70 den 45 kiloya indim :)

neeee nasıl yani??? boyunuz kaçtı nasıl verdiniz_*?? azminiz takdire şayan.. ben 5 kiloyu aylaardır veremiyorum. fotoğraflarlar var mı acaba?

öncelikle tebrikler cok güzel kilo vermissiniz.

bende dogum kilosuyla birlikte 30 kg verdim, daha vermem gereken 15 kg var. 2 haftadir motivasyonum düstü bende burda basari öykülerini okuyarak tekrar baslamak istiyorum.

gercekten sabir isi, ama sonra basariyi gördümü insan kendini cok iyi hissediyor, hatta insanin yürüyüsü bile degisiyor. istedigim kilo ya gelince bende basari öykümü yazicam insallah.

banada özelden resimlerini gönderirmisin lütfen.

öncelikle tebrikler cok güzel kilo vermissiniz.

bende dogum kilosuyla birlikte 30 kg verdim, daha vermem gereken 15 kg var. 2 haftadir motivasyonum düstü bende burda basari öykülerini okuyarak tekrar baslamak istiyorum.

gercekten sabir isi, ama sonra basariyi gördümü insan kendini cok iyi hissediyor, hatta insanin yürüyüsü bile degisiyor. istedigim kilo ya gelince bende basari öykümü yazicam insallah.

banada özelden resimlerini gönderirmisin lütfen.
30 kiloyu nasıl ve ne kadar zamanda verdiniz acabaa*??

Mrblar ben de kilo vermeye calisiyorum 63.5kiloyum 50ye kadar görmek istiyorumllütfen bana da fotoğraf gönderebilir misiniz çok iyi motivasyon olucakgir benim için lütfen.

tebriklerrrr bende resim istiyorum eski ve yeni kendimi seninle motive etmeyi gaza getirmeyi deneyeceğim. ben 75 kg dayım 45 olmak istiyorummmmm help me

Merhabalar trkrardan. Ben gerçekten harfi harfiyen uyguladım çünkü gözüm kararmıştı. Resmi yolladığım arkadaşlar ne diyecekler bilmiyorum ama canıma tak etmişti artık. Hele ki o ilk evre yani ilk 8 gün berbattı .. Sonralarında çikolata ve şeker istediğim anlardaki yaptıklarım.. Gerçekten çaresizlikti. Yulaf kepeği, yumurta, tatlandırıcı ve sütü karıştırıp mikro dalgada kek haline getirip yine süt ve çikolata+tatlandırıcı üstüne dökerek ıslak kek yapmaya çalıştığım günleri asla unutmam.. Nutella kokladığım anlar cidden acınılasıydı. Bu yüzden her aşırıya kaçtığımda bunlar aklıma gelir ve durdururum kendimi :)

foto atabilirmisiniz rica etsem:/ ben suan 70kg ve bunalmdym. ne kadar surede verdiniz acaba ve neler yediniz acaba.

DUN ITIBARI ILE AKUPUNKTURA BASLADIM. ISTAH BOZUKLUGU YASIYORSANIZ DIYET YAPMAK ZULM GELIR INSANA.BEN UMUYORUM ACLIK HISSINI BASTIRIRIM ŞU 77,5 tan 65 civarina inerim. Bu arada 45 vb. Kilolar cok urkutucu yapmayin arkadaslar.15 lik cocuk kilosu bu. Insaf

harika tebrik ederim lütfen resim yollarmısınız bende dukana başlamayı düşünüyorum

Soylemeyi unuttum. Kabuk tarcini suda bekletin ve o suyu icin.sekeri dengeliyor ve cidden yeme isteginiz duruyor. Mucize bisey

Merhabalar, yoğumluktan dolayı çok fazla giremesemde arada girip aklıma oan hangi konu gelmişse birşeyler karalamaya çalışıyorum :) ben 24 yaşındayım. Bundan 1.5 yıl önce 70 kiloydum arkadaşlar. Yüzüm heryerim şişti. Aynı zamanda yemek yemeyi de o kadar severdim ki.. Birgün aynaya baktığımda bu görüntümün benim önümü kapatacağından emin oldum ve DUKAN diyetine başladım.. Büyük bir sabırla, fire vermeden gözümü kapattım ve diyete yoğunlaştım. Çok yoğun olmadan da spor yaptım. ve şimdi 47 kiloyum! hem fit, hem istediklerimi hala yiyebilen ( ama az ) bir bayan oldum çıktım :) Şimdi daha mutlu daha özgüvenim yerinde hissediyorum. Ve diyet yapan herkesi iradeli olmaya davet ediyorum yapabilirsiniz!! İmkansız denen birşey asla yok. Belki uzun vadede olacağı için gözünüzde büyüse de asla ama asla yavaş değil birden geçiveriyor ve ben nasıl böyle oldum? diyebiliyorsunuz. Resim paylaşmayı çok isterdim fakat bikinili olduğundan kimsenin göz zevkini bozmak istemem.. Ama tabi görmek isterseniz özelden gönderebilirim..

Sevgiler :)
bende dukan test yaptım atak evresi 3 gün çıktı bugün son günüm motive olmam için bana da resim gönderebilir misin? teşekkürler...

Merhabalar, yoğumluktan dolayı çok fazla giremesemde arada girip aklıma oan hangi konu gelmişse birşeyler karalamaya çalışıyorum :) ben 24 yaşındayım. Bundan 1.5 yıl önce 70 kiloydum arkadaşlar. Yüzüm heryerim şişti. Aynı zamanda yemek yemeyi de o kadar severdim ki.. Birgün aynaya baktığımda bu görüntümün benim önümü kapatacağından emin oldum ve DUKAN diyetine başladım.. Büyük bir sabırla, fire vermeden gözümü kapattım ve diyete yoğunlaştım. Çok yoğun olmadan da spor yaptım. ve şimdi 47 kiloyum! hem fit, hem istediklerimi hala yiyebilen ( ama az ) bir bayan oldum çıktım :) Şimdi daha mutlu daha özgüvenim yerinde hissediyorum. Ve diyet yapan herkesi iradeli olmaya davet ediyorum yapabilirsiniz!! İmkansız denen birşey asla yok. Belki uzun vadede olacağı için gözünüzde büyüse de asla ama asla yavaş değil birden geçiveriyor ve ben nasıl böyle oldum? diyebiliyorsunuz. Resim paylaşmayı çok isterdim fakat bikinili olduğundan kimsenin göz zevkini bozmak istemem.. Ama tabi görmek isterseniz özelden gönderebilirim..

Sevgiler :)
Canim Tebrikler merak ediyorum sarkma falan olmadı mı. Benim en büyük korkum.resim gönderebilir misin.

X