Annemlere yakalandım ...

Benim babam öğrendiğinde içme ama illa içeceksen de sokaklarda içicem diye uğraşma evde iç demişti
O zamanlar saçma sapan bir mahallede oturuyorduk
Babamla birlikte sigara içiyordum artık evde üniversitede, babam kanser oldu 😔😢
O bıraktı tabi ben devam
Baban sadece hakaret kısmında haksız, onun dışında bir iki tane içe içe bağımlı olunuyor zaten

Daha neler neler söyledi.zaten sigaraya başlamayı düsünmüyorum ki.1 tane iceyim dedim diye oldu bunlar
işte büyükler öyle anlamaz.. demek ki bu geceleri gizli gizli içiyor derler
bir de ne kadar cam açarsanız açın evin heryerine doluyor o koku

babanızın söyledikleri hoş değil tabi küseceğinize sorun bence
"baba neden o lafları ettin bu zamana kadar neyimi gördün" vs diye

Evet ama kurtulus diye önüme çıkan ilk erkekle evlenmiyorum şu an.doğru kişiyle karşılaştıgımda evlendigimde bir sorun yaşamam diye düsünüyorum hic olmazsa saygısızlık yaşamam.
Böyle düşünüyorsanız sıkıntı yok. Durumdan kurtulmak amaçlı önünüze ilk çıkan ya da kriterlerinize uymuyorsa bile olsun ne yapalım tarzı evlilikler sıkıntı...

Konu sigara oldugu için haklılar demek istiyorum. 23 yasında meslek sahıbı bırı sigaranın zararlarınıda bilir ve baslayan herkes tek tük içerek baslıyor. Ne gerek var? Laflar agır gelmıs anlıyorum kelımeler yanlıs olmus fakat hıc bır anne baba yavrusu bile isteye zarar görsün istemez

Anneniz de önceden içiyormuş sonuçta sizi anlayışla karşılayıp konuşması lazımdı gidip babanıza demesi çok saçma kötü olmuş babanıza hele diyecek laf yok ne demek şerefsiz tövbe tövbe.

Böyle düşünüyorsanız sıkıntı yok. Durumdan kurtulmak amaçlı önünüze ilk çıkan ya da kriterlerinize uymuyorsa bile olsun ne yapalım tarzı evlilikler sıkıntı...
Anneniz de önceden içiyormuş sonuçta sizi anlayışla karşılayıp konuşması lazımdı gidip babanıza demesi çok saçma kötü olmuş babanıza hele diyecek laf yok ne demek şerefsiz tövbe tövbe.
işte büyükler öyle anlamaz.. demek ki bu geceleri gizli gizli içiyor derler
bir de ne kadar cam açarsanız açın evin heryerine doluyor o koku

babanızın söyledikleri hoş değil tabi küseceğinize sorun bence
"baba neden o lafları ettin bu zamana kadar neyimi gördün" vs diye
Ruh hastası çiftler neden çocuk yapmamalı sorusunun cevabı konuda mevcut.

Sabret boşver gerçekten üzülme , onların kızısın diye sana bu kadar saygısızlık yapma hakkına sahip değiller sen saygını bozmamışsın aferim sana, onlarda olmayan olgunluk belli ki sende var
Babam
Annenize kırılmakla çok haklısınız..yaptığı hiç olgun bir tavır değil.

Babam gidip bir de amcama söylemis(kuzenimle içtigini tahmin etti)
Babamla konusmak istemiyorum artık hic.
Insan kızının hatasını insanlara mı anlatır

Yani benim annem babam da benim sigara içmeme herhalde çok kızarlardı ama babanızın olayı erkeklere bağlaması da çok ilginç. Yani sağlığınız için endişelenirler. Sigara gerçekten çok kötü bir alışkanlık, kızabilirler de, tepki de verebilirler ama babanızın dediklerinin o kısmı ve tutumu bence de çok yanlış.

X