Abartıyorsun diyen eş

Burda esin haksiz oldugu konu gizli is yapmis olmasi bence. En basindan kira geliriyle annemin sigortasini yatircaz deseymis problem olmamaliydi. Onu da sorun edecekseniz tabi haksizsiniz. Gelen bir kira geliri yok anladigim kadariyla zaten o da aileye gidiyor sadece size geldi gibi gozukmesi bence sorun. Babasinin o parayi vercegini sanmiyorum vermesinde sadece kira aliyorsunuz demesinler yeterli bu durumda.

Gizli saklı yapılan işten hoş değil, eşler arasındaki güveni zedeliyor.
Evin kirası annemin bireysel emekliliğini ödüyor o da benden otomatik çekiliyor haberin olsun demeliydi.
Eşler gizli saklı yaptığı işlerde yakalanınca yalan söyleyebiliyor. Şahsen inanmadım o paranın babası tarafından ödeneceğine. Mesela neden bireysel emekliliği kayinpederiniz ödemiyor? Kira kayinpederinize yatsın, onun hesabından ödensin herkesin hesabı kitabı ayrı olsun.
+1

Ben size de hak verdim . Eşinizin size söylemeden 10 bin gibi ödeme yapması yanlış. Madem babası odeyecekmiş size demesi gerekirdi böyle böyle diye . Ama tuhaf olan kirayı sizin alıp besi de sizin ödemeniz . En iyisi siz kirayı almayın onlarda kendi beslerini kendileri ödesinler. Böyle al gülüm ver gülüm hikayesine dönmüş .

Burda esin haksiz oldugu konu gizli is yapmis olmasi bence. En basindan kira geliriyle annemin sigortasini yatircaz deseymis problem olmamaliydi. Onu da sorun edecekseniz tabi haksizsiniz. Gelen bir kira geliri yok anladigim kadariyla zaten o da aileye gidiyor sadece size geldi gibi gozukmesi bence sorun. Babasinin o parayi vercegini sanmiyorum vermesinde sadece kira aliyorsunuz demesinler yeterli bu durumda.
Ya gerçekten anlatmak istediğimi anlatmışsınız
Aldığımız kirada 3bin gibi bi rakam bu arada o da zaten yıllardır bes e gidiyormuş ben yazın öğrendim.
Yok kayınpeder vermedi parayı. Banada öyle geliyor vermez gibi. Eşim benle konuşmuyor ben bunu problem yaptım diye

Ya gerçekten anlatmak istediğimi anlatmışsınız
Aldığımız kirada 3bin gibi bi rakam bu arada o da zaten yıllardır bes e gidiyormuş ben yazın öğrendim.
Yok kayınpeder vermedi parayı. Banada öyle geliyor vermez gibi. Eşim benle konuşmuyor ben bunu problem yaptım diye
Hem suclu hem guclu. Bugun bunu sakladi bir sekilde ogrendiniz yarin baska sey saklar surekli takip etmek zorunda hissedersiniz. Duzgunce konusmayi deneyin hala yanasmiyorsa kendini hakli goruyorsa sakin alttan almayin.

konu sahibi kirayı alırken iyiydi ama dimi? hep size geldin hep size ama sizden çıkmasın. eşiniz çok haklı bilekliğe gelince bir ay sonra alsan ölmesin gibi

konu sahibi kirayı alırken iyiydi ama dimi? hep size geldin hep size ama sizden çıkmasın. eşiniz çok haklı bilekliğe gelince bir ay sonra alsan ölmesin gibi
Hanımefendi anlamıyorsunuz sanıyorum

Onlarında faturalarını o kiradan ödüyorduk hatta yetmiyor üstüne tamamlıyoruz

Hanımefendi anlamıyorsunuz sanıyorum

Onlarında faturalarını o kiradan ödüyorduk hatta yetmiyor üstüne tamamlıyoruz
Böyle konularda en temizi bağımsız olmak, ne evlerinde otururum, ne evlerinin kirasını alırım ne de faturalarını beslerini öderim, herkes kendi evini kurup kendi parasını yönetsin, sonra böyle kaşığın ağzıyla verdiler sapıyla geri aldılar kavgaları oluyor.

X