Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Günaydın herkese nama pek gün aymadı canım çok akılın ben bunu beceremiyorum galiba dün yine açlıktan uyuyamamdım saat 2:30 oldu ağladım sinirimden artık bir yudum süt içtim biliyorum bozuldu diyetim ama kızlar benimki normal bir açlık değil midem kazınıyor resmen çok kilo da veremiyorum moralim çok bozuk birazdan tartılacağım ve ancak 200 300 gram ya gitti ya gitmedi o kadar aç kalıyorum her gün yürüyorum sonuç daha iyi olmalıydı 😭😭

Merhaba arkadaşlarr izmirde son 3 gün tatil bitiyor evime dönüyorum çarşamba gece çok giremedim. Bu arada tartı ölçümümü bugun yaptım
Geçen hafta 84.5
Bu hafta 82.4
Fark -2.1
Izmir çok sıcak yemek yenmiyor
Harika sonuç 👏😍
Günaydın kizlar bugün rekorumu kiracaktim ama regl engel oldu :KK43:( tabi sonucum kötü demek değil bu :KK49:

Gecen hafta 69.04
Bu hafta 67.08
Fark 1600
Süper canım 👏😍
Az da olsa artı çıktım hiç bildirim yapmayacağım kizlar

Gelecek pazartesine inşallah :)
Tamamdır canım 👍🥰
Onceki Kilo 79.5
Bu hafta 78
Fark - 1.5
Sukur eksideyim 😂😂😂😂
O tebrikler 👏😍
Günaydın kizlar
Bu hafta:65.5
Geçen hafta:66.3
Fark:800 gram.

Ayrıca gruba gireli 10 gün oldu, toplamda 1.2 kg.💃
He bilsem, anneme de üyelik açardım, ortalama yukseltirdik😅.Aralıklı orucun 5.gununde o da 1.5 kg vermiş oldu.
Tebrikler hem sana hem anneye 👏😍
Günaydın herkese 😊 ilk kilo bildirimi benden gelsin mi.
Geçen hafta. 100.1
Bu hafta. 98.8
Fark. 1kg 300gr 💖💖😊😊💐💐
Süper, gelsin 9’lar 👏😍
Kızlar merhaba bişey soracağım konuyla ilgili ,
Çalışıyorum ve kahvaltı yapamıyorum normalde sabah sade türk kahvem ve cayım olur öğle yemeği de cok yemem o yüzden benım ac oldugum saatler gunduz oluyor.dün yemeğimi en son 20.00 de bitirdim.O saatten beri de sabah kahvaltı ve öğle yemeği yemeden 16/8 e uyarak 16 saat aç durduğumda gece 12 ye denk geliyor o saatte de uyuyunca ben hıc yemek yıyemıyor olacagım.Bu durumu nasıl ayarlayabılırım ?
Merhaba gece yemeni tavsiye etmem vucüd ritmi açısından
Tavsiyem mümkünse yeme pencereni gündüze çekmen ama gündüz yemiyor isen o zaman 20/4 yada günde tek öğün ile ilerleyebilirsin saat dilimine belki o uyuyor 🥰
günaydın kızlar dün hiç giremedim sabah tartıldım filtre kahve olmasa cok acıkırdım.sabahları mide bulantım devam ediyor . 3 ltre su 2 bardak yeşily cay dün tatil oldugum için evde bir kupada papatya cayı içtim. kaçamak yok sebze yemeği kabak ve yogurt yedim akşam tarhana corbası ve bezelye yedim. evi temizledim spor yapamadım kızımla ilgilendim ütü yaptım balkonları yıkadım kalori gitmiştir spor sayılır inş.
cuma tartıldıgımda 102 bugun :101.4 2 günlük fark : 600 gram
7 agustosta basladım bugun 11.günüm kilo fazla oldugu için hızlı gidiyor 80leri görürmüyüm kasım gibi :)
inş sizlerle birlikte başaracagım inanıyorum.
Tebrikler süper 👏😍
Göreceksin 80 leri hiç kuşkum yok devam 💪

