akşam 6'dan sonra yemek yememek

ayddilekk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2011
63
0
öncelikle meraba :) hemen konuya giriyorum boyum 162 kilom 69 uzun süredir diyet yapıyorum elma sirkesi diyeti vs vs ... şimdi tekrar kilo almaya başladım ve 3 ay içinde tekrar kilo vermem gerek fikirlerinize ihtiyacım var 6'dan sonra yemek yemicem yarından itibaren kahvaltı yeerine k-fleks yicem ara öğün meyve tüketicem akşam altıda ekmeksiz hafif bi yemek veya sabah normal kahvaltı akşam k-flex sorunum şu ki ben erken kalkamıyorum öğlen uyanıyorum bu yüzden kilo veremiceğim söylendi fikir verin lütfennnnnn

merhaba.diyetinde başarılar dilerim.kilo vereceğine eminim.zamanla sporu da ekle hayatına.:13:

Bol su ve yeşilçay eşliğinde sporada devam et.. Bende kilomdan memnunum ama 6 dan sonra birşey yemiyorum gerçekten etkisini görüyorum göreceksinde ..
Çok uyumak hiçbir şekilde iyi değil .. Zinde olamıyor hantallaşıyorsun .. Erken kalkmaya alıştır kendini..

Hadi bakalım kolay gelsin..
Azmine başarılar

çok çok çok teşekkürler :13: umarım başarılı olucam spor olarak yürüyorum bol bol zaten hareketliyimdir... ancak erken kalkamıyorum malesef ama çok uyumuyorum geç yatıyorum 8 saaty uyuyorum yani ama kesinlikle erken kalkamıyorum çok denedim ama olmuyor şaka gibi dimi :)

cnm ya bende diyorum aksam altı bilemedin yediden sonra bişey yemicem diye ama her aksam bozuyorumm

bende sana katilimmm yarın bende başliimmm

beraber zayıflayalım

ay süper oldu bu inan yanlız olunca hevesin gidiyo pes ediyosun amaaannnn yarın başlarım yarın başlarım diyip şiiştikçe şişio insan benim mayısa kadar vaktim var çok hırslandım şimdi zayıflıycammmmmm :)) pazartesinden pazartesiye kilolarımızı yazalım bakalım nasıl olucak canım

canım okey anlastık

benm kendimce 15 kilo fazlam var

pazat-rtesinden pazartesine kilo kaybını yazalım

sewindim bende

artık sorumluluk sahibiyim sana karsı tabi sende bana karsı

6dan sonra birşey yok ama bende hakem olayım
Canınız isticek kıvrancaksınız ama yemek yok

Yeşilçay içmelisiniz kesinlikle göbeğimin olmayışını buna borçluyum ben
Bol su Zayıflığımıda buna borçluyum

Hadi bakalım hmm kontrole gelcem

Kolay gelsin canlar

sende ayrı bi güzellik kattın şimdi teşekkürlerrrr incecik olcazz bizde :)) su konusunda haklısın ben gün 2 litre içebiliorum anca

Bak demin bi topikte paylaştım sende faydalan canım,,,

kesinlikle öğlen kalkmayın sabah 10 gibi fln kalkıp güzelce kahvaltınızı yapın k flexi ara öğünde tavsiye ederim ben bu sayede çok kilo verdim. akşam 8 den sonra yemek ve meyve kesinlikle yemedim yeşil çay içtim. günde 1 lt sıcak su 1 lt normal su tükettim tavsiye ederim

teşekkür ederim canım tavsiyen için ama garip geliyor belki size ama ben istisnalar dışında gerçekten erken kalkamıyorum geç yatıoru 3 gibi falan

Canımmm evet sakın k flexi kahvaltı niyetine yeme ... Öğlen yemeğinde tüket ama yemek niyetine ye sonra üzerine yeme yani
Kahvaltında haşlanmış yumurtanı peynirini falan bir güzel ye özellikle çavdar ekmeği ye ben alıştım inanır mısın beyaz ekmek hiç sevmiyorum 4 5 senedir çavdar yiyorum ben çok seviyorum lezzetli kepekliden de daha etkili ..

Ben sana elimden geldiğince yardımcı olacağım

Üstelik şeker sevmiyorum çayımda da yok kullanmam ..

Son düzenleme:
ayyyy bendemı katılsam sıze ne yapsam önden göbişim çıktı acık sanki benımdeeeee

Tekrar merhabaaaa

kk küçük :13:

Yeşilçay tüketmenizi tavsiye ederim, göbek yaglarına birebir .. Özellikle yogurt !

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…