Ailemle sorunlarım

Bence eşini de al annene taşının boşun kira veriyorsunuz eğer kiradaysanız. Bu nedir böyle? Eşin gece gelmiyorsa gelmiyor kapını kilitle otur çocuğunla kim ne yapabilir? Kapının önüne de iki tane erkek ayakkabısı koy tamamdır.
Kendinizi korkak alıştırmışsınız tamam ama çocuğunuzu da öyle alıştıracaksınız. Ayrıca abla kardeş arasından olur öyle kavgalar.

kalkıp evinize gidinsene hala ne duruyorsunuz o evde. üstelik ablanız size yanıma gelme demiş bir kaç kere daha yanına gitmişsiniz hata sizde ne gidiyorsunuz.
Yanlış anlaşılmak istemiyorum yani boş yere suçladı beni kendimi anlatmak istedim ama her defasında lafı agzima tikti

Sen karışma annemle iliskilerime de tobe tobe yaaa ay sinir oldum haaa sen annene nasıl davranacağını biliyorsun ona mı kaldı hayret birşey taviz verme yoksa çok üzülürsün ballim

İnsanlar sinirliyken üstüne gidilmez. Çok üstüne gitmişsiniz konuşcam konuşcam diye, küçücük olay büyümüş.

Evli bir kadın anne evine bu kadar sık gittiğinde hep böyle olaylar oluyor. Birbirinize batmaya başlıyorsunuz. Birçok kişinin eşi geç geliyor, toplanıp analarına gitmiyorlar hemen. Oturun evinizde ki yüz göz olmayın bu kadar.

Sen karışma annemle iliskilerime de tobe tobe yaaa ay sinir oldum haaa sen annene nasıl davranacağını biliyorsun ona mı kaldı hayret birşey taviz verme yoksa çok üzülürsün ballim
Bu şekilde davrandigim oldu ama bir şekilde üste çıkıyor annemde onu tutuyor yine ben suçlu oluyorum yani:110:

Ben anlayamadım ne demek annem çocuğa bakamaz diye bırakmak istememeler, ya da çiş içinde kalmış falan. Anneniz ilk defa çocuk bakmıyor iki tane sizin gibi kız büyütmüş belki başka kardeşlerinizde vardır Allah aşkına nasıl bilmeyecek çocuk bakmayı neden torununun altını değiştirmesin burada abartma var bence.

Ayrıca akşam akşam ne ev toplaması. Çocuğumu yıkayın kirli gördüm demek bence hiç hoş değil yani bende anneme öyle desem benim annem de tepki verirdi yani. Ortalık toplamayıp direkt çocuğunuzu banyoya soksaydınız o zaman. Sonra da yanlarına gitmeler hakkımda konuşuyorlardı sustular demeler bu kadar anlaşamıyorsanız gidin kendi evinizde kalın. Gece eşinizde gelmiyor da olsa kendi evinizde çocuğunuzla uyuyun yani..

İnsanlar sinirliyken üstüne gidilmez. Çok üstüne gitmişsiniz konuşcam konuşcam diye, küçücük olay büyümüş.

Evli bir kadın anne evine bu kadar sık gittiğinde hep böyle olaylar oluyor. Birbirinize batmaya başlıyorsunuz. Birçok kişinin eşi geç geliyor, toplanıp analarına gitmiyorlar hemen. Oturun evinizde ki yüz göz olmayın bu kadar.
Haklısınız uzaklaşmanın zamanı geldi

kaldığın hata.. evine git bence de. bi de bunların eşinin yanında yapılması da kötü. ben detaya girmeyeceğim ama bigün eşinle bi tartışma yaşadığında sana gösterilen bu muameleler önüne gelecek diye düşünüyorum

O zaman sende tavrını koy öyle davrandı isen öyle devam et yani ay bunlar birseysin anlamıyor deyip tavrından vazgeçme tutarlı ol evet ben öyle istiyorum böyle de annende onu tutarsa ona da mesela köy benim kardesimi çok tutrdi bende derdim evlinenice anlarsınız değerimi diye ve öyle de oldu o yüzden sen tavrından vazgeçme hatta çok da muhsttap olma herkes haddini bilecek canım aaaa

Sanırım öyle ama bu defa da ben suçlu oluyorum herşeye aliniyorsun diyecekler sonra ablam arayıp annemi neden yanlız bırakıyorsun orada diyecek

Çok zor bir durum inanın.Aynısı annemin başına geldi,doğal olarak hepimiz etkilendik ailecek.
İlk başlarda burnu büyüdü,yok mesafe koydu,kendini çekti daha neler neler dicekler .Bir süre sabredin ama bir süre sonra alışıyorlar artık ve bir laf söylerken ıkı kere dusunuyorlar. Takmayın kafanıza eşiniz sizi anlasın yeter.

X