Günaydın herkese nama pek gün aymadı canım çok akılın ben bunu beceremiyorum galiba dün yine açlıktan uyuyamamdım saat 2:30 oldu ağladım sinirimden artık bir yudum süt içtim biliyorum bozuldu diyetim ama kızlar benimki normal bir açlık değil midem kazınıyor resmen çok kilo da veremiyorum moralim çok bozuk birazdan tartılacağım ve ancak 200 300 gram ya gitti ya gitmedi o kadar aç kalıyorum her gün yürüyorum sonuç daha iyi olmalıydı 😭😭

kilon az oldugu için normal atak geçirmen ben senin 2 katın kilodaym benim yağları yiyor :) ac kalınca sende yagda kalmamıs :) bence moral bozmak yok burası çok inanıyor insan yapabilirim olur diye.

Günaydın kızlar 😍❤️
Herkese yeni haftada güzellikler mutluluklar diliyorum 💐

Bu hafta:75
Geçen hafta: 75.5
Fark:0,500 gr

İkinci hedef kilom olan 75 i nihayet gördüm 😍
Kilo vermem iki haftadır yavaşladı farkındayım 21 kilo oldu normaldir diye düşünüyorum ama bir önlem almak gerekecek gibi yine de vermiş olmaktan mutluyum 🤩

Merakla heyecanla sizlerin sonuçlara bakacağım şimdi 🥰❤️
Vücut kütle indeksin de normale doğru yaklaştıkça , yani yeşil aralığa indikçe kilo vermen yavaslar kaptanım. Bir de daha önce 75'lerde uzun süre kaldiysan orda da duraklama yapar.

Günaydın kızlar 😍
Herkese yeni haftada güzellikler mutluluklar diliyorum 💐

Bu hafta:75
Geçen hafta: 75.5
Fark:0,500 gr

İkinci hedef kilom olan 75 i nihayet gördüm 😍
Kilo vermem iki haftadır yavaşladı farkındayım 21 kilo oldu normaldir diye düşünüyorum ama bir önlem almak gerekecek gibi yine de vermiş olmaktan mutluyum 🤩

Merakla heyecanla sizlerin sonuçlara bakacağım şimdi 🥰

Darisi basima sayin baskanim 😂😂😂 ilk hedef Kilo 75 ama bi iki haftadir benim de cok yavas gidiyo . Arada bi arti cikiyo . Ama savasa devam gidicek bu yaglaarrrr 😂😂😂

Selamlar hepinize güzel insanlar bugün bu haftanin en yağ yakan gününü geçirmenizi dilerimmmmm
Sabah sabah Menüm gelsin:kk77:

60. Saatten selam olsun rekorumu kıramadım ama onurlu ve mutluyum:KK70: gözüm kararinca bozdum mecburen

Sabah 9:00
Biberli omlet, 2 dilim ekmek,peynir, tereyag bal (birer cay kaşığı) sarelle (1 tatli kasigini az geçmiştir valla ilk cikolatam aylardir affiniza sığınayım)

Ara 2 incir

Akşam tavuk izgara yeşillik kefir 1 şeftali
Regl tatli krizi cekiom kötü gune denk geldi pazar pazar :kızgın: her cısımada bi cevabim var :)

Valla kac saat oruc yaparsam yapiyim benim iştahım gitmiyor. Istahi gidenleri alkışlıyorum :KK54::KK25:
Ne Kdar eksi gordun canm gerci regli bozmus isi

Merhabalar :) geçen pazartesi 74.9
Bugün 73.5
Fark -1.4 kg
Sizinle olmak çok güzel destek olan herkese çok teşekkür ediyorum:KK28: bayağıdır görmemiştm bu kiloyu
Veren herkese de tebrikler öbür hafta çok daha iyi olacak inanıyorum :super::cool:
Tebriklerrr👏👏👏 cok iyi bencede. Boy kacti senin?
Darisi basima. Bende 73 u gormeyeli yillllaaaaaaarrrrrr oldu 😁

X