70'lerden 50'lere Spor ve Menü Listesi

Nego Nego 'Balım' günün aydın olsun❤

Bugün perşembe, sanırım enişte izinli olacaktı, hastaneden randevu almaya çalışacaktın?
Ne yaptın halledebildin mi?
Takviyeleri düzenli alıyorsun sanırım dimi?
Bir de kaç adım attın bakayım😁
Canım günaydın💕
Eşim izin alamıyor (sağlıkda o da)
Dün mezar ziyaretine gittik öğlen arası koştur koştur,izin alacaktı güya.İşler yoğun
Takviyeleri alıyorum😊
Adım dün 5300 attım,durgun geçti günüm ruhsal olarak,pek hareket etmek istemedim.
Bugün 1500 oldu henüz.
Sen kaç attın😅 ve nasılsın

Aslım iyi geceler erkencisin😘
Dün çok yorulmuşum canım 🥰 tükkanı açmak zor işmiş, simitçiyi hiç sorma 😂😂😂😅😘
Canım umarım istediğiniz gibi güzelde bir fiyata satarsanız muhteşem olur 🌸🌸🌸 hiç te çok konuşmuyorsun 🥺 ben senin yazdıklarını okurken bir solukta okuyorum çokta keyif alıyorum 😘😘😘

Tamam balım en azından artı gelme 😎

Kesin güldürecek diyor içimden bir ses 😍😍😍

Geçmiş olsun canım 💐

Aslında az yemişsin sadece kurabiye ve o ısırık olmamış canım 🤓 sadece 1 kare çikolata iznin vardı onu aşmışsın birazcık 😟

Eminim güzel tasarımlar yaparsın ne üzerine tasarım düşünüyorsun tatlım ben giyim gibi anladım🤩

Daha ben yeni geldim tüh 🥺🥺🥺
Aslım güzel uykular tatlı rüyalar dilerim sana 💕💕💕
biricik Leylam benim ❤️
Yok yok tek değilsin😁
ben varım mesela 😉❤️
Ne guzel seninki de cok kutsal❤️ demrk herkes korada ve tek kurban benim 🤣🤣🤣
Ben varım canım 😉🥰
herkese günaydın 😍😍

7 günlük detoks sonucum:)
başlangıç 59.4
bitiş 58.1

Eki Görüntüle 2760668

çok romantik bir tartı fotoğrafi oldu arkadaşlar:KK70: çünkü kamerası iyi değil telefonumun:)
tebrikler ❤️👏🏻👏🏻
7 günlük yağ yakan diyet sonuçları ilk üç 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

1. kk birinci noteri kk birinci noteri 🥇🏆🏆🏆
2. asliogretmen asliogretmen 🥈🏆🏆
3. sonngulen sonngulen 🥉🏆

Bir sonraki sefere tan uyumla aynı zamanda yaparız balımlar 😍😍😍 ben dahil hepimiz kilo vermiş olduk 🏆🏆🏆🏆 Harikayız 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Teşekkür ederiz Leylam, emeğine sağlık ❤️
Derece yapan ballarımı çoook tebrik ederim 😍😍😍
💙 sonngulen sonngulen 🎊🎉
💜 asliogretmen asliogretmen 🎊🎉
💚 kk birinci noteri kk birinci noteri 🎊🎉

Listeye güzelce uyudunuz, benim gibi hoyratlık yapmadınız 👏👏👏
Teşekkür ederim Enerjimmm ❤️

kk birinci noteri kk birinci noteri 'Tatlım' günaydın, kolay gelsin 😘
Pek konuşamadık dün Canım Maliyecim😍
Bugün oruca başladın galiba, ben tutmadım maalesef. Devam edersen eşlik etmeyi istiyorum 🙏

Vergilerle ilgili mi kanun okuyorsun?

Sence Kpss girersem seneye ikisine birden mi gitmeliyim?

