9 YIL SONRA KV BİR OTURMAK

Türkçenize sağlık, noktalama İşaretlerine düşmansınız sanırım.
Bu sebepten hiç anlamadım olayı

insan yükü almak ağır gelir
yeri gelir işin olur birine bırakmak istersin onun sayesinde para da alıyorsun derler
ki bakıcı tutsanız çok çok daha pahalıya patlıcakken
aldığınız 3 kuruşun hesabını yaparlar

o topa girmeyin bu saatten sonra o topa girerseniz dönüşünüz olmaz

evet annedir bakılmalıdır
evet senin annen de olabilirdi
ama o anneyle sen 7-24 saat başbaşa kalacaksın

kardeşleri toplayın sırayla herkes baksın

Kadını gezdirmeyin ordan oraya.
Ne yazık ya ordan oraya gezen yaşlılara ve onlara bakmak zorunda olan gelinlere..
Bakıcı tutun herkes evinde kalmış olsun böylece.
Herkes evini ve düzenini bilmeli.
Bu arada bakıcı öcü değildir bildiğin nimet...

Kabul etme sabah akşam yemeğini ver in iki dakka otur kalk kapıdan bak dön ama sakın zaten alt katında bir kat aşağıda daha neyine evin içine kadar sokmaya uğraşıyor eşiniz anlamadım herkes sırayla baksın o zaman

+1

Alt katta zaten daha ne kadar yakina getirecek yatak odaniza yer yatagi yapin yatsin en guzeli.

Sizde gun icinde ilgilenin biraz evinize temelli almayin kac para kira alacaksinizda sizin psikolojinizi duzeltecek ileride.

Maddi açıdan karlı gibi dursa da manevi açıdan zararlı çıkarsınız.Benim için bir dakika bile çok önemlidir,rahatimi cok onemserim o yüzden kabul etmezdim.Eger siz de kafam rahat olsun diyorsanız kabul etmeyin.Vicdanlik bir durum da yok aynı binadaymissiniz.Üç kuruş da eksik olu versin yani.

Goren de 5 saatlik mesafede oturuyor zanneder.
Esiniz sacmalamis alt kat cok mu uzak?
Kabul etmeyin huzur falan kalmaz.

Ya neden gereksiz yere kendinizi üzüyorsun kız ne olcak he alt katta he yanında ne farkeder ki kocan da resmen anasını maaşı da herşey para değil bu hayatta

Bence alt katta kalsin diger cocuklarida gelsin annesine yardimci olsun sizde isteraeniz alt katta ayrdimci olun wve getirmeyin bence

İyide bir aradasınız nerdeyse. Öksürse duyulur sesi. Daha ne kadar yakın olacaksınız. Bu erkeklerde abartıyor herşeyi. Akşama kadar evde yok tabi kendisi değil siz ilgileneceksiniz. Bence olmaz. Hep yazıyorum böyle konulara annem 35 senedir bir arada çoook zor. Gelen giden bitmez bayramda seyranda tüm çocukları gelecek. Çok zor çok zor. Gün içinde yoklayın pişirdiğiniz yemekten bi kap verin.

İyide canım zaten alt katta yani daha ne kadar yakında olsunki???
Eşinize deyin çok istiyorsa insin aşağıya
Yalnız değilki annesi gık dese inersiniz bı kaç merdiven
Ne karar verdiniz??
Ohhhh şükür tatlıya baglandi konu kvyle konuştum tabi ben ona gelme demedim gelirsen başım üstüne dedim ama o ben evimden çıkmam kimseyi rahatsız etmem dedi gelmem ne sana nede başkasına dedi şükür tatlıya baglandi istemiyo yani kısaca önceden ona yardım etmemizi istemiyordu ama şimdi diyoki gelsin evimi temizleyin zaten yemekleri kim çağırırsa onda yiyorum bizde anasız birgun ben boğun diğer eltilerimdw iş gününü payasicaz artık birde artık benimde 9 yıldır oturan bi düzenim var

Ha

Canim ben bilmiyorum tabi sizn dusunceniz ama bu dunyada gelin kv bakamak zorunlulugu yok sayet bakarsa allah rizasi icin bakar eger yasliysa bence gunah bakabiliyorsaniz bakin emin onun bu dunydaki yukunu cekerseniz allahta sizin diger dunyda yukunuzu hafifletir hem ber sey bu dunya rahatindan ibaret degil bence empati yapin ya anne babaniz bu durumda olsa canim benim kv ve kp cok bana iftira ettiler genclerde 50 45 yasindalar ama ben gene gelseler kapim onlara acik herşey burdan ibaret degil gene karar sizn canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…