Aldatılmayı hakettim mi?

Özet: ortada evlilik yok
Adam iyi sabretmiş
Ya da umursamadı cesaret edemedi boşanmak zor tabi konfor alanından çıkacaksın
Neyse işte konu sahibi annesi aşırı narsist sorunlu bir tip
Konu sahibi aldatılmış bu süreçte
Suç. Benim mi diyor
Hayır değil
Eşiniz de suçlu
Ama evlilik yokmuş ortada
Baştan evlendiniz gibi devam edin işte çok düşünmeyin

Eşiniz 4 yıldır doğru yoldaysa dediğiniz gibi sizin de hatalarınızın etkisi çokmuş..Ueniden yapmış olsaydı sizinlr bir alakası yokmuş adamın karakteri bozukmuş derdim..Demekki siz de hatalarınızı fark edip düzelince hayatınız iyiye gitmiş...Keşke aldatılma travmasını yaşamadan fark edebilseydiniz hatalarınızı..Neyse ki mutlu sonla bitmiş....Hem siz hem de o eski kişiler değilmişsiniz .O zaman yeni başladınız sayıp hayatınıza adapte olup mutlu olun...Yeterince üzülmüşsünüz artık mutlu olun

Hata sizde değil annenizde. Böyle anne olmaz olsun, keşke görüşmeseniz. Size öyle büyük zararlar vermiş ki allah yardım etmiş de kurtarmışsınız, şuan daha farklı olabilirdi. Allahım böyle kadınlar keşke anne olmasa yarabbim,torununu kıskanmak nedir

Ikınızde hatalıymışsınız.Adam resmen annen sen ve kendı yaşamış .Ne olursa olsun aldatmamalıymış ama yapmış affetmıssın ve mutlusun.Ben sende adamdan daha fazla suc gordum.Aklını bulandırma mutluysan.

Bazıları yazmista aradan dört yıl geçmiş niye sorguluyosun artık diye ? Konu sahibi yerine ben cevap vereyim
.çünkü aldatmış kocası ve bunu unutamıyor değil dört yıl ölene kadarda unutmucak bu çok ağır bisi
konu sahibi kendini sucluyor çünkü suclamazsa devam edemicek eşiyle .herşeyin düzelmesini istiyor ama kendi içinde cebellesip duruyor .Allah yardımcın olsun konu sahibi sana unut hicbisi yokmus gibi davran diyemem zaten istesende unutamazsın . şunu da söylemeden gecemicem kendini suçlamayi bırak artık dahada çekilmez bı hal alır bunu yapman .bı psikiyatriye git iyi gelicek inan bana
Bende şuan tedavi oluyorum çok şükür iyiyim şuan.

Evliliginizi bu duruma siz sokmussunuz siz duzeltmissiniz. 4 sene olmus neden simdi kafanizi bulandiriyorsunuz ki. Madem hazmettiniz tum bunlari ve mutlusunuz daha da mutlu olun. Guzel kurtarmissiniz

valla bacım bu hikaye doğruysa sen zaten imkansızı başarmış, hem kendini hem evliliğini kurtarmışsın...bu kadar hızlı ve bilinçli bir aydinlanma ve net bir dönüşüm rönesansta bile görülmemiştir...takdir ettim yeminle geçmişi çok kurcalama artık ama bence sen o kocaya yine de çok güvenme, ondaki dönüşüm biraz kıvırma gibi geldi bana

Aldatılmayı hiç kimse haketmez. Siz yine de kendinizi tekrar aldatılmaya hazırlayın, belki şimdi bile aldatıyordur. Bir kez yapan bir daha yapar. Affetmeniz çok büyük bir hata
biraz sert olmuş ama katılıyorum, hele bi de işin içinde çoklu ihanete ek olarak zora gelince intihar girişiminde bulunmak gibi ajite hareketler de olunca....tedbirli ve hazırlıklı olmakta fayda var

Herkes için bir dönüm noktası vardır, sizinki geç olmuş. Evlilik sevgi, anlayış ve dostluk üzerine kurulur, siz bunu baştan anlayamadığınız için eşiniz dışarıda aramış. Ben eşinizi suçlayamadım sizde hata varmış ama şu an her şey düzelmiş, lütfen sorgulamayın var olanın tadını çıkarın. Geçmiş geçmişte kalmalı, elini tutun geleceğe bakın.

