Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Sabah 6dan beri ayaktayım hala cok acım doymadım🥺🥺🥺
Kolay gelsin canım ya birde pide pilav vs de ekstra acıktırır maalesef keşke biraz yanına birsey götürme şansı olsa 😞
ben bu hafta yulaf diyeti yaptim.ilk 5 gün.
89.9 ile basladim.bugün 87.7 idim.yarin 1 hafta doluyor.87.5 e insem 2.5 kiloya yakin gitmis olacak.
ekmek😂
yarim ekmek😂
icini oglana yedirdim.kabugunu ben yidim.cok citirdi.uzun zamandir yememistim😋
bu ara evde yogurt ayran yoktu.daha yeni mayaladim.ondan yemedim.normalde yerim aslinda.
bide kahvaltida domates var.
oğlen manava gittim.salata malzemesi almaya.ne maydonoz nede marul bulabildim.
aklimda aksam salata yemek vardi.kısmet🤗
dondurma da bugünlük.dolapta azbisey hakkim vardi da😆 onu yidim.yoksa yaklasik 1 aydir hicbisey yemedim.bunlar son kacamaklarim olsun.
bundan sonra burdayim.ona göre davranıcam.
Tamamdır anladım şimdi 😊
mümkün olduğunca az karbonhidrat tüketelim şeker dengemizle oynamayacağı için bizi az acıktırır.
protein zaten tok tutar buna dikkat edelim
Kolay gelsin

Bir hafta boyunca öğünlerimi yazacağım değil mi
Evet. Ama Menü paylaşımını hep istiyoruz sadece listeye girmek için değil ne yedik ne yaptık görelim diye 🥰
İkinci olarak da pazartesi sabah haftalık kilo bildirimi istiyoruz bu kadar

Bu arada ben birazdan yiyeceğim menümü yazayım
13: 2 ince dilim pastırma ( aylar sonra bir ilk), 1 haşlama yumurta bol yeşillik, domates salatalık çay
15: 1 su bardağı kefir
Birazdan 18.30 : haşlanmış tavuk göğüs( 100 gr) ile bol yeşil salata ve fırında yağsız sebzeler (kabak, patlıcan, biber )
Çay, yeşil çay, maden suyu, bol su ve kahve içtim
7 kilometre yürüdüm

Kolay gelsin canım ya birde pide pilav vs de ekstra acıktırır maalesef keşke biraz yanına birsey götürme şansı olsa 😞

Tamamdır anladım şimdi 😊
mümkün olduğunca az karbonhidrat tüketelim şeker dengemizle oynamayacağı için bizi az acıktırır.
protein zaten tok tutar buna dikkat edelim
Kolay gelsin

Evet. Ama Menü paylaşımını hep istiyoruz sadece listeye girmek için değil ne yedik ne yaptık görelim diye 🥰
İkinci olarak da pazartesi sabah haftalık kilo bildirimi istiyoruz bu kadar
saol canim😍
dikkat ederim bundan sonra🤗

Kizlarrrrrr

Bugün 2 ana öğün yapacağım demistim

Veeeeeeeeee

Yaptım daaaa

Yani daha yemedim de eşim gelince inşallah

Sabah 11.00
2 yumurta haşlama
2 incir
2.ceviz

Aksam 19.00
Tavuk
Salata
Ayran

Ve kapanış

Sabah kaçta acarsam artık

Yorumlarım

17 17.30 gibi cok aciktim ama gecti:)
menün çok güzel.afiyet kas olsun🤗

Bu arada ben birazdan yiyeceğim menümü yazayım
13: 2 ince dilim pastırma ( aylar sonra bir ilk), 1 haşlama yumurta bol yeşillik, domates salatalık çay
15: 1 su bardağı kefir
Birazdan 18.30 : haşlanmış tavuk göğüs( 100 gr) ile bol yeşil salata ve fırında yağsız sebzeler (kabak, patlıcan, biber )
Çay, yeşil çay, maden suyu, bol su ve kahve içtim
7 kilometre yürüdüm
cok ideal bi gün olmuş.tebrikler😍

slm kizlar,
13:00 1 tost, domates, salatalik, 5 zeytin, maydanoz
14:00 şekersiz Türk kahvesi
15:30 250 ml kefir + 10 adet çig badem
17:00 lahana kavurma +yogurt
3 litre su + dukkan birası+ siyah çay
yüruyüs konusunda bugun emin degilim kötü bi gündu yarinda şehir dışına cikicam galiba yürüyüsü bi kac gun asıcam
herkese iyi diyetler...

