Allah aşkına söyleyin, normal mi?

Ben hep sevildiğimi düşünüyodum. Elimde bi tek bu vardı. Bu da yokmuş. Çok üzücü.

Sevilmişsinizdir muhakkak ama evlenmek baska sevmek başka. Bir cok kişinin eşinden önce de sevip sevildigi eski iliskileri olmustur. illa evlilikle bitmeyebiliyor.

aman boşver ya. biraz üzül sonra hayatına bak. saçma sapan davranmış. bizi sevmeyen değil bizi seven lazım bize. vur tekmeyi gitsin bir daha asla adını anma. biraz kendi ruh sağlığın için acını yaşa sonra zaten toparlarsın. tek tarafın çabalaması kadar yorucu bişey yok şu ilişkilerde.

Ben hep sevildiğimi düşünüyodum. Elimde bi tek bu vardı. Bu da yokmuş. Çok üzücü.
Aslında gayret, çaba, özveri, değer, özen yoksa seviyor olması da mutluluk getirmiyor. Böyle bir adamla beni seviyor diye evleniyoruz. Aynı lakaytlığı zirveye çıkararak hayatınızı kemiriyor bu tipler. Ayrılma konusu gündeme geldikçe çok seviyorlar :) Sonrası aynı..

Keşke geçen sene açtığınız konuda ayrılsaymışsınız. İlgisiz olduğu belliymiş. Aranıza giren mesafe onun tarafından sogukluğa sebep olmuş.
Arkadaşlarınızla kaç günlüğüne tatile çıktınız ki bunu bahane ediyor? Zeytinyağı gibi üste çıkıyor.
Daha 28 yaşındaymışsın. Bu sana tecrübe olsun. Bundan sonraki ilişkinde daha gözünü açık tutarsın.
3 sene harcadım diye yalan yanlış bir evlilik yapma.

Ben çok ağlak bir insanımdır, o da bilir. Ben ağlarken bitirmiştik konuşmayı. Ben hala ağlıyorum. Bi kere az önce aradı, mesgule attım. Bu bile önemsenmediğimi bir kez daha gösterdi. Ben olsam böyle yapmazdım ya

Yok normal değil, önceki konuda ne istediğini söylemen konusunda seni yüreklendirmiştim ama şuan pişman oldum çünkü adam çok hevessiz ve seninle vakit geçirmek istemiyor, herşeyi resmen kabız haline getiriyor. Olaylar akmıyor ilerlemiyor, ben kendi hikayemden örnek vermiştim ben de evlenmek istediğimi söyledim vs diye ama bu adamdan bi cacık olmaz. Çünkü ben evlenmek istiyorum diye askerdeyken izinde aileleri tanıştırmış, askerlik bitince de iki ay sonra evlenmiştik, seninki hala oyalıyor hala. Bence bitirmelisin.

İte kaka yapılan işlerden hayır gelmez. Evlendiğiniz zaman daha da rahatlayacak umursamaz bir adama dönüşecek. Bu adam ile evliliği uzuuuuunnn uzzuuuuunnn düşünmelisiniz. Evlenmek için sadece sevmek yetmiyor

Sevgiyi sadece lafta söyleyip icraatta bir adım atmayanları bir silkelemek lazım.Ha silkelemenize rağmen bir şey yapmıyorsa kendi haline bırakın ama siz yolunuza bakın.

Bana her şeyi hep karşıdan bekliyormuşsunuz gibi geldi..
Önceki konunuzu okumadım ama burada sürekli adam peşinizden koşsun bir şeyler yapsın diye beklemişsiniz.
Açıkçası ben o gayreti ve isteği sizde de görmedim..

Hakkınızda hayırlısı..

Tayininizi isteyin. Kısmetiniz o taraflardadır belki. Evlenmek isteyen ,gönlü olan böyle davranmaz çünkü.

Siz zaten ayılmışsınız ona dair bir şey demeyeceğim her şey bariz. Şimdi ayrılmak isterseniz muhtemelen paniğe kapılıp hemen evlenelim , hazırlık yapalım diyebilir tedbirli davranın. Adamın evlenmeye gönlü yok çok bariz, oladabilir ama sizi böyle avutması zaman kaybettirmesi her seferinde hayal kırıklığına uğratması çok ayıp, kabul edilemez. Zaten ite kaka evlenseniz de burnunuzdan gelir emin olun. Her aşamada isteksiz , aman olursa olur olmasa da olur diyen bir adam gerçekten heves bırakmaz. Sürekli bir yerlere sürükleyeceksiniz, hadi davetiye bakalım, hadi artık damatlığını seç , hadi düğün mekanı bakalım. O kadar yılacaksınız ki, gerçekten gönlü olmayana iş yaptırmak boş bedeni sürüklemek gibi, ne tat kalır ne heves ne mutluluk. Neyi hakettiğinize kendiniz karar verin.

O değil de, evlenirseniz 2 ay kv kp olduğu yere götürecek sizi. Tatil ömür boyu hayal. Sadece bu yüzden bile ayrılırdım.
Tatil kırmızı çizgim

2 aylik tatilde birlikte bir seyler planlayamamisken,
ayda bir, o da haftasonu gorusurken,

bence siz de bu evliligi istemeyin.

Zorunlu nedenlerle bircok kisi uzun mesafe iliskisi yasiyor ama bu demek degil ki bu cok normal. Degil yani, ayda bir gordugunuz adam sizin icin olup bitmesi lazim bence iliskinin devami icin. Keza sizin de o sekilde.

Sizin kendisiyle evlenmek istediğinize o kadar emin ki olabildiğince ağırdan alıyor aklınca.
Kendinizin farkına varın ve sizi cepte gören bu adama tekmeyi basın.
Siz ayrıldıktan sonra gelecek olan evlilik tekfine de sakın aldanmayın

ayy geçen de konu açmışsınız ve herkes size ayrılın demiş zaten
böyle adamlarda ne buluyorsunuz adam zahmet edip sizinle tatile bile gelmiyor ki?
evlense ne olacak ki hadi evlendiniz diyelim
nasıl bir hayat bekliyor sizi yani?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…