Annemin sürekli bişeyleri ima etmesi

Yoruldum,anlatmaktan inanın kızarak da anlatıyorum onlar ısrarla dayatmaya çalışıyor
İşte bu defa daha net anladım
Kötü niyetliler
Kızlarımın doğumgünüydü gideceği günden 2 gün sonra,10tl verip kumbaranıza atın diyebilirdi,kaç evi ziyaret etti her gittiği evde en az 250 tllik hediyeler ile gitti ama kızlarım için elimi cebine atmadı
Belki de benim hatam her seferinde şans vermek,bu defa tamam olacak diye beklentiye girmek

Neden dalga mı geçiyorsun al bu 10 TL'yi kendine sakız alırsın deyip eline vermediniz ? Gerçekten bakın parası olmayan bir anane bile vermez on TL onun yerine bir atkı örer bilmem bir yemek yapar . Sizinkinin verdigi değer bu işte sakız parais . Bu sebeple diyorum uzak tutun annenizi çocuklardan diye. Sizin anenizin cocuklariniza vereceği birşey yok . Aksine çocuklarınız da sevgisizligi görüp kötü etkilenir. Siz bir annesiniz ve en temel göreviniz çocuklarınızı korumak .

Evet tam olarak böyleyim artık karakter olmuş bu bende
Sanki kızdırmamalıyım kimseyi,böyle bir mecburiyet hissediyorum maalesef

Ama gerçekten yapılması ya da yapılmaması gerekenleri artık yaptığım halde üzerime gelen geliyor ve ben de dert ediyorum cevap versem de.

Ben anneme de babama da cevap veriyorum ARTIK ama onlar da işe yaramıyor falan kişinin kızı annesine kart vermiş aylık o karta 15bin para atıyor dedi,falan kişinin ailesi onu özel üniversiteye göndermişti değil mi dedim :) özele göndermeyince hak edilmiyor mu dedi hayır edilmez dedim de üstüne kırk soru ve yorum daha geldi
Kv kb biraz eşim kaynaklı (o da aşırı rahat bişey olmaz boşver diyen biri) o bana destek olsa belki kendimi ezdirmezdim yıllarca..
Şimdi onlara da cevap verince hayırdır noldu sana diyorlar

Çocuklarıma her an sarılan öpen sevdiğini söyleyen bir anneyim,yıllardan sonra anne oldum annelik bambaşka bir duygu tarifi imkansız bana göre..
O kadar çok seviyorum ki hiçbir kelime sevgimi ifade edemez sanırım..
Anneliğin annemin bize yapmadığı göstermediği her şeymiş.
Ne cefa çektim dedikçe “benim aklımda tek kalan babamla kavgalarınız babamı memnun etme çabaların kızıştığınız anda bizi evde bırakıp gitmen” dedim hiç hoşlanmadı ama böyleydi çocukluğumuz,ben annemi benle konuşurken beni öperken hiç hatırlamıyorum

Gün içinde okulda olduğum süre içinde ayrı kalıyoruz kızlarımla, özlüyorum deli gibi:) aralarda açıp açıp fotoğraflarına bakıyorum :)
İnsan çocuğunu bırakıp bırakıp baba evine gider mi ya da ömrü boyunca kocayı memnun etmeye çalışır mı ?
Hala daha babamla bu mücadelesi var..

Var yemezgiller böyle oluyor demekki yazık valla yada en iyimser bakış açısıyla insanlar öyle zengin oluyor bilemedim. Bence mesafeyi koruyun az görüşün az konuşun başka da çaresi yok.

ANNNENLE UZUN SÜRE GÖRÜŞME ANNNENE BİR ŞİY ALMAK ZORUNDA DEĞİLSİN KOCASI ALMAK ZORUNDA. YANINA GELDİMİ YEMEĞİNİ VER, ÇAYINI VER YEDİĞİNE İŞTİĞİNE KARIŞMA. AMA ONA PARA DA GÖNDERME. ZATEN İHTİYACI YOKMUŞ. BUDA ONU ARSIZ YAPMIŞ

Anneniz sizin ne kadar kazandığınızi ve 2 çocuğunuzun olduğunu bilmiyor mu? Bunu hiç sordunuz mu ne dedi? Senin durumun benden iyi asıl sen yardım et torunlarına deseniz ne diyecek?

Hala anlamış değilim bu büyükler ne yapmaya calsiiyor vallahi banada öyle annem büyükler ck akıl vermeye çalıştı ben öyle istiyorum diyip kenara çekiliyorum artık bende kaynanamla altlı ustluyuz malesef onu iyi tanıdığım için manen zararı evime dokunduğu için uzak duruyorum ağzına laf vermemeye çalışıyorum kim sizi kıyaslarsa sizde onu kıyaslayınca zor olur işte benide kıyaslıyorlardi bnde fiyancinin annesi vs diyince susuyorlar mesafeli olun derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…