Bugun ne yedim
Sabah ; 2 yumurtadan bi omlet yaptim bi kasik sut cok az siyah un ile yaninda salatalik peynir ve zeytin toplam 257 kalori
Oglen mini incirli toptan yedim bi tane 30 kalori
Aksam yemegi icinde tavuk kanat vardi evde basladim 170 gr (sadece eti derisiz) ve yaninda 100 gr yogurt biraz gobek marul toplam 376 kalori
Bugunu de 663 kalori ile kapatmis bulunuyorum . 1 litre su yesil cay kahve Maden suyu ictim olca . 2 saat sporumu yaptim tabiki . Leslie chloe eliptik hepsi birden 😂 toplamda 78.4 gr Protein aldim bugun 😂

Merhabalar. Kendimi kisaca tanıtmak isterim. 5 yıl önce 13.takim cuma zayiflama grubunda 16 kilo vermiştim. Zamanla elbette fazlasiyla aldim. 38 yasinda 2 çocuk annesiyim. Bakmayin yasima çocuklarım üniversiteli:)) sabahtan aksaa kadar oturarak çalışıyorum. Troidim yavas çalışıyor. En son 3 hafta kadar önce 77 ye dayanmisti kilom. Hedefim 60 ı görmek. Suanki kilomu bilmiyorum tartim bozuldu :KK43: kendimce aralikli oruc yapiyorken size rastladim. Musade ederseniz araniza katilmak isterim. Kendimi kararli ve hazir hissediyorum.... artik gercekten zayiflamaliyim.. inşallah sizlerde hedeflerinize ulaşırsınız yaniniza benide alarak:KK49:

14:00
2 haşlanmış yumurta domates biber

18:00
ton balıklı salata
3 lt su ama 4 olur rahat
4 kare bitter çikolata - filtre kahve istedi ben değil😁-
1 nektar
Sporu yazmıştım zaten
Bugün de bitti hayırlısıyla🙃
o filtre kahve de keyfine pek düşkünmüş maşallah 🙈😂
Menü çok değildi zaten spor da var afiyet olsun 🥰
Kizlarrrrrr

