Aldatılıyor muyum,paranoya mı ???

Burdaki tüm yorumlarin aksine ben bir şey olmadığını düşünüyorum. Elle tutulur bir sebep yok. Ikinizin de tanidigi ve düzenli gorustugunuz bir kadınla seni aldatacak kadar salak değildir bence.

Fark etmiyorki bizim erkeklere arap kadını dediğindede harem fantezisi kuruyorlar, internette Türk sayfalarında o kadar çok arap kadınların videolarını paylaşıyorlar ki şaşarsın. Kızı bilemem ancak arap kadınlarının diğer bir kötü tarafıda erkeğin hayatında bir kadın olmasını ilişkiye engel saymıyorlar zira onların kültürüne göre erkeğin bir kadınla yetinmesi anormal çünkü. Dediğim gibi yeni tanıştığın kimseyi hayatının içine özeline bu kadar kolay alma, bunu yalnızca erkek arkadaş ile ilgilide söylemiyorum.

Bence hemcinsine güvenme pek fazla sevgilinin yakının da da çok bulundurma evinde ders almanız bana göre doğru değil.kadinlarin bazıları hemcinsini kıskanır ve elde etmeye çalışır yakın arkadaşlarda da bunu gözlemledim. Genel anlamda sevgilini o kadından kıskandığını belli etme ama takip et derim. Abartmadan kuruntu yapmadan rahat bırakarak takipte olsan iyi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…