Bu arada bende pek tv izlemem. Çok nadirdir. Maçı da hiç sevmem. Kumanda tuşlarının yerini bilmem, önce üzerine iyice bakmam lazım o kadar😂
Benimki arada kick boks 💪 izler ona bakarım, maç kadar uyuz olmuyorum ona.😁

Bugün kahven de benden olsun ☕

Canım günaydın💕
Eşim izin alamıyor (sağlıkda o da)
Dün mezar ziyaretine gittik öğlen arası koştur koştur,izin alacaktı güya.İşler yoğun
Takviyeleri alıyorum😊
Adım dün 5300 attım,durgun geçti günüm ruhsal olarak,pek hareket etmek istemedim.
Bugün 1500 oldu henüz.
Sen kaç attın😅 ve nasılsın
Anladım canım💕
Babanın mezarına gittiniz sanırım,😞Mekanı cennet olsun inşaAllah🙏
İyi, sevindim düzenli almana 😘
Dün kayıtlı 4bin attım. Bugün henüz 500 civarı, birazdan başlarım atmaya 👣
Hayırdır canım neden keyfin yok?😑
Çok şükür iyiyim, teşekkür ederim Balım😊

Bir sonraki sefere tan uyumla aynı zamanda yaparız balımlar 😍😍😍 ben dahil hepimiz kilo vermiş olduk 🏆🏆🏆🏆 Harikayız 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

oooo herkesi tebrik ediyorum ben de😍 birinci olmayı hiç beklemiyordum. bu birinciliği siz tatlı kadınlara ithaf ediyorum efenim😍 desteğiniz ve sevginiz için teşekkürler 😘

Tebrik ederim samdanım harika bi sonuc😍
Ne kanunu okudun kiz🤔

Tebrik ederim kizlar😍

çok teşekkür ederim canım benim 😍😍
sınavım var canım meslek içi:)

Tebrik ederim kizlaaar ❤️

teşekkür ederim canım 😍😍

Günaydın 💕

Günaydın 💕

Voov tebrikler ballarım 🍯🍯🍯

teşekkürler canım 😍😍

Derece yapan ballarımı çoook tebrik ederim 😍😍😍
💙 sonngulen sonngulen 🎊🎉
💜 asliogretmen asliogretmen 🎊🎉
💚 kk birinci noteri kk birinci noteri 🎊🎉

Listeye güzelce uyudunuz, benim gibi hoyratlık yapmadınız 👏👏👏

teşekkür ederim canım 😍
sonrakinde sen de uyarsın😁
Dün çok yorulmuşum canım 🥰 tükkanı açmak zor işmiş, simitçiyi hiç sorma 😂😂😂😅😘

biricik Leylam benim ❤️

ben varım mesela 😉❤️

Ben varım canım 😉🥰

tebrikler ❤️👏🏻👏🏻

Teşekkür ederiz Leylam, emeğine sağlık ❤️

Teşekkür ederim Enerjimmm ❤️
teşekkür ederim canım 😍

kk birinci noteri kk birinci noteri 'Tatlım' günaydın, kolay gelsin 😘
Pek konuşamadık dün Canım Maliyecim😍
Bugün oruca başladın galiba, ben tutmadım maalesef. Devam edersen eşlik etmeyi istiyorum 🙏

Vergilerle ilgili mi kanun okuyorsun?

Sence Kpss girersem seneye ikisine birden mi gitmeliyim?

Bu arada bende pek tv izlemem. Çok nadirdir. Maçı da hiç sevmem. Kumanda tuşlarının yerini bilmem, önce üzerine iyice bakmam lazım o kadar😂
Benimki arada kick boks 💪 izler ona bakarım, maç kadar uyuz olmuyorum ona.😁

Bugün kahven de benden olsun ☕

teşekkür ederim canım

aynen sabah başladım inşallah devam edicem. evet canım vergi kanunlarına çalışıyorum.

ikisine de girebilirsin ama alan çalışmaz da kurum sınavına girecek puan alırsan kurum sınavı hakkin boşa yanmış olur😬

sen gk gy giremezdim bu sene zaten. o yüzden alan ve gk gy gir bakalım kaç gün civarı geliyo:)

burdaki kadınlarla çok ortak noktamız var😍😍

Mysonismysun Mysonismysun
Günaydın Güneşinin Annesi 😍
Sanada pek yazamadım dün okudum. Bugün topluca yazıyorum 😁
Gitmeyi bir daha düşünme bence 😘
Burada birlikte zayıflayıp korumaya geçeceğiz 💪💪💪

Sende çok samimi, açık sözlü, çılgın, şakacı ve tatlı birisin. Sevdim seni ❤

Ağrın nasıl oldu bu arada, iyi misin?

