70'lerden 50'lere Spor ve Menü Listesi

Ben islamadan yapiyorum aslinda canim iyi ettin afiyet olsun baya tok tutuyo o yonden icin musterih olsun ve tadi guzel
Tarifte öyle yazıyordu canım,umarım güzel olur çok acıktım😅
Bilmiyorum canim bu ara bas agrisi musallat oldu bide🤦🏼‍♀️

Keske babam dondurmaci olaydi tükkanda dondurma bırakmazdım :kk77:

Ben hem üretmeyi hem yemeyi severim. lisansta tez konum dondurmayi yeni bi özellikle üretip sonra lab analizlerini yapmaktı hunharca yedim diyim sen anla:KK70:

anaa öylr asprin falan da mi veriliyo bunlara. Benimkine de gerekir mi? Orkideye.

Googledan baktigima benziyo olabilir:deli:

Sudem balim senin minnak kac yasindaydi?

Haydaa ben bunlari da cok begendim ama :cry: ayy cok tatlilar ya😍 bu da favorim hepsi benim bebeklerim bundan sonra😂

Saat cok gec oldu enercim bence herkes icmistir çayını gel sunu ara öğün hurma türk kahvesi yapalim:KK19:
Orkide bakımı çok farklı canım,youtube da çok güzel videolar vat baksana😍
Civcivimin kafa yandı bence 😂😂 o kadar çok çiçekten bahsettik ve civciv çiçeklere o kadar yabancı ki 😂😂
Öğreticem ben ona🤣

Nego Nego cuğum bu güzellerde benim ❤️

105CCF3E-8D71-4036-82C4-88C7EDB83BE9.jpeg

Ama ben 2 aydir falan sürekli diyet halindeyim bu kadar sıkı degildi tabi ondan mi acaba🤦🏼‍♀️ canimi sıkmaya basladi by ağrı surekli var alttan alttan. Annemde tansiyon var bende de mi var nedir anlamadim.

O zaman sudem balimin minnak(oglu muydu) oglu icin bi şarkı;

Hele minnos minnos minnos hele hele minnos minnos minnos :KK75::KK75::KK75:
O bemde de oluyo migremim tutuyo cok ac kaldimmi

Civcivim geçmişten geliyor hemen şuraları temizleyip paklayayım😁😁
Yetiş kuşum sende çayı koy kızlar gelmeden 😁😁😁
:temizlik::temizlik::temizlik::temizlik:
Ben geldim ama geciktim biraz balım, çay sogumustur şimdiye 😂😂
Evet kizlar kahvalti yapildi bugun supurmece silmece dun arkadasin dogum gunu vardo aksam pasta yemeden geldim bozuldular ama yemedim 💪 kendimle gurur duyuyorum
Duymalisin bence de 🤩

Ayy maşallahh canım çok güzeller😍😍
Ne zamandır sende bunlar?Bakımı için neler yapıyorsun?Menekşe için tövbeliydim aslında ama son kez deniyeyim dedim.Eşim a101 şubelerini gezmişti onlar için😅 şimdilik iyi ama tomurcukları kurudu gibi,küstüler yine sanırım:/

Civcivimin kafa yandı bence 😂😂 o kadar çok çiçekten bahsettik ve civciv çiçeklere o kadar yabancı ki 😂😂
O ciceklerin hepsi benim olcak gorceksiniz vurcam kirbaci vrucam kirbaci😂😂
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik ay sorma cok zor oldu ama yaptim 🤣 bana kisaca tabat de bebegim genc kizlarin yedwk sevgilisi 🤣
Tamam senin adin tabat😂
Tarifte öyle yazıyordu canım,umarım güzel olur çok acıktım😅

Orkide bakımı çok farklı canım,youtube da çok güzel videolar vat baksana😍

Öğreticem ben ona🤣
Youtubedan evet bakayim hic aklima gelmedi. Ögret bene😍
Yemekler hazır kahve zamani buyrun☕
Köpüğü az oldu biraz idare ediverin😁
Eki Görüntüle 2765202
Nego Nego çiçeklerin kraliçesi fincanda çiçek varmış 😍
Algıda seçicilik dün bahsi geçen hangi çiçek 😍
Aydınlat bizi 😍
Ooo kahve arika 😍 ellerine saglik sudem balim😍🍯
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik canım bizde genelin oğlan canım 😁

Bir tek kk birinci noteri kk birinci noteri dan emin değilim 😁

Sanki oğlan diye anımsıyorum 😁
Bakalim benden civciv cikacak kus cikacak ne cikacak😂

sonngulen sonngulen canim robot supurgeyi siparis verdim😍 arastirdim yine xiaomi mop pro da kararlıydım ama sonra baktim üstüne guncel modeller cikmis. Viomi v3 aldim ben de. Daha dogrusu esim arastirmis viomi yi bulmus cekim gucu falan daha yuksek digerine göre. Bilgi ver demistin diye söyluyum dedim deneyince yine söylerim.

sonngulen sonngulen canim robot supurgeyi siparis verdim😍 arastirdim yine xiaomi mop pro da kararlıydım ama sonra baktim üstüne guncel modeller cikmis. Viomi v3 aldim ben de. Daha dogrusu esim arastirmis viomi yi bulmus cekim gucu falan daha yuksek digerine göre. Bilgi ver demistin diye söyluyum dedim deneyince yine söylerim.
Benimki beklemeye kaldı şimdilik canım, sen kullanınca da yaz bana. İnşallah çok memnun kalırsın balım, mutlaka yorumunu bekliyorum 🤩

Ortanca😍
4500 adımdayım bu arada😎
773 daha 😉
O ciceklerin hepsi benim olcak gorceksiniz vurcam kirbaci vrucam kirbaci😂😂
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik ay sorma cok zor oldu ama yaptim 🤣 bana kisaca tabat de bebegim genc kizlarin yedwk sevgilisi 🤣
Tamam senin adin tabat😂

Youtubedan evet bakayim hic aklima gelmedi. Ögret bene😍

Ooo kahve arika 😍 ellerine saglik sudem balim😍🍯

Bakalim benden civciv cikacak kus cikacak ne cikacak😂
Sende kız anası olma potansiyeli var gibi 😁
Bakalım bekleyip göreceğiz 🎁🎀

Hayırlı olsun canım😍

X