Erkeklere resmen, aldattım benim hatun kendine geldi dedirtiyorsunuz....Adam iyi ki aldatmışım, bunu bekliyormuş düzelmek için demiştir ...Arkadaşları arasında bile gülerek bu şekilde devam o zaman falan demiş bile olabilirler yani...

Sen de of hayatının uyanışını yaşamış gibi anlatmışsın..Bi gıcık oldun bu konuya heee

Bu arada sen erkek misin acaba? Mune bu üye erkek olabilir mi? Hoş erkekler bu kadar uzun yazı yazabiliyor muydu sanmam ama

Erkek değilim ve yazdıklarımın hepsi doğru..Tabiki hiç kimse aldatılmayı haketmez .Ama bakınca bizimki zaten bir evlilik yol arkadaşlığı değil de sorumluluk ve görevlerden oluşmuş bir ev arkadaşlığı gibiymiş diyebiliyorum.Ben bunu paylaşırken belki bazı insanlar feyz alır kendindeki hataları fark edebilir başına böyle bir olay grlmeden düzeltebilir diyede düşünmüştüm..Evlilikte ve bütün insani ilişkilerde sevgi ve anlayışın empatinin ne kadar önemli olduğunu ben bu yaşta (malesef 40 yaşında )anladım ..Umarım yuvalar yıkılmadan insanlar kendilerinde de hatalar varsa kabul edip düzeltitler

Geçmişi ve geleceği düşünmeden bugünü yasa diyor danışmanlar siz de öyle yapın.
Yalnız dikkatimi çeken o kadar pasif sindirilmiş bir kadının bu kadar zekice hareket etmesi. Telefon bilgisayar araştırmanız alkışlanır. O kadar detaylı bilgilere ulaşmanız, bilgisayardan geçmişi tekrar getirmeniz olağanüstü geldi bana...ben yardım almadan mümkün değil yapamazdim .
Affettiginiz için de inşallah pişmanlık yaşamazsınız. Bir kadın için en zorunu yapmışsınız.

Evet sindirilmiş aşağılanmış, her yaptığı eleştirilmiş bir çocukluk ve gençlik yaşadım.Evlendikten sonrada boyut değiştirerek devam etti.Ve ben bu baskıya alışkın olduğum için farklı olabileceğini hiç aklıma bile getirmemişim..Evet bundan kurtulmayı düşünememem aptalca ama aslında aptal biri değilim..Galiba insan tadını almadığı birşeyin eksikliğinide duymuyor..Ancak şimdi huzurun özgürlüğun tadını aldığım için annemle çok az görüşüyorum ve ona gerektiğinde cevabınıda veriyorum..Belki yaşadığım travmanın etkisi, yada psikolojik olarak en dibe düşmenin etkisi bilemiyorum..Ama yıllarca eşimin yaptıklarının farkına varamamak değil hayatımın ve kendimin tamamen önemsiz hissetmemden bu duyarsızlığım galiba .Bilemiyorum.Kendimi çözrmiyorum..Ama bence erkekler böyledir kadınlar şöyledir diye birşey yok.Her insan farklı bir hikaye.Eşim aslında gerçrkten çok iyi bir nsan çok duygusal ve çok sevgiye aç..O da benim tersime annesiz büyümüş..Annem onu sevsin diye oda hep onu mutlu etmeye çalışırdı..Hep takdir edilmek önrmsrnmek isterdi..Ben onun tel konuşmalarından bunu fark ettim. He bilgisayarı geri getirmede 17 yaşında ki kızımdan destek aldım..Diğer tel uygulama vs.araştırarak öğrendim..Kafam bu tip şeylere çalışır..Meraklıyımdır teknolojiye..Kombisini bile arızalanınca çalıştıramayan , telefonda anlamadığı şey olan komşular fln benden yardım isterler..

Geçmişe ait travmaları, blokajlari bilinçaltinizdan tamamen silin. İmkanınız varsa bir danışman yardımıyla yoksa nette çeşitli videolar var biraz araştırmayla ulaşabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…