Albenin yok dedi

Hayır dırdır yapıyorum ama kendisini beğenmemekle ilgili birsey söylemedim

Görücü usulü mü evlendiniz? Yoksa zifaf gecesi mi gözleri acıldı?

Screenshot_20240514_191509.jpg

Merhabalar
eşim durduk yere ortada kavga yokken bana 'insanın bi albenisi olur o da yok dedi . Kırgınim ama o hala birsey olmamis gibi . Neden evlenmiski madem . Siz olsanız ne tepki verirdiniz?
"Senin de pipin küçük ben bişey diyor muyum?" deseydin keşkem.

Konunuzu ilk okuduğumda sizinle görücü usulü aile zoruyla evlendiği geldi nedense.
Geç yaşta mı evlendiniz ?
Severek evlenen biri bu sözleri sarfedemez, sizi kırmaktan zerre çekinmeyen biriyle evlilik zor olmalı kolaylıklar diliyorum.
Cevap olarak aynaya bak sende bulunmaz hint kumaşı değilsin deyin bence.
24 yaşimda evlendim

Merhabalar
eşim durduk yere ortada kavga yokken bana 'insanın bi albenisi olur o da yok dedi . Kırgınim ama o hala birsey olmamis gibi . Neden evlenmiski madem . Siz olsanız ne tepki verirdiniz?
Bakkala markete git bi albeni cikolatası al aksam yemekten sonra kahve yap yanına koy mocana götür bu ne derse sen bana albeni nin yok dedin bende gittim aldım de..
Ben onumu dedim, yada yanlıs anladın çikolata degil demek istedigim dediginde
Sus agzını acma madem albenim yok neden evlendin benimle de tavrını koy carp kapıyı git yatak odana sırtını dön yat cezasını ceksin burnu sürtsün aklı başına geldi geldi gelmedi kendi bilir..
Keske benim kocayla sizin gibi yüz yüze gelip muhatap olabilsem

Ah ah ve yine bazı öküz erkekler
bulunmaz Hint kumaşıyla sarı bezi karıştırmış😂
İnsanın az albenisi olur doğru ama oda yok kendisini bilmesi çok güzel bi davranış aslında tebrik etseydin bu şekilde 😌👏
Allah'ım daha çorabını kirli sepetine atmaktan aciz hatırlatmasak tırnaklarını kesmicekler şu konuşmalara bak gevşekler ya
Tabi kadın hep süslü bakımlı olucak kocada yırtık baksırka donla oturacak.. Dönsünlerde bi kendi kıçlarına baksınlar kız boşver hiç te üzülme bunlar hep aynı

X