Ajans işleri aslında çok güzel ama eskisi kadar emeğe kıymet vermiyor. Eskiden el ile çizilen emekle basılan reklamlar, kartvizitler bile dönüştü. Tekelleşmeye başladı. Şimdi birde dijital reklam diye bir şeyler duyuyorum. Ne saati belli ne mesaisi. İçerisi de biraz karışık. Kendi işini yapacaksan çok daha iyi bence.

Biraz seninle kesişen yönlerimi anlatayım. Bende o işlerin ucundan dönmüş biriyim😁 Güzel Sanatlara gireceğimde 3 sınav yapıyorlardı. Eskiden sınav tarihi postayla tebliğ ediliyordu. 2 sınava girebildim. Sınavlardan biri için posta geldiğinde sınav tarihi çoktan geçmişti giremedim. Milletin 3 ortalaması alınırken benim 2 alındı. Buna rağmen puanım iyiydi. Asil yedek listesinin 1.kişisiydim. Biri gelmezse girecektim. Gelmedide. Ama benden sonraki İzmirli zengin bir kız vardı onu aldılar. Torpillll :cry:
Sonra puanım yüksek olduğu için 1.likle beni grafik tasarımı bölümüne aldılar. Biraz okudum orada. Reklam,görsel sanatlar vs dersleri ilgi çekiciydi ama yakın aile dostumuz ajans işleriyle uğraştığı için ailem istemedi. Ailemin ısrarıyla bir süre sonra da naklimi yeni açılan bir sağlık okuluna aldırdım.
Bu da böyle bir anımdır işte. Sonra sanatmış resimmiş çizimmiş hepsine nokta koydum. Çok kırıldım doğrusu, hem o sınava giremediğim için hem torpil işinden dolayı. Birde resimde gerçekten iyiydim. 2 ressam bana ücretsiz özel ders veriyordu atalyölerinde. Hem sevdikleri için hem başarılıyım diye çok üstüme düşmüşlerdi sağolsunlar. Sanat hayatı başlamadan bitti yani, tasarım bölümünden sonra bir daha asla çizim yapmadım, bilek esnekliğim çoktan bitmiştir😕 Yıllar olmuştu bunları kimseyle konuşmayalı, vay be..

Kendi tasarımlarının olması çook güzel, birde dikiş işini hallettiğinde tek başına baya özel tasarımcı, modacı olabilirsin, çok güzel şeyler yaparsın ben inandım sana. Hatta marka bile olabilirsin neden olmasın😍 inşaAllah çok güzel işler başarırsın canım 🙏 Sende o çılgınlık yaratıcılık var gibi anladım 😊

oooo herkesi tebrik ediyorum ben de😍 birinci olmayı hiç beklemiyordum. bu birinciliği siz tatlı kadınlara ithaf ediyorum efenim😍 desteğiniz ve sevginiz için teşekkürler 😘

çok teşekkür ederim canım benim 😍😍
sınavım var canım meslek içi:)

teşekkür ederim canım 😍😍

teşekkürler canım 😍😍

teşekkür ederim canım 😍
sonrakinde sen de uyarsın😁

teşekkür ederim canım 😍

teşekkür ederim canım

aynen sabah başladım inşallah devam edicem. evet canım vergi kanunlarına çalışıyorum.

ikisine de girebilirsin ama alan çalışmaz da kurum sınavına girecek puan alırsan kurum sınavı hakkin boşa yanmış olur😬

sen gk gy giremezdim bu sene zaten. o yüzden alan ve gk gy gir bakalım kaç gün civarı geliyo:)

burdaki kadınlarla çok ortak noktamız var😍😍
Alan ve gk gy gireyim. O zaman 2020de mi gireceğim. Bu sene alanla birlikte gk gy oluyor mu canım?

