Anlayamadım?

Yaklasık altı aydır bır ilişkım var ,onu sevdiğimi düşünüyorum aynı sekılde onun da benı sevdıgını düşünüyorum ama aramızda geçenleri bırkac ornekle anlatayım belkı benım goremedıklerımı gorebılırsınız.onunla ılk buluştugumuzda hanı o ilk gorus varya baktım ve nası vakıt gecırecegım hemen kaçmalıyım burdan dedım.sonra oturduk ettık bende kalmak ıstedim.her neyse o benım karakterımın aksıne cok konuskan kendıne guvenen guclu bırı bu benı çok etkıledı günden gune baglandım hep gorusur olduk onu gormek ıcın hep yanına gıttım ayrı yerlerdeyiz,mesela rn basta daha ılk zamanlar daha sevgılı degılız cok ısrarlar sonucu benı evıne davet ettı ıkna ettı bende tereddütle kabul ettım yolda kararsız olduğumu belırttım nası bagırıyo ben senın gıbı ınsan gormedım ne dengesızsın benım bır suru kız arkadaşım oldu vs vs benı bı gorsenız sankı bısey oldu pısman oldum dedıgıme ınanın aracı durdursa o an gece karanlıkta yola atıcam o derece korktum bu ne ya dedım her neyse ozur dıledım sussun dıye ama cok kırıldım bırının bana en kucuk kotu laf etmesıne dayanamazken hepsını ıcıme attım sustum o an gecsın dıye. Benım tatlı dılimin aksıne bu en kucuk olumsuzlukta veya keyfı kacınca kırıcı konusmaktan cekınmeyen bı ınsan tamam elaleme ol da bana boyle yapması benı cok uzuyor. Bu sekılde bı ınsanla omur gecırebılen varmı. Zamanla baglandım seviyorum o da benı sevdıgıni söylüyor ama ben onun merhametını hıc goremedım bana değer verdıgını hıssedemıyorum.mesela dun akşam acıktım dedım bıseyler ye dedı gıttım mutfağa pogaca vardı yanına bıseyler koydum atıstırdım sonra geldım bunun yanına anlatıyorm cok acıkmısım soyle yedım ettım diye bana dedı kı ne kadar dusuncesızsın hep kendını dusun yarın ben ne goturecegım ıse dedı ben sana yarın yaparım dedım, nasıll kırıldım aglayasım geldı sessızce uyudum.ertesı gun oglen oldu geldı bu yemege ben evden çalışıyorum daha kahvaltı etmedim sormak etmek yok ısın bıttı mı dedı evet dedım bana yemek hazırlarmısın dedı kalktım hazırladım.bakın bız evlı olsak tamam ama ben burda yanına gelmısm 4 gune gıdecegım çok üzüldüm,bılmıyorum yan yana cok ıyı gıbıyız sadece benım hep alttan hep güzel konusmalarımla mı gıdıyor bılmıyorm.su zamana kadar cok kısıden cıcek aldım ama benım tek sevdıgım oldu o bana bır cıcek almadı:KK43:kbakmayın biraz uzun oldu ama hem dertlesmek ıstedim hemde varmı boyle bı tanıdığınız.birazdan da pogaca yapacagım doysun:KK43: ya ben kendı kendımi mi degersızlestırıyorum
ilişkide sürekli alttan alan taraf olmak zorunda değilsiniz. iyi tanımadığınız birinin evine gitmek konusunda tabii ki şüpheleriniz olacak, tabii ki korkacaksınız. onun görevi kendine ait bir mekanda sizi iyi hissettirmek olmalı. ben 4 aylık sevgilimin evine kalmaya gittiğimde bana tüm evi gezdirip sonra 1 saat gevşeyeyim diye kendi halime bırakmıştı. arada bir gelip mutlu musun rahat mısın istediğin bir şey var mı falan dediğini hatırlıyorum hatta.
karşılıklı anlayış yok bir kere bu ilişkide siz adam kızıp bağırmasın diye her dediğini alttan alarak çanak tutuyorsunuz. evli de değilsiniz ne zorunuz var ki. sevgi böyle bir şey değil. sevgi çiçek vesaire de değil. öyle pahalı hediyeler verip yüzüne yüzüne hakaretler eden de var. mühim olan sizi düşündüğünü sevdiğini hissettirmesi, sizin rahatsızlıklarınızı kendi rahatsızlığı bilip ona göre davranışlarına yön vermesi gerektiğinde düzeltmesi.

