75'ten 50'ye... Son 9 kilo!

Canımmm çok teşekkür ederim. İyi diyelim iyi olalım. Uzun zaman oldu görüşmeyeli ama seni hiç unutmadım ve aklımdan hiç çıkarmadım. Yenıden seni görmek çok mutluluk verici canım arkadaşım benimmm

Hep iyi ol canım özgülcüm... İnan bu topiğin en güzel yanı seninle konuşmak birbirimizi motive etmekti :) Gözlerim seni aradı çok kez ama bdv'ye uğramıyorsun, aslında iyi de yapıyorsun. Bundan sonra daha sık konuşalım özletme kendini :KK200:

Hep iyi ol canım özgülcüm... İnan bu topiğin en güzel yanı seninle konuşmak birbirimizi motive etmekti :) Gözlerim seni aradı çok kez ama bdv'ye uğramıyorsun, aslında iyi de yapıyorsun. Bundan sonra daha sık konuşalım özletme kendini :KK200:
evet canım nerdeyse hiç ugramadım ama bundan sonra arayı açmak hiç istemiyorum inan. seni tanıdıgım için çok mutluyum. kaybetmek istemem. bi gözüm sende bundan sonra

evet canım nerdeyse hiç ugramadım ama bundan sonra arayı açmak hiç istemiyorum inan. seni tanıdıgım için çok mutluyum. kaybetmek istemem. bi gözüm sende bundan sonra

Çok mutlu oldum ben de inan :) Hayatım iyi gitmezken, henüz işim yokken ve erkek arkadaşımı tanımazken bana verdiğin güzel öğütleri hatırlıyorum... Resmen umut aşılıyordun :) Özelden yazacağım sana akşam mesai bitiminde :KK200:

Ooo hadi hayırlısı, motivasyona ihtiyaç duyduğun her an yazabilirsin :) Güvenim tam fazla da kilon yok zaten, bahara kadar fit bir kadın olacaksın bence :)

Çok sağolun :) hiç tanımadan bana bu kadar iyi gelen biri olamamıştı siz öylesiniz valla... su neden başladığını unutma minvalindeki mottonuz bana çok iyi geldi o yetiyor... slogan yaptım kendime ama cümleyi de aklımda tutamamışım :KK70:

X