Anlayamadım?

Benim aklima baska birsey gelmiyor. Muhtemelen bekaret sorunundan. Cunku adam bagiriyor cagiriyor, konu sahibi cekip kapiyi gidemiyor. Adam anlamasin diye gozyaslarini siliyor. O okuz zaten konu sahibinin ince dusuncelerinden anlamaz ki. 6 ayda kizi ne hale getirmis.
Su konuyada acıklık getıreyim evet ilk bırlıktelıgımı onunla yasadım ama o sebeple yanındayım falan gıbı dusunmeyın ,

Maalesef temızletıyor bende mutlu olsun dıye yapıyorum ,bısey canı ıstıyor ben pek anlamam su yaşıma kadar ilgılı olmadım yemek ıslerıne ama en guzelı olsun dıye butun tarıflerı gözden gecırıp uğraşıyorm guzel de oluyo cıdden kımse ıcın yapmadıgım herseyı bu adam ıcın yaptım, onca emeğe bıle yerı gelıyo laf edıyo
Yapmayın kendinize bunu. 4 günlük evde temizlik yapılmaz yemek yapılacaksa birlikte yapilir sohbet eşliğinde. Diger türlüsü kendinizi kullandırma olur. Siz değerlisiniz. Sizin 1 poğaça kadar değeriniz yokmu ne demek ben yarin ne yiyeceğim. İnsan utanır derken. Bunu diyorsa eğer karsidaki kişiye yani size hic değer vermiyor ayrica karakter olarak bencil ve merhametsizdir. Yapmayın hep verici fedakar olursunuz ve karşılığında hep eleştirilirsiniz. Sonunda ozguveniniz yerle bir olur. Değerlisiniz bunun farkına varın.

Peynirli mi yapacaksın? Güzel kabart ha, adama taş gibi poğaça götürme sakın, puf puf olsun. Beğenmezse hakaret eder yine bak. Yazık malzemelere güzel yap.
Kbakmayında ben bunu onun ıcın yapmıyorum su olay benı cok ıncıttı boyle yaparak belkı rahatlarım dunku olayı uzerımden atarım

Yapmayın kendinize bunu. 4 günlük evde temizlik yapılmaz yemek yapılacaksa birlikte yapilir sohbet eşliğinde. Diger türlüsü kendinizi kullandırma olur. Siz değerlisiniz. Sizin 1 poğaça kadar değeriniz yokmu ne demek ben yarin ne yiyeceğim. İnsan utanır derken. Bunu diyorsa eğer karsidaki kişiye yani size hic değer vermiyor ayrica karakter olarak bencil ve merhametsizdir. Yapmayın hep verici fedakar olursunuz ve karşılığında hep eleştirilirsiniz. Sonunda ozguveniniz yerle bir olur. Değerlisiniz bunun farkına varın.
Lütfen bır sakın olun temızlıgı de bırlıkte yapıyoruz cogu zaman yemegı de o benden daha ıyı yapıyo ıyi olduğunda mutfakta ugrasır dener guzel bıseyler ortaya çıkarır yanı hersey benım uzerıme kalmadı ben burda bana verılmeyen degerı sevgıyı gordugum ıcın üzüldüm kırıcı konusmalarına artık katlanamıyorım onu fark ettım

Ama onun dediğini yapmış oluyorsun eninde sonunda. Bize yapma bari yahu.
Dun ben sınırle dedım alındıgmı anlasın dıye ama yook az once geldı mutfağa yanıma sarılıyo öpüyor falan sen neler yapıyosun ben yanında yokken bıseyler yapablırmısn sen dıyo cok zayıfım yaa yuzune bakamadım aglamamak için,

Lütfen bır sakın olun temızlıgı de bırlıkte yapıyoruz cogu zaman yemegı de o benden daha ıyı yapıyo ıyi olduğunda mutfakta ugrasır dener guzel bıseyler ortaya çıkarır yanı hersey benım uzerıme kalmadı ben burda bana verılmeyen degerı sevgıyı gordugum ıcın üzüldüm kırıcı konusmalarına artık katlanamıyorım onu fark ettım
Artik nasil içselleştirdiysem konunuzu.. 😍 siz doğru kararı verirsiniz diye dusunuyorum. Hayat sizin için güzel olsun her daim.. bunu yazarken poğaça resmini gördüm ve çok üzüldüm. Yapacağınız bu değildi bence.