Gorunus olarak tarzım degıldı
Manipülatif olması ,duygularınızı anlayamaması bencil olması bana psikopat olduğunu düşündürdü. Eğer ilk buluşmada kendisinin bakışlarından falan rahatsız edici bir enerji alsaydınız kesinlikle öyle derdim. Kadınlar psikopatları yüzde 80 üzerinde verdiği rahatsızlık hissiyle anlayabiliyor. Psikopat olsun ya da olmasın saydığım özellikleri ayrılmamız için yeterli bence.

Hepınıze tesk ederım bazen ınsan gözü goremıyor ben kendıme ıtıraf edemedıgm duygulardı bunlar,yolun basındayken dogru karar almam kendıme saygı sevgı duymam gerekli ,kendıme vermedıgım saygıyı sevgıyı başkalarından görmeye calıstım belkıde

Yeterlı sevıyede ..gordum olanları ,son olan olayı hala etkısı uzerımde tesekur ederım

6 aylık suçlama ve aşağılama dolu bir ilişkiyi sürdürmek, size zaman, enerji ve sağlık kaybı yaşatır. Ne kadar erken keserseniz o kadar iyi. Oturup ağlayacağınıza, yol verin.
Kızıyorum böyle akılsızlıklara, sanki hiç erkek kalmamış gibi dünyada.

Yaklasık altı aydır bır ilişkım var ,onu sevdiğimi düşünüyorum aynı sekılde onun da benı sevdıgını düşünüyorum ama aramızda geçenleri bırkac ornekle anlatayım belkı benım goremedıklerımı gorebılırsınız.onunla ılk buluştugumuzda hanı o ilk gorus varya baktım ve nası vakıt gecırecegım hemen kaçmalıyım burdan dedım.sonra oturduk ettık bende kalmak ıstedim.her neyse o benım karakterımın aksıne cok konuskan kendıne guvenen guclu bırı bu benı çok etkıledı günden gune baglandım hep gorusur olduk onu gormek ıcın hep yanına gıttım ayrı yerlerdeyiz,mesela rn basta daha ılk zamanlar daha sevgılı degılız cok ısrarlar sonucu benı evıne davet ettı ıkna ettı bende tereddütle kabul ettım yolda kararsız olduğumu belırttım nası bagırıyo ben senın gıbı ınsan gormedım ne dengesızsın benım bır suru kız arkadaşım oldu vs vs benı bı gorsenız sankı bısey oldu pısman oldum dedıgıme ınanın aracı durdursa o an gece karanlıkta yola atıcam o derece korktum bu ne ya dedım her neyse ozur dıledım sussun dıye ama cok kırıldım bırının bana en kucuk kotu laf etmesıne dayanamazken hepsını ıcıme attım sustum o an gecsın dıye. Benım tatlı dılimin aksıne bu en kucuk olumsuzlukta veya keyfı kacınca kırıcı konusmaktan cekınmeyen bı ınsan tamam elaleme ol da bana boyle yapması benı cok uzuyor. Bu sekılde bı ınsanla omur gecırebılen varmı. Zamanla baglandım seviyorum o da benı sevdıgıni söylüyor ama ben onun merhametını hıc goremedım bana değer verdıgını hıssedemıyorum.mesela dun akşam acıktım dedım bıseyler ye dedı gıttım mutfağa pogaca vardı yanına bıseyler koydum atıstırdım sonra geldım bunun yanına anlatıyorm cok acıkmısım soyle yedım ettım diye bana dedı kı ne kadar dusuncesızsın hep kendını dusun yarın ben ne goturecegım ıse dedı ben sana yarın yaparım dedım, nasıll kırıldım aglayasım geldı sessızce uyudum.ertesı gun oglen oldu geldı bu yemege ben evden çalışıyorum daha kahvaltı etmedim sormak etmek yok ısın bıttı mı dedı evet dedım bana yemek hazırlarmısın dedı kalktım hazırladım.bakın bız evlı olsak tamam ama ben burda yanına gelmısm 4 gune gıdecegım çok üzüldüm,bılmıyorum yan yana cok ıyı gıbıyız sadece benım hep alttan hep güzel konusmalarımla mı gıdıyor bılmıyorm.su zamana kadar cok kısıden cıcek aldım ama benım tek sevdıgım oldu o bana bır cıcek almadı:KK43:kbakmayın biraz uzun oldu ama hem dertlesmek ıstedim hemde varmı boyle bı tanıdığınız.birazdan da pogaca yapacagım doysun:KK43: ya ben kendı kendımi mi degersızlestırıyorum
kaç bacım kaç :)

