9 YIL SONRA KV BİR OTURMAK

Onun evine inilsee kolay benim evde zorlanacağımı zaten çok kırdı kv benı yani ne bileyim ben istemiyorum net ama etraftan tepki alıyorum

Off sinir oluyorum. Kimse bu kadın 9 sene altlı üstlü oturmayı kabul etti. Kayınvalidesine yakındı, her derdinie koştu demez. Ama aynı ev olmaz diyince laf söz. Övmeye gelince yok ama yermeyi çok iyi biliyoruz.
Konu sahibi eşinize artık biraz anlayışlı olması gerektiğini söyleyin. Artık insanlar aynı apartmanı falan da kabul etmiyor. Siz bunca zaman huysuz bir insanla altlı üstlü oturmayı kabul etmişsiniz. Aynı ev olmaz. İnsana bir şey olacaksa, alt katta olan yan oda da olabilir. Abartmasınlar bence. Başka şehir değil, başka mahalle değil, başka bina bile değil. Yan odaya yürüme mesafesinden en fazla 2 dakika uzağınızda.

Ne kadar güzel demişsiniz gerçekten bende sizin gibi dusunuyorum artılar abartırlar

Ya dinç aşina şu 3 gündür hasta vücut direnci düşmüş 85 yaşında bencede gerek yok

kayınvalide alt katta oturmaya devam etsin siz zaten yemeğini veriyormuşsunuz arada bir de temizlikçi tutun kafanız rahat etsin.

Ya düşünün benin evim 2+1 3 tane çocuk otrma odası misafir odasi çocuk odası bi yatak odam bile yok yaz gelince bir oda cikicak tık arkadaşa onuda kv kaparsa bana yine yatak odası kalmıyor zaten bu düşünce daha kötü

Ya dinç aşina şu 3 gündür hasta vücut direnci düşmüş 85 yaşında bencede gerek yok
Siz günlük yemeğini verin ilaçlarını verin evde ki pişenlerden haftada 1 yada 15 gün temizliğine yardım edersiniz yeter.Maddi durumunuz nasıl acaba sıkıntı varda evi kiraya mı vermek istiyor.

Siz günlük yemeğini verin ilaçlarını verin evde ki pişenlerden haftada 1 yada 15 gün temizliğine yardım edersiniz yeter.Maddi durumunuz nasıl acaba sıkıntı varda evi kiraya mı vermek istiyor.
Yani var sıkıntı evet yemekler bende yeniyor zaten

Gezmesi bu yaştan sonra hoş değil bence. . Allah razı olsun kendi evinizi vermişsiniz.. diğer kardeşlerde toplansın bakıcı tutsun. Ha yok diyorlarsa eşin insin gece kalsın.

Kesinlikle kabul etmeyin. Annem kabul etti. Babaannem çok hastaydı. 15 sene daha yaşadı. Ama sorsan kimse demedi kv ye baktı diye..

Walla bizim apartmanda var üstte yaşlı kadın , Benim karşı çaprazda da oğlu gil oturuyor , kadının bütün sesi evimde yürümesi tvsi sabahları namaza kalkışı falan yani olduğu gibi evimde , yani ha alt üst ha yan oda aynı bence , dubleks gibi siniz zaten , bir siniz yani , ben sanmıyorum ki Benim üstteki kadın oğluna yerleşmek istesin kendi düzeni var tv nin sesini son ses açamaz oğlu ile otursa canı bişey istese gelin yapsın diye bekler e yiyemez gelin hangi birine yetişsin , ben de olsam istemem , kv n istermi iki artı bire gelmek , ay ne gerek var ya , bakıcıya galan da gerk yok siz zaten oradasınız, milyon tane torunu varmış onlar ara ara gelsin kalsın , kızları gelinleri Arada bi gelio kalsınlar , hani bilinci gider falan yatalak olur ok, ama telle ıynadın diye surat asacak gıcıklığı yapacak kadar gücü olan kv ıııı ıııhhhh, asla kabul etme

Oda diyoki aklim annemde kaliyo benim evimde olsa daha rahat olur
aklı kalıyorsa yollayın anasına , ben korkmam zaten çocuklar var sizde alt katımda olacaksınız deyin
yollayın anasına kalsın yanında !
kaynana korkuyor mu yalnız kalamıyor mu haaa tamam ben kalabılırım deyın siz kocanızı yollayın

ama kv tek yani gece torunu yanında kaliyo

Bir de tam burayı anlamadım, hep mi kalıyor. Benim bir arkadaşımı böyle gece babanesine gönderirlermiş. Nefret ediyordu ailesinden böyle bir düzen yaptılar diye. Babanesi baya geçimsiz biriymiş çünkü. Torun kaç yaşında, babanede kalmayı istiyor mu?

Izmirincisi merak ettim kaynanadan bir tepki var mı ?
o da gelmek istiyor mu yani evini kapatıp ? yemegini yapıyormussunuz zaten temızlık falan bır ıs yapmadıgı halde yalnız kalamam falan deyıp oğluna baskı yapıyor olmasın?

dubleks gibi siniz zaten

Çok mantıklı bu Izmirincisi eşine bunu söyleyebilirsin. Farzet ki dubleks bir yerde yaşıyoruz. Yani sen üst kattan alttaki bir odaya indirmek istiyorsun. Ne kadar mantıklı bu sence diyebilirsin.
Hayır yani paşalar sabahtan akşama kadar işteler. Annesinin huysuzluklarına katlanacak sizsiniz. Teoride evet tabiki de annesi için daha rahat olur ama insan Allah rızası için biraz da eşini düşünür. Eşi için rahat olmayacak ki? O zaman arada denge kurulacak. Ve siz zaten altlı üstlü oturarak büyük özveride bulunmuşsunuz. Neden sürekli ver ver ver isterler anlamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…