Dun ben sınırle dedım alındıgmı anlasın dıye ama yook az once geldı mutfağa yanıma sarılıyo öpüyor falan sen neler yapıyosun ben yanında yokken bıseyler yapablırmısn sen dıyo cok zayıfım yaa yuzune bakamadım aglamamak için,
Aman ne güzel, Allah muhabbetinizi arttırsın.

Hanımlar hadi gidelim biz.

Artik nasil içselleştirdiysem konunuzu.. 😍 siz doğru kararı verirsiniz diye dusunuyorum. Hayat sizin için güzel olsun her daim.. bunu yazarken poğaça resmini gördüm ve çok üzüldüm. Yapacağınız bu değildi bence.
Verdım sabah burdan gıtmek o surede dıkkatlı olmak

Yaklasık altı aydır bır ilişkım var ,onu sevdiğimi düşünüyorum aynı sekılde onun da benı sevdıgını düşünüyorum ama aramızda geçenleri bırkac ornekle anlatayım belkı benım goremedıklerımı gorebılırsınız.onunla ılk buluştugumuzda hanı o ilk gorus varya baktım ve nası vakıt gecırecegım hemen kaçmalıyım burdan dedım.sonra oturduk ettık bende kalmak ıstedim.her neyse o benım karakterımın aksıne cok konuskan kendıne guvenen guclu bırı bu benı çok etkıledı günden gune baglandım hep gorusur olduk onu gormek ıcın hep yanına gıttım ayrı yerlerdeyiz,mesela rn basta daha ılk zamanlar daha sevgılı degılız cok ısrarlar sonucu benı evıne davet ettı ıkna ettı bende tereddütle kabul ettım yolda kararsız olduğumu belırttım nası bagırıyo ben senın gıbı ınsan gormedım ne dengesızsın benım bır suru kız arkadaşım oldu vs vs benı bı gorsenız sankı bısey oldu pısman oldum dedıgıme ınanın aracı durdursa o an gece karanlıkta yola atıcam o derece korktum bu ne ya dedım her neyse ozur dıledım sussun dıye ama cok kırıldım bırının bana en kucuk kotu laf etmesıne dayanamazken hepsını ıcıme attım sustum o an gecsın dıye. Benım tatlı dılimin aksıne bu en kucuk olumsuzlukta veya keyfı kacınca kırıcı konusmaktan cekınmeyen bı ınsan tamam elaleme ol da bana boyle yapması benı cok uzuyor. Bu sekılde bı ınsanla omur gecırebılen varmı. Zamanla baglandım seviyorum o da benı sevdıgıni söylüyor ama ben onun merhametını hıc goremedım bana değer verdıgını hıssedemıyorum.mesela dun akşam acıktım dedım bıseyler ye dedı gıttım mutfağa pogaca vardı yanına bıseyler koydum atıstırdım sonra geldım bunun yanına anlatıyorm cok acıkmısım soyle yedım ettım diye bana dedı kı ne kadar dusuncesızsın hep kendını dusun yarın ben ne goturecegım ıse dedı ben sana yarın yaparım dedım, nasıll kırıldım aglayasım geldı sessızce uyudum.ertesı gun oglen oldu geldı bu yemege ben evden çalışıyorum daha kahvaltı etmedim sormak etmek yok ısın bıttı mı dedı evet dedım bana yemek hazırlarmısın dedı kalktım hazırladım.bakın bız evlı olsak tamam ama ben burda yanına gelmısm 4 gune gıdecegım çok üzüldüm,bılmıyorum yan yana cok ıyı gıbıyız sadece benım hep alttan hep güzel konusmalarımla mı gıdıyor bılmıyorm.su zamana kadar cok kısıden cıcek aldım ama benım tek sevdıgım oldu o bana bır cıcek almadı:KK43:kbakmayın biraz uzun oldu ama hem dertlesmek ıstedim hemde varmı boyle bı tanıdığınız.birazdan da pogaca yapacagım doysun:KK43: ya ben kendı kendımi mi degersızlestırıyorum
Kaç yıllık evliyim kocamdan böyle muamele görmedim.Kaldı ki kocam da öyle aman aman ince bir insan değildir ama arkadaşınız çok kaba.Kesinlikle düzelmez ve değişmez

Kbakmayında ben bunu onun ıcın yapmıyorum su olay benı cok ıncıttı boyle yaparak belkı rahatlarım dunku olayı uzerımden atarım

Atın tabi. Yarın bir gün evi ne biçim temizlemişsin pis kadın filan der, ona incindiğinizden de evi daha iyi temizleyerek üzerinizden atarsınız. Ay şaka gibi, "Hakaretlerin için teşekkür ederim" poğaçası ayol bu.

X