Arkana bakmadan uzaklaş... Bir erkeğin merhameti yoksa asla değişmez.. Evi olmasın, parası olmasın vs.. ama merhameti olsun!!! Bu tip şimdi böyleyse nikah kıydıktan sonra ne olur düşünemiyorum..

Bence siz aydinlanmayacaksiniz. Cunku hala sundan yaptim bundan yaptim diyosunuz cunku hatayi kendinizde ariyosunuz. Pogacayi yedikten sonra doymadiysan baska bi sey soyleyelim diyecek insan size aksine dusuncesiz demis.

size alenen ok.z gibi davranan birini aklayamazsiniz. biraz mesafe koyun sebebini sorarsa hislerini kirdiginizi anlatin. duzelirse iyi duzelmezse bilemiyorum.

Lütfen ağlamayın, kendinizin kıymetini bilin.. Hiçkimse için kendinizi değersizleştirmeyin.. o evden ayrıldıktan sonra bir daha ne arayın nede sorun.. Kendine sana uygun , halden anlayan bir arkadaşta bulursun ilerde.. Bir erkeğe en çok yakışan şey merhamet duygusuymuş unutma!

Maalesef temızletıyor bende mutlu olsun dıye yapıyorum ,bısey canı ıstıyor ben pek anlamam su yaşıma kadar ilgılı olmadım yemek ıslerıne ama en guzelı olsun dıye butun tarıflerı gözden gecırıp uğraşıyorm guzel de oluyo cıdden kımse ıcın yapmadıgım herseyı bu adam ıcın yaptım, onca emeğe bıle yerı gelıyo laf edıyo
Neden yapiyorsun peki? Evlensin diye mi? Aslinda degerini dusurdugunun farkinsin degil mi?
O senin icin ne yapiyor? Benden iyi es olur diye o ne yapiyor peki?

Son düzenleme:
6 aylık suçlama ve aşağılama dolu bir ilişkiyi sürdürmek, size zaman, enerji ve sağlık kaybı yaşatır. Ne kadar erken keserseniz o kadar iyi. Oturup ağlayacağınıza, yol verin.
Kızıyorum böyle akılsızlıklara, sanki hiç erkek kalmamış gibi dünyada.
Ben de anlamıyorum, karnını doyurmaktan aciz ayılarda ne buluyorlar?

Ben de anlamıyorum, karnını doyurmaktan aciz ayılarda ne buluyorlar?

Bulmakla kalmıyor bi de sevip bağlanıyorlar 6 ay ite kaka hakaretle sürdürdükleri ilişkide. Nasıl seviyorlar onu aklım almıyor. Hiç mi sevgi görmemiş oluyorlar, hiç mi erkek görmüyorlar, nasıl seviyorlar?
Bkumu severim daha iyi.

Ben şimdiki eşime böyle misafirliğe gittiğimde ne yedireceğini şaşırırdı.şimdi de ben evde yokken yemek yapamayacak durumdaysa dolaptakini işten aç gelirim diye bana saklar muhakkak. Değer vermek, sevmek, sevilmek değil bu yaşadığınız. Kendinize neden bunu reva görüyorsunuz?

X