70'lerden 50'lere Spor ve Menü Listesi

Songül bebekler kaç aylık oldu?

İsimleri ne?

Benim de yeğenimin karısı hamile büyük teyze olucam

Teyze anne yarısı ya hatta nene olucam sayılir
Canım 5 aylık oldular ama 4 kabul ediliyorlar, prematüre oldukları için. Azra ve Berra kardeşler

Senin büyük teyzelik gerçekten neneye daha çok var balım
Geçen yeğenimle konuştuk teyze kız kilo vermek yaramış gençleşmissin diyo

Bekar gibi olmuşsun yüzün güzelleşmiş diyo

Tabi ben bir simar bir coş
İnsanın çok hoşuna gidiyor
Songül eve Pazartesi mı döneceksin?

Ehliyet görüşmesi ne oldu?

Bir araya sıkıştırma dik onu da

Olsun güçlü kadınız koltuklara bütün karpuzlari yerleştirecez

Yilmak yok pes etmek yok
Pazartesi sabah yola çıkacağız inşallah canım.

Ehliyet görüşmesini yapmıştım marttan önce boslugumuz yok demişlerdi. Bizim burda tek sürücü kursu var, pandemide ilçeye de gidemem minibüsle.

Valla her şeyi ertelerim canım artık, şu tez acil bitmeli. Size mi paylastirsam acaba yazma işini

Ayy iki kız kardeşin çok şanslı
Fırsat bulup ikinciyi dogrurursak belki hayırlısıyla bize de nasip olur

Yeğenlerimin çocukları genelde kocaman kendimden 7 yaş büyük bile yeğenim var .

Annemle ablam yarış yapar gibi pes peşe dogurup durmuş

Tez ne kadar vaktini alır kaç ayda biter?

Sana enerjimizi yollariz
Kahveye abanip bir şekilde yetişir yeter ki kafan rahat olsun

Anneyle abla iyiymiş maşallah

Tez bir buçuk ayda bitmek zorunda canım. Benim bir ay içinde hocaya teslim edecek aşamaya getirmem lazım.
Rekor kırarız mı diyorsun

Bı James Bond olup bakmak lazım
Nasıl bakılır bilmiyorum ama şansımı deneyeceğim, gelsin rekorlar.

Evet esime de yapmamaya karar verdim demin de kararimi bildirdim yarin tavugun yanina pilav yok dedim o da memnun oldu tabi biz iki sisko olunca
Paylastir bacım ama ben senin seviyene istesem de yetisemem yüksek lisansta tezimden aldim agzimin payini stresten kac kere acillik oldum hatirlamiyorum gerci benim hocam cok cileden cikariyodu beni de
Hic unutmuyorum savunmami 10 gün önceden hazirlayip gönderdim aksaklik cikmasin diye. Sen bi gün önce kontrol et bu olmamis de bana birsürü düzeltme ver. Bide moralimi bozdu sanki ben son güne biraktim sabaha kadar aglaya aglaya düzelttim uykusuz girdim savunmaya şiş gözlerle. Allahim yarabbim hep bana denk geliyo bu hocalar herhalde gecen de bi anı anlatmistim niye üzüyo bunlar beni bak efkarlandim yesilcay demliyim de içiyim bari
Senin de icini kararttm gibi oldu ama bence bu sana koymaz sen nelerini görmussundur songülüm bu hicbiseydir yaninda eminim

Tesekkürler balım aynen ayran da yapabilirsin bende eşimle cocuga ypıyprum pilav kendim yemiyorum ama
Süpersin pilav yememene çok saygı duydum
Bizden de selamlar Aslım kardeşine Kavuşmanıza çok sevindim
Afiyet olsun
Maşallah canım teyzeye her daim mis kokar şanslı teyze kuzuları
Süper spor Civcivim
Songül bebekler kaç aylık oldu?

İsimleri ne?

Benim de yeğenimin karısı hamile büyük teyze olucam

Teyze anne yarısı ya hatta nene olucam sayılir
Sudem balım hatta bir filmde konusu vardı dayısından teyzesinden büyüktü yeğeni sende onlardandansın demek ki annene ve ablana sağlık en küçük çocuklarda olabiliyor öyle durumlar
Ben yazarım paylaştırırsan balım Satır satır okumuyordur vereceğin kişi değil mi
400ün ilk mesajını kim yazacak acaba

Bu arada günlüklerde sayfa rekoru nedir ki çok merak ettim
Enerji balım ve Sudem balıma soralım kesin biliyordur onlar

Civcivim o dediğin çikolata etkisini bende yaşıyorum diyetteyken 1 kare bile yesem kilo vermem ya duruyor yada çok azalıyordu

Baktım şimdi 2015 de açılan sayfa en çok
2026 da da rekor bizim olur

Günaydın Güzellik❤
Seni gördükçe mutlu oluyorum
Sen ne tatlı insansın Leylam, çok teşekkür ederim
Düne göre daha dinçim. 1-2 güne rotaya girerim galiba.
Kalp kalbe karşı enerjim bende çok mutlu oluyorum bana yazmadığın şeyleri bile okurken canım enerjim imzasını atmış diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…