Amh yükselttim.

Merak ettim amh testi yapacaktın yaptirdinmi. Hangi kuru uyguladin
Yaptırdım canım normalde 0.3 idi şimdi 0.5 olmuş fsh 21 di 9 olmuş. Doktorum iyi bir gelişme dedi aynen devam et dedi. Ben tahlil sonuçlarımı Saraçoğlu hocaya yazdım o bana 1 ay hayıt otu, 1 ay testere dişli Aslan pençesi ve 1 ayda testere dişli aslan pençesi, civan perçemi, sarı kantaron karışım çay ve Doktorum proxywomen vermişti üç ay kullandım yememe içmeme dikkat ettim avut cubur kestim sağlıklı beslendim sonuç böyle oldu. Yine devam edeceğim...

Merhaba amh yükseldi mi
Normalde 0.3 idi şimdi 0.5 olmuş fsh 21 di 9 olmuş. Doktorum iyi bir gelişme dedi aynen devam et dedi. Ben tahlil sonuçlarımı Saraçoğlu hocaya yazdım o bana 1 ay hayıt otu, 1 ay testere dişli Aslan pençesi ve 1 ayda testere dişli aslan pençesi, civan perçemi, sarı kantaron karışım çay ve Doktorum proxywomen vermişti üç ay kullandım yememe içmeme dikkat ettim avut cubur kestim sağlıklı beslendim sonuç böyle oldu. Yine devam edeceğim...

Hanımlar kesinlikle yükseliyor, benimde amh 0.17 çıkmıştı bende bu konuyu açan hanım gibi aynı şeyleri yaşadım yıkılmıştım resmen. Ama Saraçoğlunun soğan kürü, hayıt ve sağlıklı beslenme sayesinde çok değil 2 ay sonra amh değerim 1.4 çıktı. Allahtan her zaman umut vardır.

Amh
Arkadaşlar bunu bütün amh yükselmez amh çok düşük denilip. Senin çocuğun olmaz denilen arkadaşlar için yazıyorum. Ben tam 3 aşılama 2 tüp bebek yaptırıp hamile kalamayan biriyim. doktor bana amh çok düşük fazla şansin yok yumurta donasyonu yatırmalısın dedi. Yalnızca 1 adet yumurta oda ise yaramaz dedi. Beyninden vurulmuşa dönmüştüm. Bu arada amh değerim ilk 0.01 'di. Daha sonra ilaçları komple bıraktım. Tam bir yıl boyunca hiç bıKmadan kür uygulamaya başladım. Az sonra uyguladigim kürü assagida yazacağım. Küre başladıktan 6 ay sonra amh testi yaptırdım. 0.77 cıktı.vre kür uygulamasından 1 sene sonra AMH 1.90 ve tam 9 tane sağlıklı yumurtam oluştu.ben çocuğu olmayanların.amh düşük senin çocuğun olmaz denilen kader arkadaşlarımın durumunu ruh halini gayet iyi anlıyorum.cnunku aynı acıyı bbendeçektim.iste beni hayata döndüren o kür fakat bu kuru adet olsanizda devam edeceksiniz hiç bırakmadan ben tam 1 yıl uyguladım

Akşamdan zeytin yağında bekletilmiş 7 adet kuru inciri hazırlayın sabaha kadar zeytin yağında beklesin
Sabah ac karnına kahvaltıdan yarim saat önce 1 su bardağı demlenmiş hayıt suyu ardından akşam zeytin yağında beklettiğimiz incirden yiyin 7 sını yiyebilirseniz yiyin yiyemezseniz en az 3 tanesi sabah hayıt suyunu içtikten sonra mutlaka yiyin
Öğlen yemekten yarim saat önce yiyemediginiz incirleriniz varsa yiyin bol su için
Akşam yemekten yarim saat önce yine hayıt demleyip için ben hayıt tohumu alıp kendim 15 dakika demlendirip içiyordum. Eğer halen yiyemediginiz inciriniz varsa yiyin. başka hiç bisey yapmadım. bol su tüketmeye dikkat ettim. Bana şifa oldu inşallah sizede şifa olur kardeşlerim.sevgilerimle...
Benee hormon testi verdim doktorum temiz dedi ama e nabizdan butun degerlere bakihorum hepsi var amh yok sizce doktorum unutmhs yazmamis olabilirmi yoksa benmi goremiyorum degerimi

Maşallah canım yaşın kaç ve incir havuç kürü falan yaptın mı ayrıca
Hanımlar kesinlikle yükseliyor, benimde amh 0.17 çıkmıştı bende bu konuyu açan hanım gibi aynı şeyleri yaşadım yıkılmıştım resmen. Ama Saraçoğlunun soğan kürü, hayıt ve sağlıklı beslenme sayesinde çok değil 2 ay sonra amh değerim 1.4 çıktı. Allahtan her zaman umut vardır.

