Ağda nasıl yapılır?Ağda yapanların paylaşım alanı

bacağın ust arka kısmını (diz büklümünün az yukarısı) nasıl alıyorsunuz kendiniz ,hiç tüy kalmayacak şekilde.. yardım edinnn bugun aldım ama yarım yamalak olduuu.. kaldı yine tüyler sinir oldum.

anlatım ıcın sağolun

Bacağımı bir yere koyup arkaya doğru büküyorum. Hani spor yaparmış gibi. Ağdayı sürüp bacağımı o şekilde dümdüz tutuyorum ve ağda bezini yapıştırıp aniden çekiyorum. Basit aslında canım.

peki bu sıvı ağdamı yoksa yapışkan ağda mı

Hic agda kullanmadim hangi agdayla baslamaliyim tenim cok hassas dogum sonrasi ve ilac kullanimindan dolayi yuzum dahil fazla tuylenme oldu

maden suyu ile yapılan bir kürde kılların geri küstüğünü gördüm kızlar...

Kizlar ben hic agda kullanmadim ilk hanginagdayi kullanmaliyim bide tenim cok hassas

Bikini bölgesi ve koltuk alti onceligim

Kızlar iyi geceler, ben bikini bölgemi 5 senedir ağda ile kuaförde aldırıyorum. Şöyle bi sorunum var, eşimin tayini çıktı 1 aya yolcuyuz ağdayı kendim yapabilmeliyim artık. orda kuaför bulmak çok zor olacak çünkü. ama bikini bölgesi girintili çıkıntılı ve arkaya doğru olan kısmı göremiyorum nasıl yapıcam... 1.5 ayda uzuyo uzun zamandır kullandığım için tüy dökücü falan kullanmak istemiyorum o yüzden. tekrar başa dönmeyelim. 2 aya yakın olacak uzatıyorum kendim alcam dedim gitmedim kuaföre zaten böyle uzun uzun da utanırım gidemem ne önerirsiniz bana

canim tuy dokucu kesinlikle kullanma.esinden ve kuaforden cekinme
agda morarma kararma olur
jilet kullan en iyisi o bolgeye.

canim tuy dokucu kesinlikle kullanma.esinden ve kuaforden cekinme
agda morarma kararma olur
jilet kullan en iyisi o bolgeye.

normalde zaten kuaförde aldırıyodum canım ama bu ay kendim alıcam hesabına fazla uzattım jilet çok sivilce yapıyo ağdaya devam etmek istiyorum o yüzden

Kızlar ben dün ağdaya gittim komple bacak yaptırdım. Bacağımın alt tarafında tüyler kaldı, alan insan kırıldıklarını, evde epilatörle almamı söyledi ama çokta kısa değillerdi. Böylemi oluyor ben ilk defa gittim ağdaya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…