Aglamaktan gözlerim şişti

Bence en çok da babam bunlara sebep oldu

En çok diye birsey yok sonuçta cikip bir dur diyeniniz yok, eşin de ayni senin gibi.
Ne diye durup onun laf saymalarini dinliyorsun ki ver ayari sen kapat çenesini, sallamayin şunu şu kadar aramalar mesajlar yetmiyor eşiniz ariyor filan iyice kendini birsey sandiriyorsunuz.

En çok diye birsey yok sonuçta cikip bir dur diyeniniz yok, eşin de ayni senin gibi.
Ne diye durup onun laf saymalarini dinliyorsun ki ver ayari sen kapat çenesini, sallamayin şunu şu kadar aramalar mesajlar yetmiyor eşiniz ariyor filan iyice kendini birsey sandiriyorsunuz.
Haklısınız diyecek bir şey bulamadım.. Onu bu hale biz getirdik

bende pcime çok düşkünüm çünkü baya pahalı bir pc ve oyun oynadığım için çok fazla kullanıyorum.biri düşürüp bir yerini kırsa ve bana söylemese çok kızarım ki kızdım.o şimdi birden görünce sinirlenmiştir kendine gelince yaptığının aşırı olduğunu anlar.sizlik birşey yok eğer içten hasar almadıysa o kadarcık bir dış hasar için bütün kasayı değişiyorlar ve çok masraflı oluyor.pc asus ise özellikle herkeste yapmak istemiyor.yani tamire götürmek ancak ciddi birşey varsa olur.birşey demeyin daha fazla konuyu kapatın illa yaptıracaksın dersede gidin yaptırın yenisini almak nedir yani.eski pcler bile olmuş 3-4 bin.
Keske yaptır dese. Pc si pahalı sekiz bine alındı. Lenovo
Görseydim söylerdim. Malesef gözümden kaçmış :KK43:

Ablamla ilgili bir konum vardı orada herkes bu çıkarımı yapmıştı. Gururumu kırdı eşime de çok kötü davrandı. Alıp yüzüne çarpmak istiyorum. Ben onu düşünüp bütün mehir altınımı ona verdim. Ödemeleri için süre vermedim. Eşimle sıkıntı yaşadık yine de istemedim. Hiç vermese yine lafını etmem. Eşim kedimiz için, onların yemegi için orada kaldı benle kaç gün.yaptıgı muameleyi haketmedik
Bence kesinlikle alma alışmasın. O ne öyle mesefali ol fazlasıyla

Bence gidip yenisini alma, kaç yıllık bilgisayardır belki ömrü bitmek üzeredir, siz yenilemiş olacaksınız. O kadarcık hasardan bişey olmaz, ekranına bir şey olmamış, işlemcisine bir şey olmamış. Kapanırken ekranına değmez bile çizsin. Bence bahane arıyor, bıktırıp canınıza tak dedirtecek yeni bilgisayar aldıracak. Benim ablam da öyle, bu hayatta herkesle anlaşırım onunla anlaşamam.

Haklısınız ama ablam hep böyle. Sadece bana degil anne babama da böyle. Mesela evimizi müteahhite verdik. Bazı şeyler olmuyordu. Öyle olmazsa o eve gitmem diyerek agladı. Babam öyle çaresiz kaldı ki adam ilk kez intihar edicem neredeyse dedi. O kadar bunalttı bu süreçte babamı.
Defolup gitsin ayrı eve çıksın, ne diye çekiyorlar? Siz kurtulmuşsunuz da annenize babanıza yazık ya.

Yahu geçen otoparkta arabama çarptılar, bayağı da bir hasar var.
Numarasını bırakmış, yaptırdı sağolsun.
Eğer kaçsaydı küfrederdim, bir insanın kazayı anlamama olasılığı olamaz diye.
Keza bir tatil beldesinde yine başımıza geldi, kameradan gördük, gittik konuştuk genç bir çocuk, bir özürle halloldu yani, affettik gitti.
Ki bunlar el adamı bizim için.
Ne pc miş arkadaş!
İsterse milyon olsun, kenarı acıcık küçücük minnoşça ezilmiş 1 cm!!!

