Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Hag çektirmemişmiydin canım hsg de anlaşılıyor normalde bu tip şeyler
İnan ki bazı doktorların çektiği hsg'den haberi bile yok. Ne çeken ne de aşılama yapan doktor sağ tupumdeki şişlikten hiç bahsetmemisti ve üzerinden 1 yıl geçmesine rağmen. Doktor değiştirdim o söyledi. Bu konuda mutlaka alanında iyi bir başka doktorların görüşünü alın derim. B busenindertleri bir kaç doktorla daha görüş istersen eğer varsa histereskopi ile çözülüyor sanırım problemin. O da kolay bir işlemmiş. Ve duyduğum kadarıyla gebeliğe engel bi durum.

Bende elendim maalesef darısı Ocak ayına adetime 1 hafta kaldı göğüslerim inanılmaz şişti ama hiç ağrı yok arada bir sağ kaşığıma birşeyler batıyor gibi .. yıldım valla her ay bi şeyler aramakta kendimde

Hayırlısı olsun canım ah o belirtiler bende hamile kalmaya korkuyorum artık 3 kere kaldım ve 5ci haftada düştü nasip ama yine öyle olucak die ocak ayını dinlenmeye aldım rabbim hepimizin sabrını artırsın sağlıklı bebekler nasip etsin

Kizlar anlayanlar yardimci olabilirmi doktor bir aciklama yapmadi dogru duzgun

Eklentiler

• IMG_20230104_155503.jpg
    97,4 KB · Görüntüleme: 64
Kizlar anlayanlar yardimci olabilirmi doktor bir aciklama yapmadi dogru duzgun
Canım benim anladığım kadarıyla çook kütü değil ama düşük değerler ileri hız az sperm sayısı da az bide morfoloji önemli ama onu göremedim takviye söylemiştir illa doktor onları kullanmak lazım biz de kullanıyoruz en az 2 3 ayda etkili oluyormuş maalesef onlarda , ben de çok araştırdım sen de erkek infertilitesi topiclerine bak canım güzel öneriler var ben elimden geleni uygulamaya çalışıyorum

Doktor bir takviyeden falan bahsetmeid acikcasi birde hic anlamaidm ilk defa goruyorum sonuclari o yuzden hicbir bilgim yok sadece ultrason cekilsin dedi oda martin sonuna randevu varmis baska hastaneye kosturucaz artik cok tesekur ederim

Doktor bir takviyeden falan bahsetmeid acikcasi birde hic anlamaidm ilk defa goruyorum sonuclari o yuzden hicbir bilgim yok sadece ultrason cekilsin dedi oda martin sonuna randevu varmis baska hastaneye kosturucaz artik cok tesekur ederim
Ultrasonu varikosel için istiyorlar değerler düşük olduğu için şüphelenmiş doktor bizde çektirdik ama özelde yaptığımız için girip sonucu alıp çıkmamız bir oldu. Mart çok uzak ya maddiyattan sıkıntınız yoksa özele gidip hızlandırmanızı tavsiye ederim. Bide burdan dediiim topicleri okursan anlamaya başlarsın canım maalesef ben de öyle o ne ya derken iş başa düşünce bayağı bilgi sahibi oldum ama takviyelere hemen başlayabilirsin keçi boynuzu kürü ve özü mesela. Esas takviyeyi yine doktora sorarsınız

Cok tesekur ederim kollari sivama xamani doktorlarda ilgilenmiyor

Cok tesekur ederim kollari sivama xamani doktorlarda ilgilenmiyor
Aynen öyle bizimde doktor görünce hiç takviye falan bişey demeden direkt ne uğraşçaksınız tüp bebeğe gidin dedi hemen vakit kaybetmeyin
Ben de bayağı araştırdım ve takviyelerle toparlanan bir sürü örnek var burda bir sürü deneyim öneri yapanildiğimin hepsini yapıyorum valla habire bişeyler yedirip içirmeye çalışıyorum sonuna kadar zorlarız tüp bebek son jokerim olacak inşallah gerek kalmaz
He bu arada belki biliyorsundur yumurtalar çok kötü değilse sperm az sorunluysa aşılamada tutma ihtimali epey yüksek ve tüp bebeğe göre çok daha ucuz ben bikaç aya deneyeceğim
Hakkımızda hayırlısı olsun

Aminn insallah hic birine gerek kalmadan hamile haberimizi vermek nasip olur

Merhaba son durumunuz ne acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…