Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Bugün günün 10 saati yolda geçti. Yediğime pek dikkat edemedim🙈 Bir senedir memlekete gitmeyince abarttım galiba minikle ölümdü yol ama ne tez ne yol gözüme gelmedi . Eşim gidelim mi diye sorunca balıklama atladım. İşte menüm mü deyim oburluğumun vücut bulmuş halimi deyim bilemedim ama...
Araba da 14.00 e kadar 3 dilim ıspanaklı börek, 2 dilim kakolu cevizli kek soğuk çay
14.30 gibi geldik 3 tane peynirli milföy böreği küflü peynir çay acılı sos
18.00 de etliekmek( sayamadım):oops:2 bardak kola
Adım 2341 @blonde

Canım , bizi çok yalnız bırakma e mi ?

Allah razı olsun canım . Amin inşallahhh . ❤️ Benim açlık yapmam şart ASLInda . Geçen gün bir yerde okudum . PKO’lu birisi yapmış adet düzensizliği vs kalmamış . Ben de iki aydır olamıyorum. Gerçekten çok sıkıldım ve bunaldım . Geçen gün de karşıma Ahmet Apa diye birisi çıktı Facebook ta . Aidin Salih Hoca’nın açlıklarını bir sisteme oturtturmuş . Çok güzel , çok şifa bulan kişiler var . Hayran kaldım . Gelgelelim bir niyet edemedim . 😕
Bi arkadaşım yaptı apa yi çok kilo verdi 22 kilo vermişti en son pandemide gorusemedik hiç hatta sonra kızı ve eside yaptılar bana uymayan en ufak kacamakta başa dönmek ve ömür boyu yapmak nefsime zor geldi hamur işi ekmek bunlarla büyüdük az dahi olsa olmalı hayatımda gibi geliyor bana ama fayda gördü demekki eşi kızı yaptılar sonrasında benim hayat sartlarima uymadı maalesef

Bugün günün 10 saati yolda geçti. Yediğime pek dikkat edemedim🙈 Bir senedir memlekete gitmeyince abarttım galiba minikle ölümdü yol ama ne tez ne yol gözüme gelmedi . Eşim gidelim mi diye sorunca balıklama atladım. İşte menüm mü deyim oburluğumun vücut bulmuş halimi deyim bilemedim ama...
Araba da 14.00 e kadar 3 dilim ıspanaklı börek, 2 dilim kakolu cevizli kek soğuk çay
Adım 2341 @blonde
Etliekmek gördüm sanki nerelisiniz☺

blondeaddict blondeaddict kaptanım kusuruma bakma geçen hafta tartı dahil gelemedim yoğunluktan🙈
1 hafta da fazla şımardım tuzlu vs derken geri aldım hemde 63.8leri bile gördüm😓 biraz verdim saat 18den sonra yiyince net alıyorum başta biraz abarttım şimdi toparlamaya çalışıyorum yarın tartıda boyumun ölçüsünü alıp tekrar 60da kalma mücadelesi vereceğim😥 koruma işi zormuş😣
:KK43:(( sadece bu hafta mı 3.300 aldın canım. Tamam abartarak yemissindir aldığına göre muhakkak ama bu kadarda nasil aliniyor yaaa koruma donemimiz bile diyetli gececek hep desene.
Mide küçüldüğünü 1 senede anlarmış. Verince kilomuzu korumak icin 1 yıl dikkatte önemliymiş canım. Yanmışız biz...
Aslinda yarisida ödemdir senin muhakkak.. bugün sadece salata ile beslensen yarin cok farkeder

Adım 2341 @blonde
Bugun aclik yaparsan yediklerinden eser kalmaz en azindan yarin arti cikmazsin canim

