70'lerden 50'lere Spor ve Menü Listesi

Gun gecmiyorki pandemide bi seylere sarmayayim. Bu seferse minimalist ayagina bazi yigintilari atayim dedim arkadas bazalar o kadar gereksiz seylwrle doluki bi ton carigin bende ne isi var noel babanin elflerinden biriyimde haberim yok sanki... Ceyizlik diye dolduemuslar yazmalari bi hurc onlar orayi bitiriyosun hadii tuylu ceyizlik sevisme terligi oluyo ya boyle beyaz alindigi bile unutulanlar yok isin icinden cikamicam ben hayatima hic olmamis gbi devam etmek istiyorum zaten açim tabatamin basina zenci poposu gormeye kaciyorum 🤣🤣🤣

7 günlük yağ yakan diyet sonuçları ilk üç 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

1. kk birinci noteri kk birinci noteri 🥇🏆🏆🏆
2. asliogretmen asliogretmen 🥈🏆🏆
3. sonngulen sonngulen 🥉🏆

Bir sonraki sefere tan uyumla aynı zamanda yaparız balımlar 😍😍😍 ben dahil hepimiz kilo vermiş olduk 🏆🏆🏆🏆 Harikayız 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Tebrik ediyorum kızlar👏👏👏👏
Gecen sene de esime bak 10 dk dizi izlicem dalarsam beni uyar diyodum. Sonra hadi derse diye uyariyodu bu sefer de sen bana habire ders calis diyosun diye kiziyodum adam da ne diyeceğini sasirmisti artik :KK70: gerçekten psikolojim bozukmus simdi bakiyorum da:KK70: :KK70: simdi sen öyle diyince o gunlere gittim bi aklima geldi:KK70:

Hic de sıkıcı olmazsın 🤩 valla körun istedigi bi göz Allah verdi iki göz derim anca. Çünkü ne kadar motive de olsan insan ihtiyac duyuyo birilerinin iteklemesine😬 itekle bene enercim:KK60: sen de calisiyo musun itekle dersen iteklerim biliyosun:KK4:
🤣🤣🤣
Anladım canım💕
Babanın mezarına gittiniz sanırım,😞Mekanı cennet olsun inşaAllah🙏
İyi, sevindim düzenli almana 😘
Dün kayıtlı 4bin attım. Bugün henüz 500 civarı, birazdan başlarım atmaya 👣
Hayırdır canım neden keyfin yok?😑
Çok şükür iyiyim, teşekkür ederim Balım😊
Babamı ziyaret günleri dağılıyorum canım,ondan...
İkinizin sevmesine de çok sevindim canım, benim favori dizimdir, ben de fantastik şeyleri çok severim, istersen bı tane daha var, sonra da ona başlarsınız, tabi bu biterse 😂😂

Walter'a da bayılıyorum, keşke benim babam olsa 😂😂
Bende bakıyım👀👀👀

Aman ev hanimligi candir ya vallahi 🤣🤣🤣 saglik sektorunu birakman ilginc geldi ama bak genelde saglikcilar pek baska alana kaymiyolar.kpss yi ben de denedim ama surekli calisma performansi gosteremedim. İnsallah aen yaparsin coluk cocuk var mi bilmiyorum hele yoksa bence kesinlikle 1 yilini versen kazanacahina eminim
İnsallah yazdigin gbi olur canim ne diyelim Allah hepimizin yolunu acik etsin❤️❤️
Hemde nasıl :KK70: :KK70:

İçimde ne kadar yoksa artık, hiç yokmuş 😂
Demek ki o genelede uymuyorum şahsına münhasır bir kişilik olarak 😁
Henüz çocuk yok. Deneyeyim bakalım. Aminn canım amin🙏

İkinizin sevmesine de çok sevindim canım, benim favori dizimdir, ben de fantastik şeyleri çok severim, istersen bı tane daha var, sonra da ona başlarsınız, tabi bu biterse 😂😂

Walter'a da bayılıyorum, keşke benim babam olsa 😂😂
Diger dizinin adini da alayim canim ben🤩

Yaaa walter coook tatli yicem onu😂😂😂 oglu da pek yakisikli masallah 🤣 güzel bi ikili oldular☺
Gun gecmiyorki pandemide bi seylere sarmayayim. Bu seferse minimalist ayagina bazi yigintilari atayim dedim arkadas bazalar o kadar gereksiz seylwrle doluki bi ton carigin bende ne isi var noel babanin elflerinden biriyimde haberim yok sanki... Ceyizlik diye dolduemuslar yazmalari bi hurc onlar orayi bitiriyosun hadii tuylu ceyizlik sevisme terligi oluyo ya boyle beyaz alindigi bile unutulanlar yok isin icinden cikamicam ben hayatima hic olmamis gbi devam etmek istiyorum zaten açim tabatamin basina zenci poposu gormeye kaciyorum 🤣🤣🤣
Bu aralar ben de minimalizm e sardim da uygulayamiyorum kiyip atamiyorum hicbiseyi halbuki belki bi yildir giymedigim kiyaftlerim var🤦🏼‍♀️

