Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Menü yazayım 18/6 yaptım if bugün
Ama 18/7 oldu :bicak:
13.25 kahvaltı az menemen. kaşar kızartma.2-3 tane siyah zeytin.yarim dilim beyaz peynir.1 yum.has.3-4 ceviz içi.3-4 bardak çay.5 tane erik posası.1 bardak ılık şekersiz erik suyu.
20.30 2 kepçe etli bamya
Su saymadim içiyorum.

Yarın kahvaltıyı öğleden sonra yapacağım için yemek geç.Birde erkenden yetiştirmedim yürüyüş spor duş derken anca pişirdim.

Spor 36 dk yürüyüş
30 dk boosted
14 dakika bölgesel

Bugünkü menüm

9: 2 yumurta, lor peyniri, 1 dilim ekmek, zeytin, 1 tatlı kaşığı ballı tereyağ

3 incir
Karam😋

19: 2 adet karnı yarık (köz patlicandan, fırında), 1 dilim ekmek, salata

Regle 2 gün var. Çikolata için çok bile dayandım😀 Pişman değilim🙈 Ama sadece bugünlük yedim başka yemeyeceğim. En azından aklımdan çıkmayan tatlı pasta görüntülerinden kurtuldum😂

Bugünki menüm gelsinnnnn :kk77:
Sabah
semizotu salatası (peynir domates ceviz keten tohumu eşliğinde)
Kefir

Aksam
kuruyemiş (fazla yedim)
1 karnıyarık (fırında közlenmiş patlicanla)
1 kaşık bulgur pilavı
Süt
Meyve kavun

Kizlar bugün vücut şaşırtmak adına if yapmadım hatta aksam 21 de bile agzima kuruyemiş attim. Bilerek ve zevkle fazla yedim bugün :KK76:

Yarın protein günüm 3 öğün yapabilirim yarinda.
Çarşamba uzun oruca başlayacağım bakalim ne olursa. Bu sistem bana cok iyi geldi 2 haftadır

Merhaba canlar.. 1.5 aylık ayrılıktan sonra ben geldimmm :) bu sene iznim rüya gibiydi, o yüzden ne aralıklı oruç ne dikkat etme ne diyet, hiç birşey yapmadım..3 kilo almışım , asla pişman değilim :) ilk iki gün ama güzel kilo verdim almayayım dedim sonrada “ amaan capo, 10 ay bu günleri bekliosun Türkiye hayali kuruyosun sal gitsin, 10 ay dikkat et 2 ay tatil yap dedim” .. valiz, alış veriş, kağıt işlerim derken bu haftada izin istiyorum sizden.. gelecek pazartes katılıyorum inşallah aranıza.. üstelik adet dönemim şu an, oda geçsin sonra minik bir detox yapıp pztsi bildirimle dönerim tekrar gruba.. çok fazla sayfa olmuş okunacak , umarım önemli yada acil bilgiler kaçırmamışımdır
Hosgeldin... 🤗

Günaydın kızlar
Pazar sabah kahvaltısının ardından Dün sabah sade kahve ve su ile akşama kadar devam ettim akşam evde de iki dilim ekmek diyebiliriz biraz lıght peynir ve fıstıklı salam ile sandviç yapıp yedim şekersiz çay ile bu sabah yine sade kahve espresso karışımı ile güne başladım akşam eve gidene kadar bu şekilde devam edip akşam zeytinyağı ile bir sebze çorbası hazırlamayı düşünüyorum
Günü ortalama 6000 adım ile kapattım🌸🌸

günaydın 🙋‍♀️
aranıza yeni katıldım dün başladım ama bildirim yapamadım.
69.3 başladım bakalım haftaya kaç çıkacağım.
güne 1 bardak limonlu su ve kakaolu türk kahvesiyle başlıyorum.
Selam 😀 kakaolu da güzel ama Bir de tarcin li dene. Istahi güzel dengeliyor.hatta cayima bile cok az kabuk tarcin atixorum.

Herkese günaydın..🤗
Dünkü menüm:
11.30 : klasik kahvalti ama beyaz ekmek yedim birazcik..🙈
20.00 :1 tabak fasulye diblesi + 2 ad. tavuk şnitzel ketcap ve mayonez ile maalesef..🙈🙁
Gun icinde de cikolata parcalari atmış olabilirim agzima 🤦‍♀️🤦‍♀️ yerken iyiydi de suan moralim cok bozuk.. 🙁
Bugun mümkün olduğunca gec yiyecegim.. suana kadar sadece su içtim.. birazdan sade kahve icerim..

X