Anlayamadım?

İstediğiniz övgüyü de verelim madem:

Ay ne çilekeş ne iyi kalpli ne fedakar kadınn ahh vahh tühh yazııık, ne çektin be canım nasıl bir aşk nasıl bir sevgidir bu, ben böyle büyük bir sevgi böyle fedakar bir yürek görmedim.
😑ortada sağlıklı bır ılıskı olmadığının farkındayım

Kbakmayında ben bunu onun ıcın yapmıyorum su olay benı cok ıncıttı boyle yaparak belkı rahatlarım dunku olayı uzerımden atarım
Kuzucugum sen iyi misin? Bir kendine gel ne olur? Bir psikologa git. Kendini mi kaybettin ne oldu? Hic mi kendini sevmiyorsun, hic mi kendine acimiyorsun. Bas kosede oturmak varken elin herifinin evinde hamur aciyorsun bir de. Adam ne bilsin kafani dagitmak icin yaptigini? Kadina bak benim icin hamur bile aciyor ben neymisim der. Adami iyice bulunmaz hint kumasi yaptin be kuzum.

Lütfen bır sakın olun temızlıgı de bırlıkte yapıyoruz cogu zaman yemegı de o benden daha ıyı yapıyo ıyi olduğunda mutfakta ugrasır dener guzel bıseyler ortaya çıkarır yanı hersey benım uzerıme kalmadı ben burda bana verılmeyen degerı sevgıyı gordugum ıcın üzüldüm kırıcı konusmalarına artık katlanamıyorım onu fark ettım
Ee ne diyelim hak ediyosun ozaman sana b yaptıgı hakaretleri hic kusura bakma

Bende boyle bılıyorum oncekı ılıskılerımde hep öyleydi ılk defa bırıne kapıldım su düştüğüm hale bakın:KK43:
Zaten boyle davrandigi icin kapilmissin sessiz naif kadinlar kotu adamlarin pesine takilip gidiyolar kendi degerini dusurme daha fazla bu adam seni sevmiyo seven insan kucuk hesaplar pesinde koşmaz sen onun karisi degilsin evine gelmis misafirsin onun senin rahatinla acliginla ilgilenmeai lazimken sen ilgileniyosun hadi hic biri olmadi insan beraber kalkar guleoynaya biseyler hazirlar beraber yer yani bu adamdan bi cacik olmaz aglayip sizlanacagina yol ver gitsin

6 aylık sevgilinin (pek sevgiyle işi yok ama) sana yaptığını 15 yıllık kocam bana yapsa kapıyı gösteririm. Hem saygısız hemde ortada sandığın gibi sevgi fln yok. Ayroca 6ayda evine gitmek yanında kalmak ta bana göre epey erken. Yol ver.

Eki Görüntüle 2788926 İçerde yanında oturmak ıstemedım
Arada kocam sevgilinizin yaptığı tavırlar yakınır kavgalıyken yemek yapıyor olsam bile bırakırım bir damla yemek de yapmam suda vermem siz gayet genişsiniz sizin yüzünüzden adam size öyle davranıyor onun evinde duracağınıza çoktan evinize dönmeniz lazımdı

