Anestezisiz Diş Çekimi ?

Aynen öyle inanamadım okuyunca başınıza gelenleri..psikojik olarak kimbilir ne kadar etkileyecek sizi.
Bence mahkemeye verin.sonuna kadar mücadele edin.
Saglik bakanligina yazili sikayette bulunacagi
Oooo şarkı da var, iyiymiş. Herşey var ama morfin yok!

Bence çok nankörsünüz. Kadın ağzınızı uyuşturmak için şarkı bile söylemiş ama yine yaranamamış! Sizin gibi hiçbir şeyden memnun olmayan hastalara ne yapmak lazım bilmiyorum. Çok biliyorsanız kendi dişinizi kendiniz sökün evinizde!
çok haklısınız bana kv bile kendin çek dedi olur mu öyle şey anne diş hastaneleri niye var o zaman dedim de keşke kendim çekseymişim madem böyle kasap usülü yapılacaktı

Bu kişi birtek size böyle değildir yerinizde olsam gider kapıda bekler çıkana nasıl davrandığını sorar memnun değilse şikayet etmesini söylerdim 3-5 kişi şikayet etse sanmıyorum ki orda tutsunlar
işe gecikiyordum kalamadım hastanede ama umarım vatandaşlarımız bilinçlidir de haklarını aramayı denerler...

Yok artık :silah:
Ben devlette bir kadına denk gelmiştim, besmeleyle başlıyor arada sakinleştiriyor, işin ortasında yaptığı işten mutlu olup şarkı mırıldanmaya başlıyordu :ıslık: kanal tedavisinde iyice uyuşturduğu halde tansiyonum düştüğü için bir saat uğraşmıştı benimle, başka hastaya geçmemişti, alnımı nemli bezle sildi falan.Sağolsun. Bir tek onun kapısında kuyruk oluşuyordu...Şimdi aynı kadını özelde bulsam gidicem, görevden almışlar , ama bulamadım:KK42: bu hikayelerden sonra bir başkasına nasıl giderim bilmiyorum. Sonuna kadar haklısınız, şikayet edin her yere...
bazıları gerçekten işinin hakkını veriyor. biz kimseden bizi pohpohlamısını beklemiyoruz ama bu kadarıda gerçekten fazla geldi bünyem kaldırmadı :KK43: bimere de şikayet ettim birde sağlık bak. dilekçe yazacağım...inşallah sonuç alırım :KK43:

şikayet etmekte en doğrusunu yapmışsınız.
daha önce kanal yapılan dişimi geçen ay çektirdim. içinde hiç sinir olmamasına rağmen uyuşturdu dişci. devletin ağız ve diş sağlığına gitmiştim açıkçası korkmuştum ama hiç pişman etmedi. gittim bir de diğer dişime kanal yaptırdım :)
normal de özele ve fakültedeki hocalara yaptırmıştım.
ben hala uyuşturmadan kanal yapışına hayret ediyorum.
ayrıca işini bilmediği kesin.
diş çekimi yapılan gün bir başka dişe işlem yapılmamalı.
aslında kanalda daha önce sinirler alındıysa öyle çok acı olmuyor ama tedirgin oluyoruz haliyle... birde düşünün çekilen dişe yaptı dolguyu. daha 2 dk geçmeden

Geçmiş olsun. Bende devlet hastanesinde öyle bir S A L D I R I YA maruz kalmıştım. Doktor tükürmeme bile izin vermemişti. Bende boğulmamak için, ağzımda ne varsa doktorun suratına püskürttüm. Benim intikamım böyle oldu.
keşke bende öyle yapsaydım hak etmişti artık. birde ağzını çalkala diyor bardağı dolurmuyor sonra çalkalasana ağzını diye kızıyor. o halde konusamıyorumda tabi... ayy valla acıların kadını gibiydim

Uyuşturmadan kanal tedavisi yaptığına eminmisiniz? Bence bu imkansız. Kaldıki buna dayanmış insan diş çekimine çok rahat dayanır. Çok geçmiş olsun.
kanal tedavisi yapılmadı diş çekildi hemen ardından dolgu koyuldu. daha önce işlem görmüş bir dişti yani sinirleri alınmıştı. zaten daha önce de dayanamadığım için işlemin ortasında yapmıştı anesteziyi. yani sinirleri alınmış bir dişte kanal dolgu kolay olur ancak anestezi yapılmadan diş çekiminin acısının tarifini bile veremem burada...

dişçi ruh hastasımı yaa. ben okurken bile korktum. Bu devirde manyakmi bu. kesinlikle ve kesinlikle şikayetçi olun. Başkaları da mağdur olmasın. hatta ismini verin bize gitmeyelim kazayla. hakediyor yani.
geçmiş olsun kardeşim.
ismini burada yazmayım isterseniz mj atın size özelden bilgi vereyim. kesinlikle peşini bırakmayacağım çünkü bir başkasıda aynısını yaşasın istemem...çok tesekkür ederim...

Saglik bakanligina yazili sikayette bulunacagi

çok haklısınız bana kv bile kendin çek dedi olur mu öyle şey anne diş hastaneleri niye var o zaman dedim de keşke kendim çekseymişim madem böyle kasap usülü yapılacaktı

Kayınvalidenize selamlar. Bak aklın yolu bir :KK53:

Çok geçmiş olsun ne diyelim.

kanal tedavisi yapılmadı diş çekildi hemen ardından dolgu koyuldu. daha önce işlem görmüş bir dişti yani sinirleri alınmıştı. zaten daha önce de dayanamadığım için işlemin ortasında yapmıştı anesteziyi. yani sinirleri alınmış bir dişte kanal dolgu kolay olur ancak anestezi yapılmadan diş çekiminin acısının tarifini bile veremem burada...
Şimdi anladım. Kanal tedavisi daha önce yapılmıştı. Bende sanki anestezi yapılmaksızın kanal tedavisi gördünüz algısı oluştu da o yüzden sordum. Wallahi çok geçmiş olsun.

hayır ağız ve diş sağlığı fakültesinde yapıldı. tıp fakülteleride ayrı işgence gerçi.... öğrencilerin elinde heder ediyorlar.
Tip ve dis hastaneleri cok cogun oldugu icin uyusturup bekleyemiyorlar direk isleme geciyorlar. Insani mahvediyorlar. O calisanlara oturun aynisini yapalim deseniz korkudan yaptiramazlar. Benim bir dis cekimi olmusru inanin hic abartmiyorun oglen 1.30 da oturdum aksam 4.30 da kalktim koltuktan parcaladigi dis etimi nerdeyse canli canli diktiler.

Tip ve dis hastaneleri cok cogun oldugu icin uyusturup bekleyemiyorlar direk isleme geciyorlar. Insani mahvediyorlar. O calisanlara oturun aynisini yapalim deseniz korkudan yaptiramazlar. Benim bir dis cekimi olmusru inanin hic abartmiyorun oglen 1.30 da oturdum aksam 4.30 da kalktim koltuktan parcaladigi dis etimi nerdeyse canli canli diktiler.
sanıyorum öğrenciye denk geldiniz bunun baska bir açıklamasını düşünemiyorum korkunç :KK43:

Asistandi. Insan caninin degeri yok ki oralarda. Kadavra muamelesi gibi kes bic.
ne yazıkki dediğiniz doğru :KK43: hiçbirine hakkımı helal etmiyorum ücretsiz değil sonucta afedersiniz eşşek gibi çalışıp sigortam yatıyorsa onlarda gerekli özeni göstermek zorundalar....burada tek hata sağlık bakanlığının, gerekli yaptırımları uygulasa o zaman görün doktorları...

X