Annem bana hakkını helal etmiyor

Bu nasıl bir anne ya?
Beddua etmek ne? Birde sebepsiz yere, dönecek kendine görcek gününü. İnşallah güzel bir işin ve evliliğin olur hep mutlu olursun

Bu nasıl bir anne ya?
Beddua etmek ne? Birde sebepsiz yere, dönecek kendine görcek gününü. İnşallah güzel bir işin ve evliliğin olur hep mutlu olursun
İnşallah mutlu olurum çünkü ben ilk kez mutlu oldum şefkat gördüm. Çok farklı bir duygu sadece içim buruk, birazda korkuyorum sözde bir şey yapar diye

Haklısınız en azından babam beni anlıyor çok şükür

Tecrübeyle bir ablan olarak söylüyorum ilk zamanlar öyle olurlar ne kadar iyi olsalarda sen daha utangaç dönemlerindesin ve onlar ne derse tamam dersin şahsen ben öyleydim.Ve şu an öyle olduğum için pişmanım ne zora sok insanları nede her dediklerine koyun gibi evet de.Ayrıca düğün işini uzatmayın uzadıkça boku çıkıyor bir an önce evlenmene bak anneninde dediklerine kulak asma.Gerekirse babanla konuş ondan destek al

Annenin bedduası tutmaz araya süt girer derler eğer takıldığınız şey buysa. Babanız rıza göstermiş siz icinizi ferah tutun

Haklısınız, biraz daha dikkat etmeliyim kendi annem bunu yapıyorsa başkası daha da kötüsünü söyleyebilir. Dikkat ederim buna. Yeterli parayı toplayabilirsek düğünü de yapıcaz inşallah hemen

İnşallah bir işe başlayıp kuracağım hayatımı zor olacak ama başarırım umarım
Başarırsın canım sadece düğün meselesini öne çek biraz uzadıkça annen bozmaya çalışıcak çünkü

Muhtemelen psikiyatrik bir rahatsizlik mevcut, gecmis olsun.

Size patlamasinin sebebi de buyuk ihtimalle size gebeyken ya da sizi dogurdugu zamanlarda bu hastaligi tetikleyen birsey olmus olmasi.

Tabi sizin bunda hicbir gunahiniz yok, o beddua da tutmaz. Dilerim mutlu olursunuz

Umarım annemde iyi olur, bende sevdiğim adamla mutlu olabilirim

Anlatmadığın bir şeyler olmalı, 23 saatlik yoldan bir yıl sevgili nasıl olunur, ne kadar tanıyorsun, 22 yaşında bilmediğin bi yere gideceksin, evleneceğin kişinin işi gücü var mi, nerde oturacaksınız, sana yaşı uygun mu, önce evliliği çocuğu falan mı var, kv ile mi yaşayacaksın, anne bu kadar sertse muhakkak bi sebebi vardır. Ya da senin aldığın kararlar pek doğru olmuyor olabilir mi? Hani daha gözü açılmamış biri olabilir misin? Bir işin peşine körü körüne takılıyor olabilir misin?
Baban da başından savmak için olur vermiş olabilir mi? Belki de sadece annen hastadır bilmiyorum ama bana anlatmadığın şeyler var gibi geliyor.

Bunun sebebini bilmiyorum ama bazı anneler kız olsun erkek olsun farketmiyor bazı çocuğu özellikle sevmiyor bunun çocuğun iyi olması veya kötü olmasıyla alakası yok ama sebebini bende bilmiyorum . Bedduasi da haksızsa kendisine döner.

Ablamlara anlattınmı neden böyle yapıyor ki? Vardır bir sebenı bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…