Mysonismysun Mysonismysun
Günaydın Güneşinin Annesi 😍
Sanada pek yazamadım dün okudum. Bugün topluca yazıyorum 😁
Gitmeyi bir daha düşünme bence 😘
Burada birlikte zayıflayıp korumaya geçeceğiz 💪💪💪

Sende çok samimi, açık sözlü, çılgın, şakacı ve tatlı birisin. Sevdim seni ❤

Ağrın nasıl oldu bu arada, iyi misin?

Ajans işleri aslında çok güzel ama eskisi kadar emeğe kıymet vermiyor. Eskiden el ile çizilen emekle basılan reklamlar, kartvizitler bile dönüştü. Tekelleşmeye başladı. Şimdi birde dijital reklam diye bir şeyler duyuyorum. Ne saati belli ne mesaisi. İçerisi de biraz karışık. Kendi işini yapacaksan çok daha iyi bence.

Biraz seninle kesişen yönlerimi anlatayım. Bende o işlerin ucundan dönmüş biriyim😁 Güzel Sanatlara gireceğimde 3 sınav yapıyorlardı. Eskiden sınav tarihi postayla tebliğ ediliyordu. 2 sınava girebildim. Sınavlardan biri için posta geldiğinde sınav tarihi çoktan geçmişti giremedim. Milletin 3 ortalaması alınırken benim 2 alındı. Buna rağmen puanım iyiydi. Asil yedek listesinin 1.kişisiydim. Biri gelmezse girecektim. Gelmedide. Ama benden sonraki İzmirli zengin bir kız vardı onu aldılar. Torpillll :cry:
Sonra puanım yüksek olduğu için 1.likle beni grafik tasarımı bölümüne aldılar. Biraz okudum orada. Reklam,görsel sanatlar vs dersleri ilgi çekiciydi ama yakın aile dostumuz ajans işleriyle uğraştığı için ailem istemedi. Ailemin ısrarıyla bir süre sonra da naklimi yeni açılan bir sağlık okuluna aldırdım.
Bu da böyle bir anımdır işte. Sonra sanatmış resimmiş çizimmiş hepsine nokta koydum. Çok kırıldım doğrusu, hem o sınava giremediğim için hem torpil işinden dolayı. Birde resimde gerçekten iyiydim. 2 ressam bana ücretsiz özel ders veriyordu atalyölerinde. Hem sevdikleri için hem başarılıyım diye çok üstüme düşmüşlerdi sağolsunlar. Sanat hayatı başlamadan bitti yani, tasarım bölümünden sonra bir daha asla çizim yapmadım, bilek esnekliğim çoktan bitmiştir😕 Yıllar olmuştu bunları kimseyle konuşmayalı, vay be..

Kendi tasarımlarının olması çook güzel, birde dikiş işini hallettiğinde tek başına baya özel tasarımcı, modacı olabilirsin, çok güzel şeyler yaparsın ben inandım sana. Hatta marka bile olabilirsin neden olmasın😍 inşaAllah çok güzel işler başarırsın canım 🙏 Sende o çılgınlık yaratıcılık var gibi anladım 😊
Boncuğum sen de de ne cevherler varmış 😍😍
Sen bir kitap ben bir sahaf oku oku bitmez sin sen cevir çevir oku mübarek 💕💕
Böyle çok yönlü kendini geliştirmiş insanları çok seviyorum 🤗🤗
İyi ki hepimiz birbirimizi bulmuşuz🌹🌹

Mysonismysun Mysonismysun
Günaydın Güneşinin Annesi 😍
Sanada pek yazamadım dün okudum. Bugün topluca yazıyorum 😁
Gitmeyi bir daha düşünme bence 😘
Burada birlikte zayıflayıp korumaya geçeceğiz 💪💪💪

Sende çok samimi, açık sözlü, çılgın, şakacı ve tatlı birisin. Sevdim seni ❤

Ağrın nasıl oldu bu arada, iyi misin?

Ajans işleri aslında çok güzel ama eskisi kadar emeğe kıymet vermiyor. Eskiden el ile çizilen emekle basılan reklamlar, kartvizitler bile dönüştü. Tekelleşmeye başladı. Şimdi birde dijital reklam diye bir şeyler duyuyorum. Ne saati belli ne mesaisi. İçerisi de biraz karışık. Kendi işini yapacaksan çok daha iyi bence.