Bugün 2 ana öğün yapacağım demistim

Veeeeeeeeee

Yaptım daaaa

Yani daha yemedim de eşim gelince inşallah

Sabah 11.00
2 yumurta haşlama
2 incir
2.ceviz

Aksam 19.00
Tavuk
Salata
Ayran

Ve kapanış

Sabah kaçta acarsam artık

Yorumlarım

17 17.30 gibi cok aciktim ama gecti:)
Gayet güzel tebrik ederim 🥰🤩
slm kizlar,
13:00 1 tost, domates, salatalik, 5 zeytin, maydanoz
14:00 şekersiz Türk kahvesi
15:30 250 ml kefir + 10 adet çig badem
17:00 lahana kavurma +yogurt
3 litre su + dukkan birası+ siyah çay
yüruyüs konusunda bugun emin degilim kötü bi gündu yarinda şehir dışına cikicam galiba yürüyüsü bi kac gun asıcam
herkese iyi diyetler...
Menü gayet iyi canım umuyorum evine dönüşte yürüyüş oturtursun 👍🥰
Kolay gelsin
Bugun ne yedim
Sabah ; 2 yumurtadan bi omlet yaptim bi kasik sut cok az siyah un ile yaninda salatalik peynir ve zeytin toplam 257 kalori
Oglen mini incirli toptan yedim bi tane 30 kalori
Aksam yemegi icinde tavuk kanat vardi evde basladim 170 gr (sadece eti derisiz) ve yaninda 100 gr yogurt biraz gobek marul toplam 376 kalori
Bugunu de 663 kalori ile kapatmis bulunuyorum . 1 litre su yesil cay kahve Maden suyu ictim olca . 2 saat sporumu yaptim tabiki . Leslie chloe eliptik hepsi birden 😂 toplamda 78.4 gr Protein aldim bugun 😂
Afiyet olsun 🥰
Spor süper masallah ❤️
Protein hesabı için ekstra 🙏👏
Yazdığınız sonra gördüm :) hemen öğünü yazıyorum
Sebzeli tavuk
4 yk yoğurt ( yulaf ile)
Domates salatalık
2 hurma
Afiyet olsun 👍
bundan sonra tüm menüyü bir alalım menü spor varsa ne yedik ne içtik hepsi tek posta olursa daha kolay yorumlarız 🥰
Merhabalar. Kendimi kisaca tanıtmak isterim. 5 yıl önce 13.takim cuma zayiflama grubunda 16 kilo vermiştim. Zamanla elbette fazlasiyla aldim. 38 yasinda 2 çocuk annesiyim. Bakmayin yasima çocuklarım üniversiteli:)) sabahtan aksaa kadar oturarak çalışıyorum. Troidim yavas çalışıyor. En son 3 hafta kadar önce 77 ye dayanmisti kilom. Hedefim 60 ı görmek. Suanki kilomu bilmiyorum tartim bozuldu :KK43: kendimce aralikli oruc yapiyorken size rastladim. Musade ederseniz araniza katilmak isterim. Kendimi kararli ve hazir hissediyorum.... artik gercekten zayiflamaliyim.. inşallah sizlerde hedeflerinize ulaşırsınız yaniniza benide alarak:KK49:
Merhaba hoşgeldiniz 🥰
Tabi ki buyurun
Bizde bir hafta deneme süresi var listeye dahil olmak için. sadece günlük menü bildirimi ve haftalık pazartesi sabahtan kilo bildirim şartımız mevcut
Ekli dosyaya vs ilk sayfa ilk posta göz atarsanız iyi olur
Veririz inşallah beraber 👍🥳

Eklentiler

• B1B79D03-8924-418A-9815-0C4837D777DC.jpeg
    B1B79D03-8924-418A-9815-0C4837D777DC.jpeg
    174,1 KB · Görüntüleme: 18
Merhaba hanimlarrr,
12.30 1 YK zeytinyağı ile yapılmış hindi fümeli omlet, birer domates-salatalik,10 zeytin, light peynir,

15.30. Bir fincan americano, çay ve bir tane form bitter çikolatalı bisküvi (yaklaşık 50 kaloriye tekabül ediyor)

19.20. Bir dolu tabak zeytinyağlı taze fasulye, yoğurt
Birazdan da yoğurt kürü yiyip günü kapatacağım

28 dakika Leslie yaptım, 2 mil yürümüş oldum.
Bu arada iki gündür tartiliyorum, iki günde toplam 500 gram vermişim, böyle giderse haftalık kilo kaybım 1 kg bin üstüne çıkacak. İnanılmaz motiveyim 😊

iyi akşamalar , bende bugünkü menümü yazayım :)
12:KK30: 1 adet yumurta ile yapılmış menemen, bol maydanoz salatası(yeşil soğanlı) , 6 adet yeşil zeytin, 4-5 çatal peynir
18:30 : 1 tabak yeşil fasulye ,4-5 kaşık bulgur pilavı,cacık ( dünkü:kk77::kk77: yemeklerim)
spor : malesef bugün yapamadım :KK43:

selam
11. yumurtadan bikmisim maalesef ara vermek istedim 3 dilim salam
peynir zeytin salatalik
2dilim ekmek

17. 30 tavuk
3kaşık pilav
1tabak salata
ayran

su şimdilik 2 lt
yürüyüş akşama inşallah
dün 1.5 saat tempolu yürüdüm akşam regli döneminde iyi geliyor bana rahatliyorum

Merhaba hanimlarrr,
12.30 1 YK zeytinyağı ile yapılmış hindi fümeli omlet, birer domates-salatalik,10 zeytin, light peynir,