Yaptırdım canım normalde 0.3 idi şimdi 0.5 olmuş fsh 21 di 9 olmuş. Doktorum iyi bir gelişme dedi aynen devam et dedi. Ben tahlil sonuçlarımı Saraçoğlu hocaya yazdım o bana 1 ay hayıt otu, 1 ay testere dişli Aslan pençesi ve 1 ayda testere dişli aslan pençesi, civan perçemi, sarı kantaron karışım çay ve Doktorum proxywomen vermişti üç ay kullandım yememe içmeme dikkat ettim avut cubur kestim sağlıklı beslendim sonuç böyle oldu. Yine devam edeceğim...
Ya resmen yükseliyor demekki, peki bu doktorlar niye böyle yok yükselmez imkansız diye konuşuyor? Nasılsın sevindim anlatamam nasıll Allah yolunuzu açık etsin 1 leri 2 leri görün 🙏
Bu arada ibrahim saracogluna nasil ulaşabiliriz?

Maşallah canım yaşın kaç ve incir havuç kürü falan yaptın mı ayrıca
26 yaşındayım birde orta derecede pcos um var. Düşünün yani bu yaşıma rağmen bana erken menepoz tanısı koyup acil tüp bebek demişlerdi. Sabah akşam aç karnı Saraçoğlunun tarif ettiği şekilde soğan kürü yaptım onun bana çok iyi geldiğini düşünüyorum. Kahvaltıdan 2 saat sonrası kadar hayıt suyu içtim öğle araları keten tohumu ceviz incir yedim ara arada çörekotu bal karışımı yapıyordum ve doktorum maxiper adında bir multivitamın tavsiye etti onu alıp kullandım. Abur cuburu ve bıraktım kahveyi çok azalttım. Bunlara iki ay çok düzenli bir şekilde devam ettim. İlk doktora gittiğimde hiç olgun yumurtam gözükmezken 2 ay sonra hem fsh düşmüş amh yükselmiş 4 tanede güzel yumurtam göründü. O zamanlar sürekli araştırma yapıyordum örnekler arıyordum çok korkmuştum bu değerler değişmez diye, doktor Saraçoğlunu ve kimler iyi örnekse onları dinledim Allah’ın izniyle bu değerler değişiyor sizde uygulayın hatta belki başka faydalı şeylerde vardır Allah’ın izniyle değişir değerleriniz.

Ya resmen yükseliyor demekki, peki bu doktorlar niye böyle yok yükselmez imkansız diye konuşuyor? Nasılsın sevindim anlatamam nasıll Allah yolunuzu açık etsin 1 leri 2 leri görün 🙏
Burda önemli olan yumurtaların kalitesi diye biliyorum
Bu tarz kürler amhı yükseltiyor ama kaliteyi artırmıyor

Yükselmez diyen tüp bebek doktorları canım amh düşük ve gelen adetlerle daha da düşer deyip gözlerini korkutup hemen tüp bebek yapın şeklinde hemen Tüp bebeğe sevk etmek için ben kendi doktorumdan başka bir doktora daha gittim emin olmak için tüp bebek yapan bir doktordu Bir gün bile senin aleyhine işliyor dedi Bir an önce karar ver hemen gel yumurta toplayalım dedi. Üstünden üç ay geçti kürler falan yaptım bu arada kendi doktorum takviye vermişti onları kullandım ve sonuç daha da yüksek oldu düşmedi çok şükür. Eğer ikinci gittiğim doktora sözüne baksaydım kendimi ameliyat masasında bulacaktım iyi ki de öyle bir şey yapmamışım. Yani amh yükseliyor. Önemli olan beslenme ve takviyeler

Ben de aynen
26 yaşındayım birde orta derecede pcos um var. Düşünün yani bu yaşıma rağmen bana erken menepoz tanısı koyup acil tüp bebek demişlerdi. Sabah akşam aç karnı Saraçoğlunun tarif ettiği şekilde soğan kürü yaptım onun bana çok iyi geldiğini düşünüyorum. Kahvaltıdan 2 saat sonrası kadar hayıt suyu içtim öğle araları keten tohumu ceviz incir yedim ara arada çörekotu bal karışımı yapıyordum ve doktorum maxiper adında bir multivitamın tavsiye etti onu alıp kullandım. Abur cuburu ve bıraktım kahveyi çok azalttım. Bunlara iki ay çok düzenli bir şekilde devam ettim. İlk doktora gittiğimde hiç olgun yumurtam gözükmezken 2 ay sonra hem fsh düşmüş amh yükselmiş 4 tanede güzel yumurtam göründü. O zamanlar sürekli araştırma yapıyordum örnekler arıyordum çok korkmuştum bu değerler değişmez diye, doktor Saraçoğlunu ve kimler iyi örnekse onları dinledim Allah’ın izniyle bu değerler değişiyor sizde uygulayın hatta belki başka faydalı şeylerde vardır Allah’ın izniyle değişir değerleriniz.
Ben de aynen doktor Saraçoğlu‘nun kürlerini yaptım ve hamdolsun Amh azda olsa yükseldi Şimdi yine devam ediyorum bunlara ek olarak polen bal karışımı yiyorum her sabah bir tatlı kaşığı. O da amh yükseltiyormuş

X