Aglamaktan gözlerim şişti

Böyle bi abla bende de varDI.Yaptıklarından sonra kendisiyle tüm irtibatı kestim.Çünkü öbür türlü hep negatif enerjisiyle doluyordum.Siz irtibatı kesmesenizde belli bir mesafe koyarsanız daha az üzülürsünüz bence.Onun eşyalarına pislikte götürse hiiiiç elinizi bile sürmeyin.Ablam hamileyken benden evini temizlememi rica etti temizledim.Sonra küpe hırsızı tuttu beni.İyilik yaramıyor böylelerine.

Çok kırıldım ve çözümü yok gibi. Yenisini al da demiyor,sorun olmaz da demiyor arada bıraktı.
Nerden bılıosunuz hanımefendi çözumun olmadıgını.Bence ablanız susmalı artık şu durumda konuşmuosa eger aferın ona.Takılmayın.Yaptırırsınız.Yenısını ne dıye alıosunuz ki?Sonuçta bılgısayara bısey olmadı.Yaptırılmazsada parca degısırlerse onun parasını verırsınız.

Eh yok artik hurda dedigi o mu? Ablan fitne fesatlik yapmış aklinca. Onu bahane ederek sana yüklenmiş. Ne ağlıyorsun catir catir konus ezdirme kendini
Insan utanir o kucucuk sey icin kalp kırmaya

Kenarı ezildi deyince ben bayağı yok oldu sandım.
Meğer sinek ısırığı usulü bir şeymiş.
Ben farketmezdim bile, malı kıymetli olmayan her insan emin olun birkaç aya anca görür o ezikliği, o kadar yok bir durum.
Kediyi alıp kendi evinize gitseni, belli ki ablanızın tahtaları yerinden oynamış, bir süre yüz yüze gelmeyin.

Seni kıskanıyor gibimi geldi.. bos ver alma ayrıca bisey olmaz okadarcikdan
Ablamla ilgili bir konum vardı orada herkes bu çıkarımı yapmıştı. Gururumu kırdı eşime de çok kötü davrandı. Alıp yüzüne çarpmak istiyorum. Ben onu düşünüp bütün mehir altınımı ona verdim. Ödemeleri için süre vermedim. Eşimle sıkıntı yaşadık yine de istemedim. Hiç vermese yine lafını etmem. Eşim kedimiz için, onların yemegi için orada kaldı benle kaç gün.yaptıgı muameleyi haketmedik

Kenarı ezildi deyince ben bayağı yok oldu sandım.
Meğer sinek ısırığı usulü bir şeymiş.
Ben farketmezdim bile, malı kıymetli olmayan her insan emin olun birkaç aya anca görür o ezikliği, o kadar yok bir durum.
Kediyi alıp kendi evinize gitseni, belli ki ablanızın tahtaları yerinden oynamış, bir süre yüz yüze gelmeyin.
Kedi bizde kalmıyor. Gelince yatagın altından cıkmıyor. Psikolojisi bozulmasın bir de sıcak yemekleri olsun dedik.
Düşünce kontrol ettim inanın ben bile görmedim bir şey. Ama bize hurdaya döndüğünü söyledi.
Sözde çekince böyle küçük görünüyormuş. Gerçekte büyükmüş.

Ablamla ilgili bir konum vardı orada herkes bu çıkarımı yapmıştı. Gururumu kırdı eşime de çok kötü davrandı. Alıp yüzüne çarpmak istiyorum. Ben onu düşünüp bütün mehir altınımı ona verdim. Ödemeleri için süre vermedim. Eşimle sıkıntı yaşadık yine de istemedim. Hiç vermese yine lafını etmem. Eşim kedimiz için, onların yemegi için orada kaldı benle kaç gün.yaptıgı muameleyi haketmedik
Iyilikden maraz doğar deyip başkada bişey demiyorum alıp eve getireydiniz kedinizi keşke sürekli sıkıntımın olduğu eve eşimi de götürüp ezdirmem larda dinletmem birdaha sizde yapmayın kendinize bunu ayrıca para verin parçasını kendi degistirtsin mazallah mali kıymetli bişey oluverir

Borç verdiğiniz bileziklerin lafini edip iyice germeyin bence ortamı, daha çok cirkinlesir. Kırk kat el degil kardeş. Yine de siz çok ileri götürmeyin olayı. Durumunuz müsaitse alın ona bir pc. Konu kapansın. Yoksa uzar gider iyice kine dönüşür.
Bizim aramız zate n hep kötüydü. Bilegizi şöyle söyledim. Madem senin için bu kadar önemli şuan param yok siz ne zaman verebilirseniz ben de o zaman pc ni alıcam dedim.