Biraz seninle kesişen yönlerimi anlatayım. Bende o işlerin ucundan dönmüş biriyim😁 Güzel Sanatlara gireceğimde 3 sınav yapıyorlardı. Eskiden sınav tarihi postayla tebliğ ediliyordu. 2 sınava girebildim. Sınavlardan biri için posta geldiğinde sınav tarihi çoktan geçmişti giremedim. Milletin 3 ortalaması alınırken benim 2 alındı. Buna rağmen puanım iyiydi. Asil yedek listesinin 1.kişisiydim. Biri gelmezse girecektim. Gelmedide. Ama benden sonraki İzmirli zengin bir kız vardı onu aldılar. Torpillll :cry:
Sonra puanım yüksek olduğu için 1.likle beni grafik tasarımı bölümüne aldılar. Biraz okudum orada. Reklam,görsel sanatlar vs dersleri ilgi çekiciydi ama yakın aile dostumuz ajans işleriyle uğraştığı için ailem istemedi. Ailemin ısrarıyla bir süre sonra da naklimi yeni açılan bir sağlık okuluna aldırdım.
Bu da böyle bir anımdır işte. Sonra sanatmış resimmiş çizimmiş hepsine nokta koydum. Çok kırıldım doğrusu, hem o sınava giremediğim için hem torpil işinden dolayı. Birde resimde gerçekten iyiydim. 2 ressam bana ücretsiz özel ders veriyordu atalyölerinde. Hem sevdikleri için hem başarılıyım diye çok üstüme düşmüşlerdi sağolsunlar. Sanat hayatı başlamadan bitti yani, tasarım bölümünden sonra bir daha asla çizim yapmadım, bilek esnekliğim çoktan bitmiştir😕 Yıllar olmuştu bunları kimseyle konuşmayalı, vay be..

Kendi tasarımlarının olması çook güzel, birde dikiş işini hallettiğinde tek başına baya özel tasarımcı, modacı olabilirsin, çok güzel şeyler yaparsın ben inandım sana. Hatta marka bile olabilirsin neden olmasın😍 inşaAllah çok güzel işler başarırsın canım 🙏 Sende o çılgınlık yaratıcılık var gibi anladım 😊
Canım enerjim, yetenekli enerjim. Ah biz boğalar ve sanata olan yatkınlığımız.
Yapılan haksızlıklar 😔 demek zorunda olduğumuz için belki de hayırlısı buymuş demek zorunda bırakılıyoruz. Ama resim yapmanı tekrardan çok isterim. Yeteneğini değerlendirmeni, hobi olarak olsa bile devam etmen harika olur.

Boncuğum sen de de ne cevherler varmış 😍😍
Sen bir kitap ben bir sahaf oku oku bitmez sin sen cevir çevir oku mübarek 💕💕
Böyle çok yönlü kendini geliştirmiş insanları çok seviyorum 🤗🤗
İyi ki hepimiz birbirimizi bulmuşuz🌹🌹
Amann benim🌹 Çiçeğim, Sudemim💕

Çevir çevir oku beni,📖
Otur baştan yaz beni ✏
Benim baskı biraz hatalı oldu,
sen doğrusunu yaz emi😁😁😁

O kadar şey varda ortada elle tutulur icraat yok😕 Bende tam bu konuda bunalımdayım. Ne yaptım diyorum kayda değer? Topluma kattığım bir şeyde yok. Biraz CV kalabalık sadece.

Burası da kuyumcu dükkanı gibi oldu 😍
Bütün nadide eserler toplanıyor❤

Seni de çok seviyorum biliyorsun dimi 😘

Canım enerjim, yetenekli enerjim. Ah biz boğalar ve sanata olan yatkınlığımız.
Yapılan haksızlıklar 😔 demek zorunda olduğumuz için belki de hayırlısı buymuş demek zorunda bırakılıyoruz. Ama resim yapmanı tekrardan çok isterim. Yeteneğini değerlendirmeni, hobi olarak olsa bile devam etmen harika olur.
Aynen Aslım, maalesef... :/

Geçen boğa burcunu dinleyeyim bi dedim Aslım 😁
Normalde anlamamda dinlemem de 😁
Şansı dönecek diyor?
Satürn diyo Jüpiter diyo tutulma diyor kovaya geçiyor bir şeyler dedi, dedi,dedi, benim kafa gitti :KK70:
Doğru anladıysam senelerdir süren kadersizliği bitecek dedi :KK70:

Amann benim🌹 Çiçeğim, Sudemim💕

Çevir çevir oku beni,📖
Otur baştan yaz beni ✏
Benim baskı biraz hatalı oldu,
sen doğrusunu yaz emi😁😁😁

O kadar şey varda ortada elle tutulur icraat yok😕 Bende tam bu konuda bunalımdayım. Ne yaptım diyorum kayda değer? Topluma kattığım bir şeyde yok. Biraz CV kalabalık sadece.

