70'lerden 50'lere Spor ve Menü Listesi

sonngulen sonngulen canim robot supurgeyi siparis verdim😍 arastirdim yine xiaomi mop pro da kararlıydım ama sonra baktim üstüne guncel modeller cikmis. Viomi v3 aldim ben de. Daha dogrusu esim arastirmis viomi yi bulmus cekim gucu falan daha yuksek digerine göre. Bilgi ver demistin diye söyluyum dedim deneyince yine söylerim.
Arada getir sabahları tükkanı da silip süpürsün civcivim 😁

Jet sosyete izlemiş miydin? Çinli kız, Çinli kız deyip duruyordu ya robota😁😁

Hayirlisi olsun bakalım canim☺️

Benim adim 154 en cok benim siz pes edebilirsiniz bence:sampiyon::p şarjda bi rahat vermedim garibime:KK70:
Balım 🍯

O şarjda iken sen ayakta sabit işleri yap😁

Yemek yaparken filan pek ilerlemiyor 😁

Doğrama, yıkama ,salata filan😁

Süpürgene çok sevindim 🎀🎁

Artık o süpürurken sen spor yaparsın 🤗

Negom bu ne?

Koşu bandı ekranı mı?

Yoksa adımsayar dikdörtgen olan mı?

:KK9::KK9::KK9:

Çok pis gaza geldim bak şimdi:KK6::KK6::KK6:

Negoom Negoommm
Orada yazan 3:36 saat mi spor süresi mi :KK57:
Süre ise ışık hızıyla mı koştun,
yürüdün diyemicem koşmuşsundur 😁

Kafam çok karıştı ya :KK70:
Ay kızlar çok hoşsunuz😅
Adımsayarım bu.Koşu bandım yok.Orda ki de saat,normal saat yani😄
Perde asmalı,mutfak dolabı silmeli,inmeli çıkmalı adım bunlar🤣

Ay kızlar çok hoşsunuz😅
Adımsayarım bu.Koşu bandım yok.Orda ki de saat,normal saat yani😄
Perde asmalı,mutfak dolabı silmeli,inmeli çıkmalı adım bunlar🤣
Her şey normal de, biz anormaliz Negoom ya 😁😁

Yawrum o nasıl adımsayarmış ya :KK64:
Benimki tempolu yürümedikçe evdeki işi adımdan saymıyor, 3 saat delice temizlik yapayım 500 adımı mümkün değil geçmiyor :işsiz:

Her şey normal de, biz anormaliz Negoom ya 😁😁

Yawrum o nasıl adımsayarmış ya :KK64:
Benimki tempolu yürümedikçe evdeki işi adımdan saymıyor, 3 saat delice temizlik yapayım 500 adımı mümkün değil geçmiyor :işsiz:
Niye evde uçarak mı iş yaptığını düşünüyor adım sayarın🤣🤣
Telefona indirdiklerim bundan daha çok sayıyor hatta😅

Niye evde uçarak mı iş yaptığını düşünüyor adım sayarın🤣🤣
Telefona indirdiklerim bundan daha çok sayıyor hatta😅
Yawrum bence senin adımsayar bile temizlikten anlıyor, benimki de benim gibi pek anlamıyorsa artık 😁

Az tüyo ver Balım hangi programlarmış onlar 😁😁

Yawrum bence senin adımsayar bile temizlikten anlıyor, benimki de benim gibi pek anlamıyorsa artık 😁

Yüklü değil artık,fitwelinki de çalışmıyor nedense.Zaten iş yaparken üstümde taşıyamam düşürürüm 😄

Adımsayar yüklettin bana🤣 geri silicem ama telefonumda uygulama çok ağırlaşıyor.
Benim adım sayar 48 saydı,telefonda ki 84

Eklentiler

• Screenshot_2021-01-20-17-17-23.png
    Screenshot_2021-01-20-17-17-23.png
    116,3 KB · Görüntüleme: 10
Ayy maşallahh canım çok güzeller😍😍
Ne zamandır sende bunlar?Bakımı için neler yapıyorsun?Menekşe için tövbeliydim aslında ama son kez deniyeyim dedim.Eşim a101 şubelerini gezmişti onlar için😅 şimdilik iyi ama tomurcukları kurudu gibi,küstüler yine sanırım:/
Canım çok teşekkür ederim, kayınvalidemin ve öğrencilerimin hediyeleri. Bir yılı geçti.
ASLInda özel bir şey yapmıyorum. Güneş gören bir yere koydum. Kayınvalidemin bu konuda maşallahı vardır. Tohumu ya da çimi öylesine atsa bile biter. Onun deyimiyle yerini sevmiş. Yerini sevmesi önemli. 😉 öyle diyor. Bir de suyu hep çiçeğin dibine değil, tabağına koyar.
inşallah en yakın zamanda yine açarlar canım. Mesela menekşenin üzerinde çiçeği olmayıp yaprakları çok gelişmişse sevdaya binmiş, der kayınvalidem ❤️ Çiçeklerin dilini ondan öğrenmeye çalışıyorum. ❤️

X