Ağda nasıl yapılır?Ağda yapanların paylaşım alanı

Gecenin bu vakti beni bu konuyu okumaya iten ne onu da anlamadim ama okurken agda yapamayanlari falan okudum. Ben Roll on agda kullaniyorum pudrali olanlardan. Isitma makinesi olmadan onu kullanmak mumkun degil isitma makinesi de cok ucuz ben 20 tl ye almistim ve iki senedir kullaniyorum her tarafima. Bi tek kol altima surenmiyorum yapisindan dolayi orasi icin de epilasyon aleti kullaniyorum. Bana gore en guzel sonuc agdayla aliniyor. Korkanlar korkmasin denesinler alisinca aci hic etkilenmiyor artik. Ozel bolge icin de kuafore gidiyordum ama artik kendim yapiyorum. Kesinikle jietten uzak durmak lazim.. Guzellik ve daha da onemlisi temizlik icin bence agda sart :))

ben de depilissima nın pudralı ağda setini ve küçük başlıklı roll onunu almayı düşünüyorum malum bölgede kullanımı nasıl sen yaptıysan fikirlerini almak istiyorum :))

arkadaşlar ağdanın acıtmaması için bir yazı okumuştum
vücudumuzdaki kıl kökleride canlı biliyorsunuz ve öğlene kadar kıl kökleri uyurmuş. yani ağda yaptığında çok acımazmış.
ben bu yolu deniyorum. mümkün olduğunca öğleden önce alıyorum. o zaman çok acımıyor. deneyerek tescil ettim yani.
tavsiye ederim. üstelik ağdayı kendim yapıyorum.

vay canına süpermiş deniyicem :))

ben de depilissima nın pudralı ağda setini ve küçük başlıklı roll onunu almayı düşünüyorum malum bölgede kullanımı nasıl sen yaptıysan fikirlerini almak istiyorum :))

malum bölgede roll on agda zor oluyo ma ugrasırsan yaparsın. ben bi de aabilirsem şundan $images (1).jpg alıcm bunl daha kolay ouo :)

merhabalar msjı yazalı çok olmuş ama bn genede bilgilendirmek istedim depilissima fabrikası kapanalı 2 sene kadar oluyor. Yani hala bu ağdaya satanlar ellerinde senelerin stoğu bulunduğu için satıyorlar bnde normalde o markadan şaşmazdım taki kuaför bir arkadaşım bni bilgilendirene kadar:KK50::KK50:

kızlar konu çok uzun olduğu için okuyamadım sorum şu aydaya bir kez gittim ve gittiğimde tüylerim alınıcak gibiydi kuaförden çıkıp eve geldiğimde tüm tüylerimin alınmadığını gördüm yani çok küçükler kalır belki ama biraz orta olan bazı tüylerimin kaldığını gördüm bu acaba benim gittiğim kişinin yapamamasından mı kaynaklandı yoksa herkeste mi aynı sorun var?ve bir haftaolmadan daha jiletle alınmış gibi çıkmaya başladı ilk zamanlarda olur mu böyle

kızlar konu çok uzun olduğu için okuyamadım sorum şu aydaya bir kez gittim ve gittiğimde tüylerim alınıcak gibiydi kuaförden çıkıp eve geldiğimde tüm tüylerimin alınmadığını gördüm yani çok küçükler kalır belki ama biraz orta olan bazı tüylerimin kaldığını gördüm bu acaba benim gittiğim kişinin yapamamasından mı kaynaklandı yoksa herkeste mi aynı sorun var?ve bir haftaolmadan daha jiletle alınmış gibi çıkmaya başladı ilk zamanlarda olur mu böyle

ilk zamanlarda hemen çıkar normaldir, ama orta uzunluktaki tüylerinin alınmaması ağdayı yapan kişinin dikkatsizliğinden kaynaklanıyor

ilk zamanlarda hemen çıkar normaldir, ama orta uzunluktaki tüylerinin alınmaması ağdayı yapan kişinin dikkatsizliğinden kaynaklanıyor

teşekkür ederim cvp için ikinci gittiğimde pembe bir şey daha sürdüler o zaman daha iyi oldu yalnız bir hafta geçti çıkmaya başladılar zamanla bu süre uzar inşallah birde genitali hiç aldırmadım daha bacak ve koltuk altına kıyasla hangisinin acısına yakın kendimi ona göre hazırlayım:)

teşekkür ederim cvp için ikinci gittiğimde pembe bir şey daha sürdüler o zaman daha iyi oldu yalnız bir hafta geçti çıkmaya başladılar zamanla bu süre uzar inşallah birde genitali hiç aldırmadım daha bacak ve koltuk altına kıyasla hangisinin acısına yakın kendimi ona göre hazırlayım:)

wala benim katır derisi gibi bir derim olduğu için hiç bir ağrı acı hissetmiyorum, o yüzden bir şey diyemeyeceğim. o süre olayına da kafana takma, ne kadar sık aldıkça tüylerin o kadar seyrekleşir ve süre de uzar

arkadaşlar bir krem varmış ağda acısını azaltıyormuş sadece bu kadar şey biliyorum hakkında bilen duyan gören varmı?

Ayy,okurken bile tüylerim ürperdi.Aslında bu tür acılardan korkan hanımlar en başta da ben :KK70:, kesinlikle ''Tüy dökücü krem'' tavsiye ederim.

X