15.30. Bir fincan americano, çay ve bir tane form bitter çikolatalı bisküvi (yaklaşık 50 kaloriye tekabül ediyor)

19.20. Bir dolu tabak zeytinyağlı taze fasulye, yoğurt
Birazdan da yoğurt kürü yiyip günü kapatacağım

28 dakika Leslie yaptım, 2 mil yürümüş oldum.
Bu arada iki gündür tartiliyorum, iki günde toplam 500 gram vermişim, böyle giderse haftalık kilo kaybım 1 kg bin üstüne çıkacak. İnanılmaz motiveyim 😊
Merhaba 🥰
Menü güzel biraz daha protein alırsan o kilo kaybın daha çok olacak eminim
Bir de Leslie var o hem moral hem hızlandıracak işi😉
500 gr süper ya 🥳
Ay şimdiden merak ediyorum pazartesi sonucunu böyle devam 🤩👏🥳

o filtre kahve de keyfine pek düşkünmüş maşallah 🙈😂
Menü çok değildi zaten spor da var afiyet olsun 🥰

Gayet güzel tebrik ederim 🥰🤩

Menü gayet iyi canım umuyorum evine dönüşte yürüyüş oturtursun 👍🥰
Kolay gelsin

Afiyet olsun 🥰
Spor süper masallah ❤
Protein hesabı için ekstra 🙏👏

Afiyet olsun 👍
bundan sonra tüm menüyü bir alalım menü spor varsa ne yedik ne içtik hepsi tek posta olursa daha kolay yorumlarız 🥰

Merhaba hoşgeldiniz 🥰
Tabi ki buyurun
Bizde bir hafta deneme süresi var listeye dahil olmak için. sadece günlük menü bildirimi ve haftalık pazartesi sabahtan kilo bildirim şartımız mevcut
Ekli dosyaya vs ilk sayfa ilk posta göz atarsanız iyi olur
Veririz inşallah beraber 👍🥳
Hoşbuldum teşekkür ederim 🤗
Okudum ilk sayfayi. Tartı aldigimda kilomu yazacagim tek eksigim bu şuan yeni bozuldu kac yıllık tartım dayanamadi artik bana:))
Yas 38
Boy 159
bir kac hafta onceki kilom 77
Menüm 11:00 semizotu kavurma
Ufak parca bitter (cısss) :)
15:00 1 elma 1 kepekli grissini
18:30 2 dilim peynir 6,7 çatal karpuz
Spor 1 saat yürüyüş ve koşu

Nescafe,2lt su(evet az),

Sende kendine bi Liste yap gunde kac adim attin kac kalori yaktin kac kalori aldin ne kadar spor yaptin ne kadar su ictin. Her gun bak onlara . Yaptiklarin somut olarak goz onunde olunca emegine kiyamiyorsun . Bide benim azmim oglumdan oturu . Benim oglum ozel gereksinimli bi cocuk . Suan tedavisi olmayan bi kas hastaligi var ve herseyi ben yapmak durumundayim . O yuzden once zayiflamam sonra kaslarimi guclendirmem lazim ki buyudukce kaldirip indirmekte zorlanmayayim diye suan cok kucuk 1.5 yasinda ama 2 sene 3 sene sonra agirlasacak . Yani bendeki sebep i bi dilim pastadan cok cok daha kiymetli ❤
Oğlun için çok geçmiş olsun . Azmin ve kararlılığınla bizlere de güzel örnek oluyorsun. Yaptıklarımızın sonucunu almak için mümkün olduğu kadar kaçamak yapmamak lazım. ben de yıllardır 60 lı rakamları görmedim. İnşallah bu sefer olacak:KK73:

Merhaba 🥰
Menü güzel biraz daha protein alırsan o kilo kaybın daha çok olacak eminim
Bir de Leslie var o hem moral hem hızlandıracak işi😉
500 gr süper ya 🥳
Ay şimdiden merak ediyorum pazartesi sonucunu böyle devam 🤩👏🥳

Protein alıyorum ama hergun değil, bir gün tavuk-et yiyosam birgün zeytinyağlı sebze yiyorum. Sabah 2 yumurtami ihmal etmiyorum ama. Başka ne yiyebilirim protein için?

X