Valla canım ben her sektöre parmak attığım için illa biriyle ortak noktam çıkıyor :KK70:
Çok ukalaca olacak ama samimiyetten diyorum. Benimle anlaşamayan kimseyle anlaşamaz :KK70:

Canim benim fringe e bi daldim cikamadim harikaaa bi dizi artik gelir gider izlerim😂 sanirim uyumussun seni öpüyor ve iyi geceler diliyorum sabah temizliginde gorusmek üzere😂😂

İlk iki bolumu izledim 2 saatten fazla oldu yani.. ba yil dimmmm. Esim polisiye sever ben fantastik severim bi ortak noktada bulusamayiz normalde😂 dizide ikisi de var tam bizlikmis valla bu zamana kadar kaçırdığımıza yandim
İkinizin sevmesine de çok sevindim canım, benim favori dizimdir, ben de fantastik şeyleri çok severim, istersen bı tane daha var, sonra da ona başlarsınız, tabi bu biterse 😂😂

Walter'a da bayılıyorum, keşke benim babam olsa 😂😂

İkinizin sevmesine de çok sevindim canım, benim favori dizimdir, ben de fantastik şeyleri çok severim, istersen bı tane daha var, sonra da ona başlarsınız, tabi bu biterse 😂😂

Walter'a da bayılıyorum, keşke benim babam olsa 😂😂
Bi ara bende izleyeyim bakayım onları 😂
Siz sevdiyseniz kafadan seviyorumdur😍

herkese günaydın 😍😍

7 günlük detoks sonucum:)
başlangıç 59.4
bitiş 58.1

Eki Görüntüle 2760668

çok romantik bir tartı fotoğrafi oldu arkadaşlar:KK70: çünkü kamerası iyi değil telefonumun:)
Tebrik ederim canım harika bir sonuç 😍
Günaydın 😍 Canınız çekmesin diye çektim resmini koymadım canım 😇😇😇 rahatsız olmayız çekmez derseniz koyarım tabiki 😘
Ben söz veremem 😂😂

Ellerine sağlık canım, senin kilon çok az,bence skorun çok iyiydi bu yüzden. Sıralamada sen olmaliydin.
Nego Nego 'Balım' günün aydın olsun❤

Bugün perşembe, sanırım enişte izinli olacaktı, hastaneden randevu almaya çalışacaktın?
Ne yaptın halledebildin mi?
Takviyeleri düzenli alıyorsun sanırım dimi?
Bir de kaç adım attın bakayım😁
Balım sen bu kadar şeyi nasıl hatırlıyorsun 🤩

Ajans işleri aslında çok güzel ama eskisi kadar emeğe kıymet vermiyor. Eskiden el ile çizilen emekle basılan reklamlar, kartvizitler bile dönüştü. Tekelleşmeye başladı. Şimdi birde dijital reklam diye bir şeyler duyuyorum. Ne saati belli ne mesaisi. İçerisi de biraz karışık. Kendi işini yapacaksan çok daha iyi bence.

Biraz seninle kesişen yönlerimi anlatayım. Bende o işlerin ucundan dönmüş biriyim😁 Güzel Sanatlara gireceğimde 3 sınav yapıyorlardı. Eskiden sınav tarihi postayla tebliğ ediliyordu. 2 sınava girebildim. Sınavlardan biri için posta geldiğinde sınav tarihi çoktan geçmişti giremedim. Milletin 3 ortalaması alınırken benim 2 alındı. Buna rağmen puanım iyiydi. Asil yedek listesinin 1.kişisiydim. Biri gelmezse girecektim. Gelmedide. Ama benden sonraki İzmirli zengin bir kız vardı onu aldılar. Torpillll :cry:
Sonra puanım yüksek olduğu için 1.likle beni grafik tasarımı bölümüne aldılar. Biraz okudum orada. Reklam,görsel sanatlar vs dersleri ilgi çekiciydi ama yakın aile dostumuz ajans işleriyle uğraştığı için ailem istemedi. Ailemin ısrarıyla bir süre sonra da naklimi yeni açılan bir sağlık okuluna aldırdım.
Bu da böyle bir anımdır işte. Sonra sanatmış resimmiş çizimmiş hepsine nokta koydum. Çok kırıldım doğrusu, hem o sınava giremediğim için hem torpil işinden dolayı. Birde resimde gerçekten iyiydim. 2 ressam bana ücretsiz özel ders veriyordu atalyölerinde. Hem sevdikleri için hem başarılıyım diye çok üstüme düşmüşlerdi sağolsunlar. Sanat hayatı başlamadan bitti yani, tasarım bölümünden sonra bir daha asla çizim yapmadım, bilek esnekliğim çoktan bitmiştir😕 Yıllar olmuştu bunları kimseyle konuşmayalı, vay be..