Nıye yenısını alıosun yapılır o.Benimde eşyalarım çok kıymetlıdır ama kardes bu canın sag olsun yaptırırız demesı gerekırdı.Sizde yaptırın.Yenısını almaya gerek yok.Malum enflasyon.Bılgısayarlar acayıp pahalılastı.Katdedınızın sorunu ne?Neden hep sorunlarınız vardı?
Yaptırmama izin vermedi. Daha da bozuyorlar dedi. Ablam beni hep eleştirir, asagilar. Eski konum var onu paylaşırım sorunlarımız konusunda

Sanki kırılmış bide oz abla..belki sinirleri bozuktur sizden çikarmiştır ama esinin yaninda bağırmasi hiç hos degil..yenisini alin sonra daha da yukseltir ses tonunu
Önce bana sonra da eşime bagırdı. Sonra sa eşime mesaj atmış ikinizle de muhatap olmak istemiyorum diye

Kedi bizde kalmıyor. Gelince yatagın altından cıkmıyor. Psikolojisi bozulmasın bir de sıcak yemekleri olsun dedik.
Düşünce kontrol ettim inanın ben bile görmedim bir şey. Ama bize hurdaya döndüğünü söyledi.
Sözde çekince böyle küçük görünüyormuş. Gerçekte büyükmüş.
Dizüstü pc oldukça fazla kullandım üni hayatım boyunca.
Ekranı mı ayrılmadı, üzerine kaynar kupa çay döküp tuşları mı erimedi neler neler.
Ben bu anlamaz halimle bile her seferinde pc mi çalıştırdım, iki vurdum taktuk, kurutma makinasıyla kuruttum, savurdum falan çalıştı yahu😂
5 senede 3 tane değiştirdim ama, sürekli şarja takılı olması kaynaklı ömürleri bitiyordu.
Yani böyle bir darbe, benim lügatımda okşama olabilir ancak ‘aa düştü’ derim ve o saniye unuturum.
İçiniz rahat olsun, portakal kadar büyük de olsa hiçbir şey olmaz.
Ablanız hep mi böyleydi?
Yaptığı çok çok ayıp, hem eşinize hem size.
Düşünüyorum ablam arabamı parçalasa ya da ben onun evini yaksam, sana bir şey olmadı ya çok şükür der geçeriz.

Arkadaşlar bu arada pc si pahalı. Sekiz bin falan. Paranın bir kısmını ona babam ödemişti. Pc ben bekarken ona alındı. Yani hemen alma şansım yok. Ya taksitle alıcam ya da paramı verdikleri zaman alıcam.
Ablam hep böyledir. Küçükken abartmıyorum kitabına bir gözyaşı damlası kadar su geldi yenisini alacaksın diye ağlattı. Annem de onun bir şeyine zarar verse alacaksın diye tutturur. Böyle bir huyu var.

Allah sabır versin sana tatlım ablan bence seni kiskaniyor bende de öyle kuzen var hersey onda olcak baskasinda olmiycak bende olursa ben onu taklit ediyormusum nedense bir evlilikte taklit edemedi beni sağolsun

Böyle bi abla bende de varDI.Yaptıklarından sonra kendisiyle tüm irtibatı kestim.Çünkü öbür türlü hep negatif enerjisiyle doluyordum.Siz irtibatı kesmesenizde belli bir mesafe koyarsanız daha az üzülürsünüz bence.Onun eşyalarına pislikte götürse hiiiiç elinizi bile sürmeyin.Ablam hamileyken benden evini temizlememi rica etti temizledim.Sonra küpe hırsızı tuttu beni.İyilik yaramıyor böylelerine.
Kaç kez görüşmeme kararı aldım ama bi şekilde yine görüşme oluyor.

Dizüstü pc oldukça fazla kullandım üni hayatım boyunca.
Ekranı mı ayrılmadı, üzerine kaynar kupa çay döküp tuşları mı erimedi neler neler.
Ben bu anlamaz halimle bile her seferinde pc mi çalıştırdım, iki vurdum taktuk, kurutma makinasıyla kuruttum, savurdum falan çalıştı yahu😂
5 senede 3 tane değiştirdim ama, sürekli şarja takılı olması kaynaklı ömürleri bitiyordu.
Yani böyle bir darbe, benim lügatımda okşama olabilir ancak ‘aa düştü’ derim ve o saniye unuturum.
İçiniz rahat olsun, portakal kadar büyük de olsa hiçbir şey olmaz.
Ablanız hep mi böyleydi?
Yaptığı çok çok ayıp, hem eşinize hem size.
Düşünüyorum ablam arabamı parçalasa ya da ben onun evini yaksam, sana bir şey olmadı ya çok şükür der geçeriz.
Bu söyledikleriniz olsa sanırım eşimi de beni de keserdi. Ben de sorun etmem. Asla yanlışlıkla olan bi şey için ailemi üzmem. Ablam hep böyle konum var birazdan paylaşıcam

İşte izin vermiyor. Daha da bozup verirler diyor.
Nerden bılıosunuz hanımefendi çözumun olmadıgını.Bence ablanız susmalı artık şu durumda konuşmuosa eger aferın ona.Takılmayın.Yaptırırsınız.Yenısını ne dıye alıosunuz ki?Sonuçta bılgısayara bısey olmadı.Yaptırılmazsada parca degısırlerse onun parasını verırsınız.

X