaba..bende 1,5 yıl önce dukan diyeti ile 15 kilo verdim. Şimdi 10 kilosunu geri aldım. İnanılmaz şekilde garip yerlerden kilo alıyorum :KK43:( tüm evreleri kusursuz tamamladım. Hiç kaçamak yapmadım. Önerildiği gibi haftada 1 gün saf protein yapıyorum ama deli gibi yemek yiyorum diğer günler :KK43:(çok garip bir ruh halindeyim. Artık proteinden nefret ediyorum. Kendime yeni çıkış yolu arıyorum ama bılamıyorum:KK43:( bu diyetin neden hayat boyu 2 den fazla yapılamayacağını şimdi anladım.beynin asla buna izin vermiyor. Kontrolü ele geçiriyor.yazılarınızı sonuna kadar okudum. Acaba şimdi ne durumdasınız merak ettim? Kilo aldınımı? Haken korumayı başardınızmı?dukan diyeti bana çok hızlı şekilde kilo kaybettirdi ama sağlığımdanda birleyler gştti:KK43:( mesela hemoroid ve kabızlık beladıyla mücadele ettim aylarca. Saçlarım çok döküldü. Sizde böyle kötü etkiler görüldümü?? Bir de merak ediyorum yaşınız kaç? Genede tebrik ediyorum sizi ve benim düştüğüm hataya düşmemenizi tavsiye ediyorum. Hazır o kadar emekle kilo vermişsiniz geri almayın sakın
Sevgiler

merhaba konunun sahibi ben değilim ama size bir öneride bulunacağım.
ailemle yaşayan biri olduğum için benim için en iyi beslenme biçimi karatay diyeti idi ve neredeyse hala da devam ettiriyorum canan hocanın dediklerini. ha arada bir bozuyorum, ya da yeme dediklerini yiyorum ama nadiren...
canan hoca 2 öğün yemek yiyin, birde günde en az 20 dk yürüyüş yapın diye önerilerde bulunan birisi. ayrıca bir günde sırf protein almak yerine, protein ve yararlı karbonhidratları yemeyi tavsiye eder. glisemik indeksi düşük gıdaları kısaca önerir.
yani sofradan doyana kadar kalkmamanı öneririm ve sağlıklı beslendiğin takdirde kesinlikle kilo almazsın. ben hala kilomu koruyorum mesela ama sanırım fazla kilo vermekten bağışıklığım bozuldu. yani aşırı kilo kaybı da iyi değil. bir yılda 3 kez grip oldum ki şu an gribim :KK43: yani kilo vermek de bir yere kadar sanırım ben fazla abarttım :KK43:

Cok harikasin tebrik ederim canim bunu nasil basardin bende zayıflamak istiyorum ama birazda motivasyona ihtiyacim var resimlerini gormek istiyorum..

seni tebrik ediyorum.bende dukanla 77 den 54 e 6 ayda indim şuan gücteyim ve 2 kg sini aldım 56 oldum benimde hedefim 50 kg.bendede vücut çok zayıfladı dışardan görn 50 kg gibi göründügümü söylüyor ama ben fizigimde göbegimi bgenmiyorum.dar giyince çıkıyor ve sarktı kilodan .sendede göbek sarktımı .banada özelden resmini gönderirmisin.acaba bende 47 e düşssem göbek gidecek mi.şuan göbegim 77 cm .sende kaç bilmiyorum önce ve sonraa resimlerini merak ettim dogrusu...

Mhrhabalar ben kilolu iken gerçekten herşeyi fazla fazla yerdim sonunda canıma tak etti dukan diyeti yaptım çok zor bir diyet biliyorum ama harfi harfiyen uyguladım.. Ve eilk başta yavaş giden kilolarım birden hızla gitmeye başladı şimdi hala aynı kilomu koruyorum midem eskisi kadar büyük değil herşeyi yiyorum az ama kararında :) ve kilo sonrası sarkma veya sağlığımda bir problem olmadı çok şükür :)) yüzümün tombişliği beni çok sinir ediyordu şimdi özelden fotografımı göndericem size motive olsun herşey mümkün!!!!
Tebrik ediyor ve ayakta alkışlıyorum sizi :KK9::KK9::KK9: bana da resim atar mısınız ? Motive olmak istiyorum. 78 kg dan 55 e düşmek istiuorum lütfennnn

cidden gönderiyo muusun ??

ben de bu siteden indirmiştim. linke tıklayıp güvenle indirebilirsin. ama bence kitabı almak en iyisi. şahsen ben alacağım.

link yükleyemiyorum maalesef. google a , ebabil kütüphanesi/ dukan diyeti yazın. zaten sayfa direkt çıkacaktır. oradan linke tıklayıp güvenle indirebilirsiniz.

45 kilo da bayagi bir zayiflik degil midir? Yani boyunuzu merak ettim ben.
Ben 158 boyundayim 52 kiloyum ama ne bileyim hos duruyor bu kilo. 7 kilo verip 45 olsam kötü görünürüm diye düsünüyorum. Gercekten merak ettim yani sifir beden oluyor herhalde, ne kadar hos durabilir?
Eger hos duruyorsa ben de kilo vermeye raziyim. Su an bile 34 36 giyiyorum.Acaba fizik ve kas ile mi alakali.
Bu kafa karisikligina bir fotograf atsaniz iyi olur benim icin. Yoksa kendimi obez gibi hissedecegim galiba. 52 kilo bile fazlalik gibi duruyor bu basligin altindan :KK42:

Merhabalar, yoğumluktan dolayı çok fazla giremesemde arada girip aklıma oan hangi konu gelmişse birşeyler karalamaya çalışıyorum :) ben 24 yaşındayım. Bundan 1.5 yıl önce 70 kiloydum arkadaşlar. Yüzüm heryerim şişti. Aynı zamanda yemek yemeyi de o kadar severdim ki.. Birgün aynaya baktığımda bu görüntümün benim önümü kapatacağından emin oldum ve DUKAN diyetine başladım.. Büyük bir sabırla, fire vermeden gözümü kapattım ve diyete yoğunlaştım. Çok yoğun olmadan da spor yaptım. ve şimdi 47 kiloyum! hem fit, hem istediklerimi hala yiyebilen ( ama az ) bir bayan oldum çıktım :) Şimdi daha mutlu daha özgüvenim yerinde hissediyorum. Ve diyet yapan herkesi iradeli olmaya davet ediyorum yapabilirsiniz!! İmkansız denen birşey asla yok. Belki uzun vadede olacağı için gözünüzde büyüse de asla ama asla yavaş değil birden geçiveriyor ve ben nasıl böyle oldum? diyebiliyorsunuz. Resim paylaşmayı çok isterdim fakat bikinili olduğundan kimsenin göz zevkini bozmak istemem.. Ama tabi görmek isterseniz özelden gönderebilirim..

Sevgiler :)

bana özelden atabilirmisiniz acaba resminizi messag yazamadim size...birde boyunuzu merak ettim...basarinizi alkislarim büyük bir kilo kaybi..umarim kilonuzu korursunuz :KK9::KK71:

X