Bunlar boş işler, hiç kafanıza suçluluk psikolojisi yüklemeyin çünkü bu yaşadığınız ablanızın karaktersizliği!
Odasında yastığın yeri değişseydi de o bir sorun çıkarırdı belli.
Yazık günahtır, hamilesiniz ağlıyorum diyorsunuz içim acıdı ama, yeter yahu...

Ne olmuş birazcık ucu yamulmuşsa cana geleceğine mala gelsin bozulmamış sonuçta çok sinir oluyorum böyle insanlara yenisini almaya gerek yok ki yanlışlıkla olmuş yabancı biri yapsa ona bile olsun önemli değil dersin sarj aleti kayıpmışta hakkını helal etmiyormuş sanki çaldılar sarj aletini size sataşmaya yer arıyor gibi.

ayy abartmasın o zaman yaptırıcam ben güzel bir yere diyin veya garantisi varsa göndersin siz masrafı ödeyin.heryere yaptırılmaz pahalı pc içinden parçasını çalıyorlar ama o kadarda abarmasın benim pcde çok pahalı araştırdım iyi yer buldum oraya yaptırdım yani herşeyin bir çaresi var kaldı ki benimkinin ekran çercevesi ve menteşesi kırılmıştı.

Ne olmuş birazcık ucu yamulmuşsa cana geleceğine mala gelsin bozulmamış sonuçta çok sinir oluyorum böyle insanlara yenisini almaya gerek yok ki yanlışlıkla olmuş yabancı biri yapsa ona bile olsun önemli değil dersin sarj aleti kayıpmışta hakkını helal etmiyormuş sanki çaldılar sarj aletini size sataşmaya yer arıyor gibi.
Yani düşünüyorum aklım almıyor. Aradığım zaman "ne var" diye açtı telefonu. Yaptırayım dedim ters ters konuştu. Ben tepki verince de babama karşı
"Sadece sen mi bozdum diye sordum. Kendi kendine kurdun, hastasın sen, ben yenisini al demedim, sadece moralim bozuldu, pc hurdaya döndü, moralim bozuk oldugu zaman gülerek mi tepki vereyim? " diyor. Beni sorunlu göstermek istiyor babama, eşime karşı. Allahtan eşim şahit oldu. Yolda kendi aklımdan şüphe edicem

ayy abartmasın o zaman yaptırıcam ben güzel bir yere diyin veya garantisi varsa göndersin siz masrafı ödeyin.heryere yaptırılmaz pahalı pc içinden parçasını çalıyorlar ama o kadarda abarmasın benim pcde çok pahalı araştırdım iyi yer buldum oraya yaptırdım yani herşeyin bir çaresi var kaldı ki benimkinin ekran çercevesi ve menteşesi kırılmıştı.
Ne gerekirse yaparız dedim kabul etmiyor. Israrla daha bozuyorlar dedi. Eşime bana öyle çemkirdi ki. Ailemle yaşıyor. Nasıl yüzyüze bakarız bilmiyorum.

Kaç yıllık lap top kullandığı merak ettim..eskiyse yenisini istiyor ondan bu bahane
Bir yıllık falan cok yeni. Malı çok kıymetlıdır. Yenisini almamızı ister aslında ama bunun mantıklı olmadıgını kendisi de biliyor. Zaten kendisi de bunu bildigi için bana iğrenç davrandı. Şarjı kayboldu bunu bana ederek hakkımı helal etmiyoruma getirdi. Ben de üzerine gidince inkar etti. Neymiş fotograf çekip bana sormuş da ben buna bozulmuşum. Sormasına nedem bozulayım.

Ne gecimmsiz simarik bir ablaniz var. Kac yasinda gercekten merak ettim. Bilgisayara gelince durumunuz yoksa almayin. Yamulduysa yamuldu.

Bence gidip yenisini alma, kaç yıllık bilgisayardır belki ömrü bitmek üzeredir, siz yenilemiş olacaksınız. O kadarcık hasardan bişey olmaz, ekranına bir şey olmamış, işlemcisine bir şey olmamış. Kapanırken ekranına değmez bile çizsin. Bence bahane arıyor, bıktırıp canınıza tak dedirtecek yeni bilgisayar aldıracak. Benim ablam da öyle, bu hayatta herkesle anlaşırım onunla anlaşamam.
Malesef bilgisayarı yeni :KK43:

X