Albenin yok dedi

biri bana bunu söyleyecek... ben hala yanında duracağım? mümkün değil. büyük konuşmayayım yine de tövbe. ama asla böyle bir söz söylenmez hele EŞE hiç söylenmez, akşam yanında yatacağı yine sizsiniz. üstelik güzel bir kadınsanız eğer aşağı çekmeye çalışıyor olabilir muhtemelen kendini ezik gördüğünden sizin de özgüveninize oynuyor ama kanmayın buna. ben sana nasıl bakmışım anlamadım ki diyin. taş atana gül atılmaz! çekici değilsin, beni hareketlendirmiyorsun demeye geliyor bu söz. hep hödüktü demişsiniz neden evlendiniz? ömür çürütür böylesi. evlerden ırak

Böyle bir cümle duysam asla altta kalmam onun kendisi ile ilgili öz güveni eksik olduğu noktadan vururum. Eminim kendisi de bi halta benzemiyordur.
Ağır bir cümle olmuş, söylediğine pişman edin. Ne bileyim ben olsam sanırım cinsellik için yaklaştığında reddeder "albenim yokmuş ya neden yanaşıyorsun hayırdır" diye de lafımı sokarım.

Hayır dırdır yapıyorum ama kendisini beğenmemekle ilgili birsey söylemedim
Yaaa 🤭dirdir mi o ne demek 🤭 insanız konuşuruz dirdir mi yapıyorsun diyor size?
Sormak istediğim şey şuydu siz ona görsel veya kişisel olarak sözlü ithamlarda ya da saldırılarda bulun duysanız o da size insan olarak ya da kadın olarak herhangi bir ailenin yok çekici değilsin deyip misilleme yapmış olabilir

Ama arada hiçbir şey yokken böyle bir şey dediyse o ayrı

sizinle neden evlenmiş o zaman bunu sordunuz mu ona? tamam o an tepkisiz kalmışsınız ama napıp ne edip bu lafı ona yedirin. madem o sizin özgüveninizi zedelemeye çalışıyor siz de aynısını ona yapın durduk yere. mesela atıyorum beyaz tişört giydi bir gün, küçümser gibi bakın sonra diyin ki normalde beyaz tişört her erkeğe yakışır ama sana nedense bu bile yakışmamış istersen başka bi şey giy diyin. yok falan der muhtemelen siz öyle dediniz diye gidip değiştirmez, omuz silkerek neyse sen bilirsin diyin. ya da bir gün durduk yere ortada hiçbir şey yokken gülümseyerek yüzüne bakın senin göz kenarların ne kadar kırışmış daha yaşın kaç ki diyin, ya daa o güldüğü sırada dişlerine bi laf edin. ne bileyim işte bu örnekler çoğaltılır.

Konunuzu ilk okuduğumda sizinle görücü usulü aile zoruyla evlendiği geldi nedense.
Geç yaşta mı evlendiniz ?
Severek evlenen biri bu sözleri sarfedemez, sizi kırmaktan zerre çekinmeyen biriyle evlilik zor olmalı kolaylıklar diliyorum.
Cevap olarak aynaya bak sende bulunmaz hint kumaşı değilsin deyin bence.

Sakince fikrini söylemiş dümdüz hakaret etmiş .Albeni sevimlilik çekicilik enerji.Dumduzsun havan yok demiş.,Niye tepki vermediniz hep böylemi bunun devamı gelir mi.Karsilik verseniz neye yarar böyle bir ilişki ne kadar da kötü.Siz öyle yapmayın ama albenilisi bul deyip terkedilir bu adam.Bu arada ben olsam ömrün sonuna kadar güvenmem bu evliliğe b planınız olsun cebinizde

X