Günaydın güzel hanımlaarr.
Dün kahvaltı yaptım bir de üzerine waffle yedim öğle saatlerinde 😁
O yüzden akşam hiçbir şey yemedim nefis kontrolü yaptım.
Kilom sabah 63.3 tü. Kilo verince bazen çıkıp çıkıp iniyor bunu keşfettiğimden beri asla üzülmüyorum.
Bugün de tek öğün yapıcam, köfte, patates kızartması, kahvaltı şeklinde. Yarın akşama kadar bir şey yok yemek.
Bir de her gün zıplamaya çalışıyorum evde 200, 300 defa. Çok güzel bacak inceliyor, bilginiz olsun kızlar. 🤗😍

Dun yazamadım sabah klasik kahvaltımı yaptım yine arada meyve akşam 1 tabak pırasa
Leslie 30 boosted minute walk ve 20 dakika karın egzersizleri
Bugün
Sabah
Menemen yarım tabak
1 dilim ekmek
Peynir
1 yumurta
Ara yarım muz yarım mandalina yarım elma
Akşam
10 adet küçük köfte
Küçük tabak yoğurtlu havuç salata
Spor inşallah Leslie yapabilirim
Temizlik yaptım bugün biraz yorgunum🥴

İyi akşamlar canlar

Menüm

13.00
1 yumurta , domates , peynir , zeytin, bol maydonoz , 1 elma , 5 ceviz , 1 avuç beyaz leblebi

19.00
1 kase mercimek çorbası
Bol yeşillikli salata
Yoğurt
Su : 3 litre
1 saat Sapanca ‘da hızlı tempoda yürüyüş yaptım. Oh mis . Kendimi çok zinde ve mutlu hissediyorum. 🥰

:KK43:(( sadece bu hafta mı 3.300 aldın canım. Tamam abartarak yemissindir aldığına göre muhakkak ama bu kadarda nasil aliniyor yaaa koruma donemimiz bile diyetli gececek hep desene.
Mide küçüldüğünü 1 senede anlarmış. Verince kilomuzu korumak icin 1 yıl dikkatte önemliymiş canım. Yanmışız biz...
Aslinda yarisida ödemdir senin muhakkak.. bugün sadece salata ile beslensen yarin cok farkeder
Tartılmam uzun açlık sonrası olduğundan biraz ordan verdiğimi aldım, bir de turşu filan baya kaçırdım sanırım ödem topladım şuan o kadar değilim ipin ucunu kaçırmıştım 18den sonra da yedim çoğu gün kendime şaşırıyorum stresli bi dönemdeyim bahanesi o olsun 🙈yarın tartı da belli olacak bakalım verdim biraz inşallah😓

Tartılmam uzun açlık sonrası olduğundan biraz ordan verdiğimi aldım, bir de turşu filan baya kaçırdım sanırım ödem topladım şuan o kadar değilim ipin ucunu kaçırmıştım 18den sonra da yedim çoğu gün kendime şaşırıyorum stresli bi dönemdeyim bahanesi o olsun 🙈yarın tartı da belli olacak bakalım verdim biraz inşallah😓
Ooo aclik sonrasıysa zaten o yeter basli basina kafana takma yola devam insallah. Zaten az kilon kalmıştır

İyi akşamlar canlar

Menüm

13.00
1 yumurta , domates , peynir , zeytin, bol maydonoz , 1 elma , 5 ceviz , 1 avuç beyaz leblebi

19.00
1 kase mercimek çorbası
Bol yeşillikli salata
Yoğurt
Su : 3 litre
1 saat Sapanca ‘da hızlı tempoda yürüyüş yaptım. Oh mis . Kendimi çok zinde ve mutlu hissediyorum. 🥰
Gerçekten örnek bir menu :KK9:

Iyi geceler kizlar .
Bugun saat sabah aksam kahvaltilik yedim
11.00 de 1 haslanmis yumurta maydanoz lor peynir domates, 1 dilim kucuk salam 2 wasa , 3 zeytin .
13.00 kucuk yesil elma bir tane.
Saat 16.30 da yine ayni seyleri yedim (salam disinda)

Yuruyus yapamadim malesef hava cok soguk ve yagmurluydu . Bu hafta full bøyleymis malesef.
Leslie ile boosted yaptim ve 80 mekik 40 tane jumping juck 100 tane Karin hareketleri.

X