Ağda nasıl yapılır?Ağda yapanların paylaşım alanı

Ayy,okurken bile tüylerim ürperdi.Aslında bu tür acılardan korkan hanımlar en başta da ben :KK70:, kesinlikle ''Tüy dökücü krem'' tavsiye ederim.
tüy dökücü krem ve jilet gibi yöntemler yanlış hanımlar kullanmayın sakın tüyler daha kalın çıkmaya başlıyor sonra acınız artar ama ağdaya devam derseniz tüyleriniz inceliyor zamanla

tüy dökücü krem ve jilet gibi yöntemler yanlış hanımlar kullanmayın sakın tüyler daha kalın çıkmaya başlıyor sonra acınız artar ama ağdaya devam derseniz tüyleriniz inceliyor zamanla

Orasıda öyle şimdi ama...

Hanımlar 19 yaşıma kadar tüy dökücü kullandım ama çok pişmanım gerçi küçüktüm mecburdum ağda yapamazdım bir de krem kokusu beni rahatsız ediyordu nasıl katlanıyordum . Sonra bir iki arkadaşım ağdadan bahsettiler cesaretlendim ağda ya başladım çam sakızı kullanıyorum yapa yapa kendi tekniğiniz oluyor. Ağda en güzeli.

Son düzenleme:
Ben bu aksam ilk kez kndim denedim pudra ile canim acimadi kiii canim o kadar kiymetlidir ki diger konulardan bilen bilir ..

Kızlar, Melek Baykalın programında 12 mart 2014 te Şems Aslan bi tüy azaltma formülü vermiş youtube da videosu var, 2 çorba kaşığı menengiç kahvesi telvesi (pişmiş kahvenin telvesi) 1 çay kaşığı karbonatla karışıtırıp yüz haricindeki tüylü bölgeye sürüp 2 dakika bekleyip yıkanıcakmış, 24 gün yapılıp, sonra haftada 1 e düşürülecekmiş.. kesin sonuç verir gibi konuşuyor.. videonun 23. dakikasından itibaren var bilgileri..

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar, Melek Baykalın programında 12 mart 2014 te Şems Aslan bi tüy azaltma formülü vermiş youtube da videosu var, 2 çorba kaşığı menengiç kahvesi telvesi (pişmiş kahvenin telvesi) 1 çay kaşığı karbonatla karışıtırıp yüz haricindeki tüylü bölgeye sürüp 2 dakika bekleyip yıkanıcakmış, 24 gün yapılıp, sonra haftada 1 e düşürülecekmiş.. kesin sonuç verir gibi konuşuyor.. videonun 23. dakikasından itibaren var bilgileri..

sanmıyorum işe yarayacağını. herkeste aynı sonucu göstermez zaten. ama vücut için bakım olacağı kesin. kahve telvesi çatlakları da giderir cilde bakım olur lekeyi falan giderir. karbonatda dişleri beyazlatmak için kullandığımıza göre vücudu da beyazlatır :KK53: :KK70:

sanmıyorum işe yarayacağını. herkeste aynı sonucu göstermez zaten. ama vücut için bakım olacağı kesin. kahve telvesi çatlakları da giderir cilde bakım olur lekeyi falan giderir. karbonatda dişleri beyazlatmak için kullandığımıza göre vücudu da beyazlatır :KK53: :KK70:

Kadın bu tarifin çok eskiden beri uygulandığını söyledi.. Bilemeyiz denemek gerek.. :KK34: dediğin gibi en kötü ihtimalle biraz beyazlaşırız:KK1:

Merhaba öncelikle,
Ben de daha önce ağda yapmayanlardanım. Tüy dökücü krem hatasına düştük bir kere :2: Pudra kullanıyorum demişsiniz ama tam olarak nasıl oluyor beni biraz aydınlatır mısınız?
Bir de hangi marka sir ağda kullanıyorsunuz hangisini tavsiye edersiniz?

Merhaba öncelikle,
Ben de daha önce ağda yapmayanlardanım. Tüy dökücü krem hatasına düştük bir kere :2: Pudra kullanıyorum demişsiniz ama tam olarak nasıl oluyor beni biraz aydınlatır mısınız?
Bir de hangi marka sir ağda kullanıyorsunuz hangisini tavsiye edersiniz?

Vivetn al canm cok kaliteli

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X