Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Eşin de yapsin aralıklı orucu, kötü örnek sana😀.Senlik birşey yok arkadaşım, adam nefsinle oynamış 😀. Biz evde ailecek aralıklı oruç yapmaya başladık,annem ilk günden 400 gram verdi bile. Evdeki herkese yaptırmak en iyisi, hepimizin sağlığına yarar, genç-yaşli😍
yapmiyor benimki.yeme icme varken.ay bide 1 kilo vermis 2 gunde.
adam tok karnina bile az cikiyor😣
ben tok olsam 3 kilo fazla cikarim.
annen de iyi vermis.basta iyi gidiyor hemen.devam etse 5 kilo rahat gider.

yapmiyor benimki.yeme icme varken.ay bide 1 kilo vermis 2 gunde.
adam tok karnina bile az cikiyor😣
ben tok olsam 3 kilo fazla cikarim.
annen de iyi vermis.basta iyi gidiyor hemen.devam etse 5 kilo rahat gider.
Erkeklerin metabolizmasi çok iyi zaten. Ne kadar şanslılar kilo konusunda! Annem kortizon ilaçlarına başladı, 10 gunde 3 buçuk kilo aldı. Kilolu olması benim için daha iyi, evde 50 kg anneanne olması zoruma gidiyor 😅🤣

Ay be güzel insülin hastası olarak örnek bir durum 🤩👏
İnşallah bir gün tamamen kurtulduğunu da görürüz 🙏🥰
İnsanlar hersey ilaçla olacak diye düşünüyor ama bilmiyorlar ki beslenme bir çok şeyin bası
İlaç Doktor karşıtı filan değilim yanlış anlaşılmasın sadece yemesini düzeltmeyip ilaç ile şekerini düzenli tutmaya çalışan o kadar çok kişi biliyorum ki maalesef çok üzülüyorum ☹
Kabızlık konusuna hiç girmiyorum bende çok olmuyor ama valla konunun genel belası 🙈😂
Aynen canim ilacimida iciyorum. Cunku metebolizmayi herseyi inanilmaz etkiliyor. Vermeni engelliyor. Hem. Ilacimi icip hem diyeti mi yapiyorum tabiki yuzde yuz saglkli beslenemiyorum. Demorilize oluyorum cunku.
Bu sekilde zayifladiktn sonra ilactan zaten kurtulucam. Zayfladikca biliyosundur insulin degeri dusuyor. Zaten benim. Cok yuksek degildi. Ama seker hastaligina davetiye cikarmamak icin istikrarliyim. Kurtulucam. Ama benm hergun wc ye cikmam. Lazimyaaaa

Ben Sağlıklı diye hurma incir dut kurusu filan aldım :kk77:
Baktim yedikce yiyesim geliyor.
Bir alerji oldum iyileşeyim diye yedim.
Kabız oldum incir bol bol yedim .
Sonra bı da eve sokmadim.:rapci:
Çikolatadan beter 1 tane hurma ya da incir yiyince kendimi durduramıyor um. :KK70:
Bitter bazen kahve yani o kadar

Bende arada bi kucuk kare bitter cikolata yiyorum . Bazen kendime saglikli tatlilar yapiyorum hurma incir cevizle falan . Bu hafta bi bitsin diyet pasta tarifi buldum onu yapcam 😂😂😂

Aynen canim ilacimida iciyorum. Cunku metebolizmayi herseyi inanilmaz etkiliyor. Vermeni engelliyor. Hem. Ilacimi icip hem diyeti mi yapiyorum tabiki yuzde yuz saglkli beslenemiyorum. Demorilize oluyorum cunku.
Bu sekilde zayifladiktn sonra ilactan zaten kurtulucam. Zayfladikca biliyosundur insulin degeri dusuyor. Zaten benim. Cok yuksek degildi. Ama seker hastaligina davetiye cikarmamak icin istikrarliyim. Kurtulucam. Ama benm hergun wc ye cikmam. Lazimyaaaa
Canim.
Akşamdan 3 tane kuru erik yıka suya ıslat.
Sabah kahvaltı ya önce posasini ye sonra suyuna sıcak su koyup iç.
Acaip iyi geliyor.
Ben 2 aydır diyette kabızlık çekmemek için çoğunlukla yapıyorum.
Önerdigim takımdaki kızlar da çok memnun kaldı.
Zaten ilaçlara da erik koyuyorlar.
En azından doğal haliyle alırsın.

Canim.
Akşamdan 3 tane kuru erik yıka suya ıslat.
Sabah kahvaltı ya önce posasini ye sonra suyuna sıcak su koyup iç.
Acaip iyi geliyor.
Ben 2 aydır diyette kabızlık çekmemek için çoğunlukla yapıyorum.
Önerdigim takımdaki kızlar da çok memnun kaldı.
Zaten ilaçlara da erik koyuyorlar.
En azından doğal haliyle alırsın.
Ay kurul. Erik. Ilk defa duydum nerde satiliyor canm . Ama ben kabiz degilim. Afedersin wc em gelmiyor normalde gunluk cikiyoruz ya. Onu diyorum

Bende arada bi kucuk kare bitter cikolata yiyorum . Bazen kendime saglikli tatlilar yapiyorum hurma incir cevizle falan . Bu hafta bi bitsin diyet pasta tarifi buldum onu yapcam 😂😂😂
Ben tatli yerine if yaparken yağ oranını arttirdim biraz .
Haşlanmış yumurta salatalık filan 2 aydır sıkılmıştım.Hele çiğ maydonoz beni benden aldı.Zorla yiyodum.
Artık lezzet odaklıyim :confused:
Bir ay deneme süresi tuttum kendime sonucu heyecanla bekliyorum.

11 Ağustos
Sabah: Yeşillik, yumurta, çecil peyniri, karpuz,1.5 dilim ekmek
Ara: Kakaolu, tarçınlı, Türk kahveli süt-yag yaktırıyor, tavsiye ederim-. 1 kurabiye, 1 meyve
Akşam:Manca (Kozlenmis biber, patlıcan vs salatası), çorba.
5 km orta tempoda yürüyüş.

12 Ağustos
Aynı kahvaltı
Ara:1 meyve, 1 parça bitter,aynı kahve.
Akşam:4 köfte, 1kepçe çorba,1 dilim ekmek, 1bardak ayran.
Spor: Yüzme
Afiyet olsun 🥰
Bende oruca devam ama şuan misafirlikteyim 2 hafta kadr sürecek inş tartıda artı görmem dikkat edyrm yne ama sonuçta kndi evin gibi olmuyor inş pişman olmam gittiğime gideceğime :KK43::KK64:
Umarım canım 🥰
En iyi şekilde atlatırsın inşallah 🙏
Evet canım kilo verdikçe düzene giriyor insülin
Basında yakalamışsın belli ki. İstikrarla yapınca kurtulmayacak bir şey yok Allah’ın izniyle 🙏🥰

Erkeklerin metabolizmasi çok iyi zaten. Ne kadar şanslılar kilo konusunda! Annem kortizon ilaçlarına başladı, 10 gunde 3 buçuk kilo aldı. Kilolu olması benim için daha iyi, evde 50 kg anneanne olması zoruma gidiyor 😅🤣
kadinlarin tsh calismiyor.üstüne östrojen yağ depolama seviyesini arttiriyor.
bi yumurtalamada şişiyoruz bi regl de.
habire şişiyoruz.
annen de cok zayifmis gercekten.masallah.

X