Burası da kuyumcu dükkanı gibi oldu 😍
Bütün nadide eserler toplanıyor❤

Seni de çok seviyorum biliyorsun dimi 😘
Canım öyle olur mu🌹

Hepsi bir tecrübe,hataya bakış açısı 🤗
Sen bunca şeyi deneyimlemesen böyle olgun böyle akılli böyle mantıklı bir insan olur muydun.💕💕

Çiçeğim 🌹

Bazı seçimleri bizler yaparız bazen de yazılanı oynarız.😍

Hayatta her şey her an o kadar hızlı değişiyor ki😍
Hiç kusmeden kaldığı yerden devamke demek lazım 😍

Ben hayatımın iplerini elime aldığım sandığımda hep iplerin elimde olamadığini anladım hep😍

Tabi acı tecrübeler di bunlar hep 🧐

Şimdi akışına bırakmak taraftarı yım🧐

O yüzden" carpe diem " balım 🍯🍯🍯

Su akar yolunu bulur 💕💕💕

Böyle güzel insanlar birbirimizi bulduk bence sımsıkı sarılalım:KK19:

iyi akşamlar kızlar 😍😍

14 Ocak menüm

sabah 6:30
iki haşlanmış yumurta, iki ceviz, bir yeşil elma, bir dilim beyaz peynir, maydonoz, bir dilim kurutulmuş domates, bır çay kaşığı bal, bir kupa filtre kahve

akşam 18:00
bir kavurmalı kaşarlı pide, bir bardak ayran, biraz salata.

şu an içtiğim su az, yatana kadar tamamlicam 2 litreye

adım 6 bin

iyi akşamlar kızlar 😍😍

14 Ocak menüm

sabah 6:30
iki haşlanmış yumurta, iki ceviz, bir yeşil elma, bir dilim beyaz peynir, maydonoz, bir dilim kurutulmuş domates, bır çay kaşığı bal, bir kupa filtre kahve

akşam 18:00
bir kavurmalı kaşarlı pide, bir bardak ayran, biraz salata.

şu an içtiğim su az, yatana kadar tamamlicam 2 litreye

adım 6 bin
Balım 🍯
Pide ödül yemeği filan mı?
Afiyet olsun 😋
Ödem yapar Kh olduğu için kaç dilim yedin bilmiyorum ama 😋
Yarın temiz beslenirsen ödemi atarsin😍
Malum muhteşem cumartesi tartı günü 😍

Balım 🍯
Pide ödül yemeği filan mı?
Afiyet olsun 😋
Ödem yapar Kh olduğu için kaç dilim yedin bilmiyorum ama 😋
Yarın temiz beslenirsen ödemi atarsin😍
Malum muhteşem cumartesi tartı günü 😍

teşekkür ederim canım 😍
sekiz dokuz gündür disiplinli gidiyodum:)
ödül yemeği olarak yedim 😁

dört ya da beş dilim yedim. keşke bı taneyi kaça bolmusler saysaydim🤷

ödem de mi yapiyomus hain Kh😳

Diger dizinin adini da alayim canim ben🤩

Yaaa walter coook tatli yicem onu😂😂😂 oglu da pek yakisikli masallah 🤣 güzel bi ikili oldular☺

Bu aralar ben de minimalizm e sardim da uygulayamiyorum kiyip atamiyorum hicbiseyi halbuki belki bi yildir giymedigim kiyaftlerim var🤦🏼‍♀️
Ben de atamiyorum ozellikle kiyafetleri... Belki su gun belki bugun yuzyillar oldu

Ben de atamiyorum ozellikle kiyafetleri... Belki su gun belki bugun yuzyillar oldu
her çamaşır katlamada bı göz atar elime geçeni atarım.
baya minimal takılıyorum ben:) sonradan geliyo onun rahatlığı. ne kadar az o kadar kolay:)

teşekkür ederim canım 😍
sekiz dokuz gündür disiplinli gidiyodum:)
ödül yemeği olarak yedim 😁

dört ya da beş dilim yedim. keşke bı taneyi kaça bolmusler saysaydim🤷

ödem de mi yapiyomus hain Kh😳
Anladım zaten😍
Hak ettin iyi yaptın 😍
Aynı ben😍

X