Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Afiyet olsun 🥰

Canım dikkat et kendine 🙏🥰

Afiyet olsun yürüyüş de var 👍🥰

Afiyet olsun çok yememişsin zaten mercimek köftesini sorun olmaz akşamın da gayet hafif 🥰

Canım sen iyi ol da 🙏🥰
Ferahlık diliyorum inşallah tez zamanda

Afiyet olsun 🥰

Afiyet olsun spor da var 👍🥰

Afiyet olsun, bebiş de inşallah bir an önce çıkarsın dişi rahatlasın 🙏🥰
Tartı İçin sevindim devamı gelsin 🙏🤩

Ediyorum da baskanim inadimdan oldu nolduysa 😂 son 2 saat baya kotu oldum . Bu da tecrube oldu iste bana sınırımı ogrendim .

Yoğunluktan yazamadım
20/4 yaptım yine
18 de açtım
Erişteli mercimek yemeği
Salata
Çayı kaç gündür şekersiz içiyordum dalgınlığıma geldi şekerli içtim sonrada ipin ucu kaçtı 🙈 2 küçük kare çikolata da yedim
Yarına 16/8 yapmak istiyorum kahvaltı yapmayı özledim
Bugün tartıldım sonunda 69.7 yi gördüm inşallah devamı gelir son 10 kilo artık gitsin😔

Bugün 17/7 uyguladım
13:00 1 bardak süt, 1 dilim ekmek, yarımşar yeşil biber ve kırmızı biber, 4-5 parça peynir, zeytin, küçük bir parça helva, domates. Birkaç gündür kahvaltılarım hemen hemen aynı. Bugün fazladan küçük bir yeşil elma vardı.
Ben ders çalışırken akşam yemeğini eşim hazırladı.
18:00 tavuk dürüm ve birkaç çatal patates kızartması.
Akşam yemeği sağlıklı olmadı malesef.
2,5 litre su ve 1,5 km yürüyüş yapabildim.

günaydın kızlar
herkese bol eksili mutlu bir gün diliyorum..
dünki zorla yemek yedirilme faslından sonra yeniden başladım oruca 18. saatteyim
regl dönemine az kalmasına ragmen dayanamadım tartıldım 62,8 çıktım inşallah pazartesiye artmaz
maşallah kız.sana baktikca azmim artiyor.
cabucak verip kurtulmak istiyorsun.bense sündürüyorum iyice😅

Günaydın 14.08.2020
Kahvaltıdan önce Yeşilçay
Saat 11:30 kahvaltı kıymalı yumurta bir tane 5 zeytin salatalık domates bolca 5 badem 1 ceviz az peynir
Türk kahvesi ve su
Saat 16:00 bir top çikolatalı dondurma
Su
Saat 18:30 akşam yemeği
Küçük güveçte kaşarlı soslu köfte ve bol salata be 6-7 tane kızarmış patates 😢
Su çay
9500 adım yürüyüş
Kızlar arada dondurma yedim ama bu çok etkiler mi sizce bir daha yapmayayım mi? Yoksa canım çektiğinde azıcık tırtıklasam bir şey olmaz mo?

Son düzenleme:
Merhaba bende if diyetine başlamak istiyorum hatta an itibariyle bugün başlıyorum saat onda kahvaltı ettim üstüne bir de dondurma yedim temin tartılayım dedim 69.40 çıktı gözlerim yuvalarından çıktı hiç 65 üstüne çıkmamıştım çok üzüldüm anladığım kadarıyla kahvaltı ve akşam yemeği arası sekiz saat olmalı bende en geç saat altıda akşam yemeğimi yerim bugün

Merhaba bende if diyetine başlamak istiyorum hatta an itibariyle bugün başlıyorum saat onda kahvaltı ettim üstüne bir de dondurma yedim temin tartılayım dedim 69.40 çıktı gözlerim yuvalarından çıktı hiç 65 üstüne çıkmamıştım çok üzüldüm anladığım kadarıyla kahvaltı ve akşam yemeği arası sekiz saat olmalı bende en geç saat altıda akşam yemeğimi yerim bugün
Hosgeldin canim.
If yolculuğun hayırlı olsun.
Bende 16/8 yapıyorum

Herkese benden günaydın :KK200:

maşallah kız.sana baktikca azmim artiyor.
cabucak verip kurtulmak istiyorsun.bense sündürüyorum iyice😅
aynen ya bian önce sonuc olsun ve korumaya geceyim istiyorum bu sefer kararlıyım sonuna kadar verip koruyacagım

Kizlar birsey sorum 24 yada 48 saat oruclari ne icin yapiyorsunuz yararlari nedir. Kiloda etkisi nedir
herkeste aynı etki oluyor mu tama bilmiyorum ama bende kiloda etki ediyor vucüd durmasın diye yapıyorum mide nefsimi törpülemekte bana çok faydası oluyor uuzn orucdan sonrada hızlı yemek yiyemiyorum midem küçülüyor vs

herkeste aynı etki oluyor mu tama bilmiyorum ama bende kiloda etki ediyor vucüd durmasın diye yapıyorum mide nefsimi törpülemekte bana çok faydası oluyor uuzn orucdan sonrada hızlı yemek yiyemiyorum midem küçülüyor vs
Kizlar birsey sorum 24 yada 48 saat oruclari ne icin yapiyorsunuz yararlari nedir. Kiloda etkisi nedir
Katılıyorum normalde günlük açlık hissi geçmiyor ama 72 saat yaptığımda kolay kolay acıkmadım sonrasında da orucu açınca da çok yiyememiştim kilo da farkediyor tabi

Evet sevgili diyetdaslarim bugun tek ogun yedim cunku 2 parca borek yedim 😂😂😂 aslinda 1 kere isirip tadina bakcaktim sein tuzsuz dedi diye ama borek cok severim bende yedim zaten sabah 2 tane leslie videosu yapmistim (-500 kalori) . Boregin yaninda 1 haslanmis yumurta beyaz peynir yagsiz pismis 3 tane kokteyl sosis (ketcap ve mayonez bandim ) yedim . Daha sonra kahvemin yaninda 2 parca bitterli cikolata yedim (pazartesi ben tartilmicakmisimcasina )
Toplamda 600 kalorilik bi beslenme oldu . Aksam da 1 saat eliptik ve egzersiz yaparim . Gunu kapatirim . Hafta sonlari bana yaramiyo esim haftasonlari da calissa ben hic diyetimi bozmam da iste yapcak bisi yok adam hafta sonu da evde 😂😂😂

if ten baska cagremiz yok inanki. Bende yeni basladim sayilir. Boyle biseyi naisl kacirmisim diye kiziyorum kendime
Kızlar selam herkes iyidir umarım 🥰
Bugün biraz işlerim yoğun,
Buralarda çok olamayacağım belki gece girerim
Yarın görüşürüz aman hafta sonu diyip coşmayalım 😉
Pazartesi tartı günü inşallah iyi sonuçlar görelim 🙏🏆🤩
insallah kaptanim 😊 hafta sonu benm icin nor al bir hafta ici gunu. Zaten biyere gitmiyorum esimde calisiyor. Gene ayni 😊✋ bol su bol su 😁💃
aynen ya bian önce sonuc olsun ve korumaya geceyim istiyorum bu sefer kararlıyım sonuna kadar verip koruyacagım
Biz sana inaniyoruz sende inan kendine yola devam 💃💃😊✋

X