Anestezisiz Diş Çekimi ?

Çok geçmiş olsun.
Bu nasıl hekim böyle diş yahu bu iyi ki aletleri alıp biyerlerini koparmadın.

Yazılı şikayet verdin mi ? Bisüre sonra arayıp şikayetle ilgili çağırıyolar gitmezsen kapanıyo gidersende enfazla uyarı alır

Vay be. Hem uyuşturma, hem kanla dolsun ağzım, üstüne de fırça yiyeyim. Bir de dayak atsaymış keşke! Dişçi mi kaba inşaat şefi mi belli değil!

Bu devletin düzgün bir diş hastanesi yok mu?
Hepsi mi böyle abuk sabuk olur?
valla devletin yaşadığım şehirdeki neredeyse bütün diş hastanelerine gittim hemen hemen hepsi böyle :KK43: hatta bir tane dişim için o dişini kaybetmişsin çekeceğiz dediler yarım saat sonra özele gittim adam 2 seansta halletti ve o dişimden hiçbir sorun yaşamadım kaç sene geçti üzerinden... maddi durumu bu konuda yetersiz insanlar ölsün...

Manyak mı bu ?
Kanal tedavisine gideli daha 3 gün oldu uyuşturmadan yapıldıgını düşünemiyorum bile insanı yerinden oynatır.
Bildiginiz ameliyat gibi bir şey

Anneme özel doktoru uyuşturmadan kanal yapmıştı

Ada'm öğrencisiydi intikam almış demiştik hatta

Ama çok acımadı demişti yüksek tansiyon hastası diye anestezi vermek istememiş

Oğlumun doktoru da iğnesiz fısfısladım dolgu yaptı iki dişe ama onunki süt dişi belki siniri yoktur zira bir kere ahh sesi başka sesi çıkmadı

Dişini çekerken iğne yaptı ama

Çok geçmiş olsun.
Bu nasıl hekim böyle diş yahu bu iyi ki aletleri alıp biyerlerini koparmadın.

Yazılı şikayet verdin mi ? Bisüre sonra arayıp şikayetle ilgili çağırıyolar gitmezsen kapanıyo gidersende enfazla uyarı alır
yazılı şikayette bulundum hastanenin hasta hakları birimine çağırırlarsa gideceğim en fazla yarım saatimi alır en azından başkalarına yapmasınlar...

valla devletin yaşadığım şehirdeki neredeyse bütün diş hastanelerine gittim hemen hemen hepsi böyle :KK43: hatta bir tane dişim için o dişini kaybetmişsin çekeceğiz dediler yarım saat sonra özele gittim adam 2 seansta halletti ve o dişimden hiçbir sorun yaşamadım kaç sene geçti üzerinden... maddi durumu bu konuda yetersiz insanlar ölsün...

15 sene olmuştur diş için devlet hastanesine gitmeyeli.
Özelde diş çok pahalı ama zaten dişçi koltuğu korkum var, devlette 5e 10a katlanıyor-du.

Ozelde yaptim disimi once kanal cephesi sonra dolgu yapildi igne ile uyusturulmadi.sadece fis fis yapildi arada.
Devlette de bir dis cektirdim igne ile uyusturuldu.

yazılı şikayette bulundum hastanenin hasta hakları birimine çağırırlarsa gideceğim en fazla yarım saatimi alır en azından başkalarına yapmasınlar...

Birkez kadın doğumcu şikayet ettim kafın doktor değil resmen intihar sebebiydi.
Ben direk başhekime şikayet etmiştim sözlü olarak ki hasta bakıcı mı hemşire mi drun yanında çalışan şahidim vardı o kadıncağızda ağlaya ağlaya çıkmıştı drun yanından aratıp özür dilettiler yoksa canına okurdum .
Geri adım atma sakın

Diş çok hassas değilse ve ağrı eşiğiniz çok düşük değilse anestezisiz dolgu oluyor. Ama genelde yapmayı tercih etmiyorlar devlette gördüğüm kadarıyla söylemek gerekiyor, özeli bilmiyorum.
Ama ne kanal tedavisi ne çekim doğru olur, hadi sallanıyor diye denedi yani bu ne biçim bir davranış şekli canınız yanmış yapmak yerine fırça çekiyor, terbiyesiz. Ben İzmir' de henüz yaşamadım çekimde böyle bir şey, önce çağırıp iğneyi yapıyorlar belli bir süre sonra tekrar çağırıp çekiyorlar. Kanal tedavisini tecrübe etmeme de çok uzun zaman yok gibi..
Umarım işe yarar şikayetiniz... Çok geçmiş olsun.

Hastanelerdeki diş polikliniklerini bende sevmiyorum. Ama kartaldaki yavuz selim hastanesi diş konusunda çok iyi, çok ilgililer. Bende cevizlideki diş hastanesinde yaptırmıştım dişimi. Doktorumdan memnunum. Öneririm İstanbul da yaşayanlara.
Konuya gelirsek şikayetten birşey çıkmaz muhtemelen. Geçmiş olsun.

dolguda anestezi olmadan da yapılabiliyormuş sanırım onu okumuştum (sinirleri ölen dişler için) ama çekim beni benden aldı kadın 1 saniye beklemeden tak diye çekti neye uğradığımı şaşırdım inanın :KK43:
Ben dolgularimi hep anestezisiz yaptırdım. Ağrı eşiğim yüksektir. Doktorum dayanamayacak gibi olursan hemen söyle diyordu. Ama çektirmek bıraz ürkütücü geldi. :110:

Anneme özel doktoru uyuşturmadan kanal yapmıştı

Ada'm öğrencisiydi intikam almış demiştik hatta

Ama çok acımadı demişti yüksek tansiyon hastası diye anestezi vermek istememiş

Oğlumun doktoru da iğnesiz fısfısladım dolgu yaptı iki dişe ama onunki süt dişi belki siniri yoktur zira bir kere ahh sesi başka sesi çıkmadı

Dişini çekerken iğne yaptı ama
Cekerken yapilmali yani o aci cok baska /(

Ayyyy dişçi korkum yok ama içim çekildi okurken, kasıldım resmen oturduğum yerde...

Niye o esnada tepki göstermediniz ki, konuşamıyor olsam bir tane çakarım, anlar durması gerektiğini...

Benim diş tedavimde 3/4 tane iğne vurulduğu halde ittirip kaktırken rahatsız oldum, anestezisiz olur mu hiç!

Birkez kadın doğumcu şikayet ettim kafın doktor değil resmen intihar sebebiydi.
Ben direk başhekime şikayet etmiştim sözlü olarak ki hasta bakıcı mı hemşire mi drun yanında çalışan şahidim vardı o kadıncağızda ağlaya ağlaya çıkmıştı drun yanından aratıp özür dilettiler yoksa canına okurdum .
Geri adım atma sakın
Bende ilk bashekimlige ciktim ama geri gonderdilee hasta haklarina sikayet ettim mecburen insallah bende sizin gibi bir sonuc alirim ama sahidim yok iste :KK43:

X