Yaklasık altı aydır bır ilişkım var ,onu sevdiğimi düşünüyorum aynı sekılde onun da benı sevdıgını düşünüyorum ama aramızda geçenleri bırkac ornekle anlatayım belkı benım goremedıklerımı gorebılırsınız.onunla ılk buluştugumuzda hanı o ilk gorus varya baktım ve nası vakıt gecırecegım hemen kaçmalıyım burdan dedım.sonra oturduk ettık bende kalmak ıstedim.her neyse o benım karakterımın aksıne cok konuskan kendıne guvenen guclu bırı bu benı çok etkıledı günden gune baglandım hep gorusur olduk onu gormek ıcın hep yanına gıttım ayrı yerlerdeyiz,mesela rn basta daha ılk zamanlar daha sevgılı degılız cok ısrarlar sonucu benı evıne davet ettı ıkna ettı bende tereddütle kabul ettım yolda kararsız olduğumu belırttım nası bagırıyo ben senın gıbı ınsan gormedım ne dengesızsın benım bır suru kız arkadaşım oldu vs vs benı bı gorsenız sankı bısey oldu pısman oldum dedıgıme ınanın aracı durdursa o an gece karanlıkta yola atıcam o derece korktum bu ne ya dedım her neyse ozur dıledım sussun dıye ama cok kırıldım bırının bana en kucuk kotu laf etmesıne dayanamazken hepsını ıcıme attım sustum o an gecsın dıye. Benım tatlı dılimin aksıne bu en kucuk olumsuzlukta veya keyfı kacınca kırıcı konusmaktan cekınmeyen bı ınsan tamam elaleme ol da bana boyle yapması benı cok uzuyor. Bu sekılde bı ınsanla omur gecırebılen varmı. Zamanla baglandım seviyorum o da benı sevdıgıni söylüyor ama ben onun merhametını hıc goremedım bana değer verdıgını hıssedemıyorum.mesela dun akşam acıktım dedım bıseyler ye dedı gıttım mutfağa pogaca vardı yanına bıseyler koydum atıstırdım sonra geldım bunun yanına anlatıyorm cok acıkmısım soyle yedım ettım diye bana dedı kı ne kadar dusuncesızsın hep kendını dusun yarın ben ne goturecegım ıse dedı ben sana yarın yaparım dedım, nasıll kırıldım aglayasım geldı sessızce uyudum.ertesı gun oglen oldu geldı bu yemege ben evden çalışıyorum daha kahvaltı etmedim sormak etmek yok ısın bıttı mı dedı evet dedım bana yemek hazırlarmısın dedı kalktım hazırladım.bakın bız evlı olsak tamam ama ben burda yanına gelmısm 4 gune gıdecegım çok üzüldüm,bılmıyorum yan yana cok ıyı gıbıyız sadece benım hep alttan hep güzel konusmalarımla mı gıdıyor bılmıyorm.su zamana kadar cok kısıden cıcek aldım ama benım tek sevdıgım oldu o bana bır cıcek almadı:KK43:kbakmayın biraz uzun oldu ama hem dertlesmek ıstedim hemde varmı boyle bı tanıdığınız.birazdan da pogaca yapacagım doysun:KK43: ya ben kendı kendımi mi degersızlestırıyorum
Bence sadece şunu düşün bu sevgiliyle böyleyse evlikken nasıl olur 😄😄 bence daha fazla bağlanmadan ayrıl bı kaç gün üzülürsün geçer. Erkek dediğin anlayışlı olmalı yapıcı olmalı sakın olmadı kadına yumuşak davranmalı böyle birini bulursan yapış ama bu çocuktan kesinlikle uzak dur abla tavsiyesi 👍

Siz eylül ayında konu açıp evlendim demişsiniz. Şimdi de ilk birlikteliğim diyorsunuz.. Biz de burada sayfalarca yazıp yol göstermeye çalışıyoruz...

Ben de ona bakıyordum, troll müdür nedir bu diye. Şuraya atalım da:
Sevmeden ıstemeden mantık ıle aılemın ısrarlarıı ıle evlendım olur sandım ama yapamadım ılk gece onun bana dokunması tahammül edılırgıbı degıldı bır yakınlasma olmadı olmayacak da ama aynı odada yatmak sabah uyanınca yüzünu gormek dahı ıstemıyorm Varmı bana akıl verebılecek biri..ayrılırsam maddı ımkanım var ama bu surecı nasıl kaldıracagım lutfen yardım edın

Hani diyorsunuz ya "başkalarına tamam da bana da mı lololo?" Evet, başkasına saygı duymayan size de duymaz, başkasını kıran sizi de kırar. Bu kişilik meselesi.
Yediğiniz poğaçaya laf eden adamdan ne hayır bekliyorsunuz? Işine gelince iyi davranıp işine gelmeyince sizi saymıyor. Evinde kalan kadından yediğini sakınan adam o kadını kullanıyordur.

Dogrudur ben paylasım yaptım, ama dedıgım gıbı evlendıgım kısı ıle bırlıktelıgım olmadı ayrıldık hemen
Boşanır boşanmaz da sevgili buldun heralde, maşallah bu ne hız? Doğru mu yanlış mı benim haddim değil karar vermek ama değişik. Travmanı atlatamadan buna çatmışsın, canının hiç kıymeti yok heralde.

Normal bır durum degıldı yaşadıklarım tam da o donemde denk geldık birbırmıze baslarda ıyı gıbı geldı sorunlarımdan kurtulacagımı düşündüm

X