Kendi tasarımlarının olması çook güzel, birde dikiş işini hallettiğinde tek başına baya özel tasarımcı, modacı olabilirsin, çok güzel şeyler yaparsın ben inandım sana. Hatta marka bile olabilirsin neden olmasın😍 inşaAllah çok güzel işler başarırsın canım 🙏 Sende o çılgınlık yaratıcılık var gibi anladım 😊
Keşke sırf kendini iyi hissetmek için tekrar çizmeye başlasan, sırf keyfine. Sana çok iyi geleceğine eminim güzel balım 😍
Alan ve gk gy gireyim. O zaman 2020de mi gireceğim. Bu sene alanla birlikte gk gy oluyor mu canım?

Valla canım ben her sektöre parmak attığım için illa biriyle ortak noktam çıkıyor :KK70:
Çok ukalaca olacak ama samimiyetten diyorum. Benimle anlaşamayan kimseyle anlaşamaz :KK70:
Çünkü sen bitanesin 😘💓

alan her sene yapılıyor. alan puanı hesaplamasi için gk gy puanı da olması lazım o yüzden her sene girebilirsin alan ve gk gy ye.

ama çift yıllardaki gk gy puanı kullanılır b grubu atama için:)

sevdim ben sizleri anlasamayacagim kimse yok 😍 Masallah çok da uyumlusunuz hepiniz:)

Yaaa oncelikle cok tesekjuelee tum sozlerin icin sen de cok cana yakin ve insancil birisin insanin yaninda rahatbedebilecegi tarzda bi insansin bunu hissettiriyosun ❤️ ben daha cok kreatif kisimdaydim yani sen daha tasarim kismindaymissin bi ara projedeydim vs... Evet cok eglenceli yanlari da var ajansta calismanin kendini surekli yeniledigin bi alan hicbi sey duragan degil hic kimse duragan degil ama sonra sunu farkettim yahu bunlar beni resmen kullaniyo... Verilen paraya bak verilen emege bak? Guya o ortamin icindesin guya yasam bicimi sunuyo sana ajans... Cumartesi oazar kavrami yok aile kavrami yok iki uc mavi sacli insanin yaninda calismak mi yani marjinallik.. calisanlar bie hix hasra olma uyuma cunku sen kreatiflik icin yaratilmissin gibi safsatalar...
Cok uzattim kisaca renkli bi dunyada somuruldugunu hissetmemen icin elinden geleni yapiyolar suan saglik sektorunde mutlu musun ? İnsallah dikis zaten istedigim bi seydi buradan yurumek ve somurulmemek istiyorum cok asiri iddiali degilim ama kendime de guveniyorum

enerji_kusagi enerji_kusagi bu arada sen neden kusuyosun birak Allah askina sana Allah tarafindan bu kabiliyet verilmis neden kustun iste insan genclikte daha bi atarli oluyo bence suan cizmeye devam etmelisin herkesin yapamayacagi bi ozelligin var neden kullanmayasin...
Ulkemiz zaten torpil konusunda asmis bi ulke her alanda mevcut... Bence bu seni kusturmesin kwndine haksizlik etme

Tebrik ederim canım harika bir sonuç 😍

Ben söz veremem 😂😂

Ellerine sağlık canım, senin kilon çok az,bence skorun çok iyiydi bu yüzden. Sıralamada sen olmaliydin.

Balım sen bu kadar şeyi nasıl hatırlıyorsun 🤩

Keşke sırf kendini iyi hissetmek için tekrar çizmeye başlasan, sırf keyfine. Sana çok iyi geleceğine eminim güzel balım 😍

Çünkü sen bitanesin 😘💓
Bir artım varsa o da hatırlamaktır herhalde 😁

Çizim yok artık Boncuğum, isteğim de hiç yok. Biraz da gönül işi o. Hobi olarak ahşap, alçı, kağıt işleriyle uğraşıyorum arada. Ahşap,kil ve seramikle ilgili de hayalim var. Müsait yerim olduğunda bahçe katında kendime bir atölye kuracağım. Dairede ses ve yer sorunum var.

:KK60:

Yaaa oncelikle cok tesekjuelee tum sozlerin icin sen de cok cana yakin ve insancil birisin insanin yaninda rahatbedebilecegi tarzda bi insansin bunu hissettiriyosun ❤️ ben daha cok kreatif kisimdaydim yani sen daha tasarim kismindaymissin bi ara projedeydim vs... Evet cok eglenceli yanlari da var ajansta calismanin kendini surekli yeniledigin bi alan hicbi sey duragan degil hic kimse duragan degil ama sonra sunu farkettim yahu bunlar beni resmen kullaniyo... Verilen paraya bak verilen emege bak? Guya o ortamin icindesin guya yasam bicimi sunuyo sana ajans... Cumartesi oazar kavrami yok aile kavrami yok iki uc mavi sacli insanin yaninda calismak mi yani marjinallik.. calisanlar bie hix hasra olma uyuma cunku sen kreatiflik icin yaratilmissin gibi safsatalar...
Cok uzattim kisaca renkli bi dunyada somuruldugunu hissetmemen icin elinden geleni yapiyolar suan saglik sektorunde mutlu musun ? İnsallah dikis zaten istedigim bi seydi buradan yurumek ve somurulmemek istiyorum cok asiri iddiali degilim ama kendime de guveniyorum
Canımsın ❤
İşte bu yüzden ailem hiç istemedi ya,
Sağlık okumamı çok istediler, özellikle annem. İstediği olduktan sonra da ufaktan ufaktan topuk yaptım 😜
Sağlık sektöründen de çıktım yani 😂
2003-4 dönemi girdim 2011-12 dönemi bitirdim. Isındırma olarak inşaat sektörüne kaydım. Oradan da Maliye ye 😂 Şimdilik Maliye de zirvede bıraktım, ev hanımlığı yapıyorum😁😁😁 Kısmet bakalım.
Benzer sıkıntılardan dolayı bende kendim birşeyler yapmayı istiyorum. Birde Kpss ilk defa deneyim diyorum. Umarım çok başarılı olursun.🙏
Sen kendini bilen insansın, iddialı olacaksan sen ol bence. Bir markanın kreasyonunu yapsan, bir ismin olsa kötü mü? Mükemmel olur. 😊

Canımsın ❤
İşte bu yüzden ailem hiç istemedi ya,
Sağlık okumamı çok istediler, özellikle annem. İstediği olduktan sonra da ufaktan ufaktan topuk yaptım 😜
Sağlık sektöründen de çıktım yani 😂
2003-4 dönemi girdim 2011-12 dönemi bitirdim. Isındırma olarak inşaat sektörüne kaydım. Oradan da Maliye ye 😂 Şimdilik Maliye de zirvede bıraktım, ev hanımlığı yapıyorum😁😁😁 Kısmet bakalım.
Benzer sıkıntılardan dolayı bende kendim birşeyler yapmayı istiyorum. Birde Kpss ilk defa deneyim diyorum. Umarım çok başarılı olursun.🙏
Sen kendini bilen insansın, iddialı olacaksan sen ol bence. Bir markanın kreasyonunu yapsan, bir ismin olsa kötü mü? Mükemmel olur. 😊
Aman ev hanimligi candir ya vallahi 🤣🤣🤣 saglik sektorunu birakman ilginc geldi ama bak genelde saglikcilar pek baska alana kaymiyolar.kpss yi ben de denedim ama surekli calisma performansi gosteremedim. İnsallah aen yaparsin coluk cocuk var mi bilmiyorum hele yoksa bence kesinlikle 1 yilini versen kazanacahina eminim
İnsallah yazdigin gbi olur canim ne diyelim Allah hepimizin yolunu acik etsin❤️❤️

alan her sene yapılıyor. alan puanı hesaplamasi için gk gy puanı da olması lazım o yüzden her sene girebilirsin alan ve gk gy ye.

ama çift yıllardaki gk gy puanı kullanılır b grubu atama için:)

sevdim ben sizleri anlasamayacagim kimse yok 😍 Masallah çok da uyumlusunuz hepiniz:)
Bizde seni sevdik canım 😍
Biz birbirine benzeyen, birbirini anlayan, seven, uyumlu 8 kişiyiz. Myson,sen ve negoo'cum da gelince 11 kişi olduk. Çok da güzel oldu ❤

X